Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nový Saab 9-3 Sport Sedan je tady!

Švédská automobilka Saab rozjíždí slibovanou ofenzívu nových modelů opravdu ve velkém stylu. Alespoň to napovídá nová „devět-trojka“.
Zpět na článek
neregistrovaný "Martin"
22. 5. 2002 17:12
Je to vectra
No neviem ci som sam ale ked sa pozriem na siluetu tak je to presne ako nova Vectra :-(
neregistrovaný "Martin"
19. 5. 2002 21:11
Re: bez titulku
Díky moc!!!
anonym
17. 5. 2002 23:25
to se dalo čekat
Saab dělal vždy nadherna auta a vždy vypadali sportovně proto se dalo čekat že přispůsobí vzhled současným trendům ale zachová si své charisma. Saab přišel ze spoustou novinek do automobilového průmyslu a přesto že většina lidí spojuje bezpečnost za jízdy spíše se značkou VOLVO byl to právě SAAB kdo zaváděl mnoho bezpečnostních prvku ale nejen ty a proto je jeden z prvních který začal vyrábět auta seriově tak jako by již prošli tuningem
neregistrovaný "Saab"
17. 5. 2002 11:53
Mimo sedanu bude ještě kombi, kabriolet a později i verze Crossover s pohonem 4x4 (ala Volvo CrossCountry nebo Audi Allroad). A taky se připravuje i nějaká speciální sportovní verze ve stylu BMW M5 apod., ale nebude to Hirsch jako u 9-5ky. To je zatím všechno co vím, pokud se něco dovím, tak to bude na [odkaz]
neregistrovaný "Bodik"
16. 5. 2002 23:28
2.3 t
A co motor 2.3t? Když je SPORT v názvu, tak by tam mohl být i silnější motor, třeba, hm?
Já jezdil v 9-5 Aero, 2.3t kapinku zvýšený na 250 koní a byla to paráda.
Jinak tendle se mi taky moc líbí, klasická 9-3 ani ne a také naštěstí nevidím moc nové Vectry.

Bodik
neregistrovaný "Martin"
16. 5. 2002 20:36
Hele, hele, když seš tak chytrej (myšleno samozřejmě v dobrém), tak mi doufám prozradíš, co se ještě u této řady chystá, třeba nějaké další motory a hlavně jaké přijdou ještě další karosářské varianty (předpokládám, že u sedanu to rozhodně nezůstane). Předem dík!!!
neregistrovaný "Martin"
16. 5. 2002 20:32
Ať se dívám, jak se dívám, novou Vectru v něm naštěstí nevidím. No, díky bohu!!!!!!!!!!
neregistrovaný "kukadlo"
16. 5. 2002 01:35
Abych řekl pravdu, paráda. Jen v základním tvaru vidím novou Vectru... což je vzhledem ke GM docela pochopitelné
neregistrovaný "nobody"
15. 5. 2002 22:40
bez titulku
Tak mě napadlo, bude to předokolka?
neregistrovaný "Martin"
15. 5. 2002 22:28
Taky mi kapičku spadla brada
Nynější (no vlastně už asi stará) 9-3 vůbec nevypadá špatně a dalo by se říci, že na ni je čas krátký. Přitom už je to hezká řádka let, kdy se objevil typ 900 a z něj se po velmi lehkém faceliftu vyklubala 9-3, ale nikdo, kdo se o automobily intezivně nezajímá, by jí její věk určitě netipoval. Nicméně i tak je příchod nového modelu víc než žádoucí. A co na něj říkám? Na některých fotkách docela ujde, na jiných vypadá naprosto fantasticky. A fantasticky bude vypadat určitě i ve skutečnosti. A když k tomu přidáme, že fantastický u Saabu zdaleka nebude jen design, myslím, že k dokonalosti nemá daleko. Možná, že jsem trochu nepozorný divák, ale ze všech "podobností" s jinými auty, které autor popisoval, jsem postřehl pouze přední světla téměř identická s Passatem. U Saabu je ovšem nade vše jasné, že to určitě nebyl záměr nebo nějaké kopírování, Saab je totiž naprosto skvělý a určitě ani v nejmenším nemá potřebu kopírovat nějakého sprostého Volkswagena. Takže nezbývá, než popřát hodně prodaných kusů na celém světě!!!
neregistrovaný "empi"
15. 5. 2002 19:16
Tak tohle se jim povedlo ...
neregistrovaný "THERES"
15. 5. 2002 18:43
Budík
A má ukazatel velikosti přeplňovacího tlaku!!
neregistrovaný "Autor"
15. 5. 2002 15:15
Díky za info.
neregistrovaný "Saab"
15. 5. 2002 10:12
bez titulku
Sport Sedan je jen marketingové označení, bude to normálně jen 9-3. Jinak ten motor 1.8t je ve skutečnosti dvoulitr, je tak označen pro lepší odlišení motorů podle výkonu, tedy něco podobného jako např. BMW 316.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku