Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Buick Centieme - decentní luxus po americku

Buick je další ze stoletých automobilek a také k tomuto výročí připravila studii Centieme, která má podle amerického výrobce splnit požadavky zákazníků na luxusní SUV.
Zpět na článek
6. 1. 2003 16:30
neregistrovaný "Ace2"
6. 1. 2003 17:27
neregistrovaný "Ace3"
6. 1. 2003 17:45
neregistrovaný "Ace2"
7. 1. 2003 16:08
neregistrovaný "Ace3"
6. 1. 2003 19:49
neregistrovaný "cuisine"
neregistrovaný "Ace2"
6. 1. 2003 16:30
bez titulku
Bucík měl vždy pěkné modely. U této studie je vidět že chce do nového segmentu kam patří např Chrysler Pacifica. Ovšem pokud bude tak dle mě nejdřív za 2 roky. Exterier je reálný, nicméně interier dozná ještě hodně změn.
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "Ace3"
6. 1. 2003 17:27
Re: bez titulku
nezazivne, navic mi to zezadu silne primonina touareg od vw (a nejen tim kulatym znakem)
neregistrovaný "Ace2"
6. 1. 2003 17:45
Re: bez titulku
A není to náhodou na opak ? Nevím jak dalece znáš historii značky Buick, že dokážeš napsat že se snad Buick snaží okopírovat VW... Za prvné dobré by bylo si zjisti historii Buicka, pak říkat něco o okopírování místo např. implementování retro designerských prvků do současných modelů. A věř mi, Buick by byl předposlední kdo by kopíroval VW... zvláště pokud Buick existuje o kus automobilové historie déle než VW...
neregistrovaný "Ace3"
7. 1. 2003 16:08
Re: bez titulku
rika tady snad nekdo ze se ho snazi okopirovat? napsal sem akorat, ze je to podobny a ty se hned muzes posrat.. este bys ni sem moh napsat celou historiiinzenyre! tak se hned nevztekej.. jo a jestli ti na tomhle aute pride neco retro tak si zajdi k ocnimu!
neregistrovaný "cuisine"
6. 1. 2003 19:49
no nevím
no nevím, tenhle desing mě moc neoslvuje. To se mi spíše líbí ta Pacifica. Nebo vůbec nejvíc jejich full-size SUVka
Rozbalit vlákno
0