Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Stola S85: Arivederci Maybach!

Italská firma Stola oslavila 85. narozeniny v Ženevě konceptem Stola S85. Inspirace německým „tankem“ značky Maybach vás napadne asi nejdříve, ale základ této studie (Lancia Thesis), tu byl dříve.
Zpět na článek
neregistrovaný "Muflon"
7. 6. 2004 17:19
a co ta buchta...
tak je k tomu?
neregistrovaný "jura"
2. 4. 2004 21:10
Re: Dost blbej nadpis
to je fakt, interier maybachu je nekde jinde
neregistrovaný "No name"
24. 3. 2004 05:21
Dost blbej nadpis
Tohle na Maybach nemá
neregistrovaný "Rado"
22. 3. 2004 15:19
Aspon sa da na to pozriet...
...na rozdiel od Maybachu, ktory vyzera, ako keby ho navrhli niekde v Korei. Mal som ho moznost vidiet na vlastne oci, ale musim uznat, ze je to jedno z najskaredsich aut, ktore sa teraz vyrabaju. Jedine, co za nieco stoji, je predny znak.
neregistrovaný "repec"
19. 3. 2004 13:34
Re: hahaha.asi špatně vidím nadpis!!!
"Proužkové" zadní světla u Maserati zrušili hlavně kvůli amíkům,kterým se to moc nelíbilo.Teda pokud já vím.
neregistrovaný "xxx"
18. 3. 2004 21:15
xxx
No konečně pořádnej aristokrat. Maybach je proti tomuto fakt jen tank na čtyřech kolech, úplně mu chybí šarm, rafinovanost i charizma.
neregistrovaný "Martin"
18. 3. 2004 21:02
Re: trochu přehnanej nadpis ;)
Mozna po technicky strance, ale tohle nejsou auta na zavodeni a vykon Maybachu stejne z 99% procent nevuzijes. K tomu z tohohle auta kouka italskej sarm, coz muze bejt dulezitejsi nez vykon motoru(pro nekoho). A pak je jeste jeden fakt, tohle auto bude samozrejme daleko levnejsi, odhaduji, ze by se cena mohla pohybovat na urovni S55Amg a to by kazdej individualista neval (to posledni jsou pouze spekulace)
neregistrovaný "petak"
18. 3. 2004 20:37
kola
Připadá mi, že designéři u kol trošku opisovali od Volva...:)
neregistrovaný "Ondra"
18. 3. 2004 18:44
Re: hahaha.asi špatně vidím nadpis!!!
Jo u toho Maserati se mi ty zadní světla moc líbili a tady na tom autě nemám vůbec žádnejch námitek.
neregistrovaný "joudha"
18. 3. 2004 18:01
Re: trochu přehnanej nadpis ;)
přesně tak, tohle se nedá s Maybachem vůbec srovnávat. Měl jsem možnost Maybach vidět a dokonce si i sednout-lehnout a kdybych měl ty prachy tak si ho koupim hned ve verzi 57 (namísto S-Classe, kterou řídí kdejakej výrůstek v tričku)
neregistrovaný "Carlsson"
18. 3. 2004 17:52
Re: hahaha.asi špatně vidím nadpis!!!
neregistrovaný "Mr.modena"
18. 3. 2004 14:05
Re: trochu přehnanej nadpis ;)
Než jsem ji viděl na vlastní oči, taky se mi moc nelíbila, ale pak jsem změnil názor, to auto má něco do sebe!
neregistrovaný "Michal"
18. 3. 2004 13:28
světlomety
obzvláště se mi líbí řešení zadních světlometů Lancie Thesis. nevím, proč podobné světlomety zrušili u Maserati Coupe.....?
neregistrovaný "HUFUH"
18. 3. 2004 13:24
trochu přehnanej nadpis ;)
no zdá se být na úrovni, ale přecijen Maybach bude asi někde jinde ... i když mě se nijak zvlášť nelíbí ... a 6 válců pro Stodolu je taky docela málo ;)
neregistrovaný "dzonek"
18. 3. 2004 11:42
bez titulku
Velmi solidní auto myslím že svezení bude značně pohodlné a snad i zábavné což doufám že ano protože LCD display se o zábavu postará:-)