Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mitsubishi Colt poprvé v Ženevě, první informace již nyní

Mitsubishi Motors by konečně ráda zasáhla do prodejních statistik v segmentu B. Od letošního jara jí to umožní nový model Colt, který bude oficiálně představen v Ženevě, ale první informace a jeho fotografie máme již nyní.
Zpět na článek
27. 1. 2004 10:09
neregistrovaný "vedeni"
27. 1. 2004 23:01
neregistrovaný "TRUCKER"
28. 1. 2004 01:06
neregistrovaný "Robert"
28. 1. 2004 01:58
neregistrovaný "Boris"
28. 1. 2004 18:43
neregistrovaný "Jerry"
29. 1. 2004 12:16
neregistrovaný "Karel"
3. 3. 2004 11:16
neregistrovaný "Mirek"
neregistrovaný "vedeni"
27. 1. 2004 10:09
Jazz
No evidentne u Mitsubishi opisovali od Hondy. Tohle vypada jak faceliftovanej Jazz - zezadu Puntojazz. Ale ma solidni nabidku motoru, to se musi nechat.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "TRUCKER"
27. 1. 2004 23:01
bez titulku
Žeby Mitsubishi opět začínaly vypadat k světu? Snad v tomto trendu budou pokračovat i nadále, protože z osobních zkušeností vím, že jsou to solidní, kvalitní a velmi spolehlivá auta, jenže designově a modelovou nabídko začali silně upadat. I když musím uznat, že původní studie vypadala lákavěji, naštěstí sériový model převzal ten nádherný předek, z boku je taky dobrý, akorát vzadu už mě u aut přestávají bavit světla umístěná vysoko ve sloupcích, kdysi to byl dobrý nápad a vypadá to dobře, ovšem když už to má skoro každý druhý.... ale nevadí, zase tomuto řešení nelze upřít výhodu v podobě lepší viditelnosti a tedy aktivní bezpečnosti. Co mi ale opravdu vadí, a to nejen na onom Coltu je klika pátých dveří, která alespoň na mě nepůsobí zrovna nejlepším dojmem! Ale jinak veskrze povedené autíčko! Proč v podobném duch nemohli udělat i Lancera, ten dnešní se mi zdá neprosto nudný a nezajímavý a přitom naše "Micinka" už by i chtěla náhradu! A také mě zaujala strategie, protože Colt byl vždy 3 nebo 5 dveřový hatchback na bázi Lancera, a tudíž v nižší střední třídě a tento model údajně patří mezi malé vozy, čemuž odpovídá i motorizace.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Robert"
28. 1. 2004 01:06
bez titulku
Ahoj, jsem momentalne na Novem Zelandu a moc jsem se divil co maji tady u Mits. v autosalonech. Kdyz se podivam na vasi fotku, tak minimalne vnesji design je tak odhadem z 90% shodny s autickem ktery je novinkou jist i tady ale je tu uz minimalne tri mesice, tj. od doby kdy tu jsem. Zvlastni, co? Zdravi R.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Boris"
28. 1. 2004 01:58
bez titulku
Dufam ze sa tymto model Mitsubishi vyberie spravnym smerom aj s autami v nizsej strednej a strednej triede. Z nejakeho dovodu mi je Mitsubishi sympaticka znacka, avsak jej nove auta aj v USA a aj Europe su o nicom. Teraz vysiel v USA novy Galant a zvonku je velmi skaredy. Nechapem ako ma to auto sutazit s Camry, Accordom a Mazdou 6. Viete niekto, do akej miery bude mat Mercedes vplyv na vyvoj novych modelov Mitsubishi?
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Jerry"
28. 1. 2004 18:43
Tak Evropan nebo Japonec?
Ach jo, tak asi zase Evropan od MMC, třebaže dobře vypadající a se slušným výběrem motorů... Přesto děkuji, nechci! PS: Když mi nenabídnete originál Mitsubishi "made in Japan", přestanu je kupovat (měl jsem jich už pět!).
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Karel"
29. 1. 2004 12:16
Je to mitsubishi?
Interier studenej jak Audi nebo VW. V tomhle bych se dobre necejtil.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Mirek"
3. 3. 2004 11:16
To je bomba !
Nádhera
Rozbalit vlákno
0

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku