Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nový Renault Espace

V Ženevě Renault představí vůz Espace Concept. Jde prý zatím pouze o studii, a uznejte sami – zdá se vám snad být tohle auto nepřipraveno k sériové výrobě?
Zpět na článek
22. 2. 2002 12:41
neregistrovaný "Ace2"
22. 2. 2002 17:37
neregistrovaný "Tomas (AUTO.CZ)"
24. 2. 2002 00:57
neregistrovaný "ANTE"
22. 2. 2002 13:56
neregistrovaný "Zmar"
20. 9. 2006 03:04
neregistrovaný "barry"
22. 2. 2002 22:33
neregistrovaný "Lasse Kjus"
23. 2. 2002 02:46
neregistrovaný "am"
23. 2. 2002 13:14
neregistrovaný "THERES"
23. 2. 2002 19:47
neregistrovaný "Mr.modena"
24. 2. 2002 18:37
neregistrovaný "Martin"
28. 2. 2002 19:41
neregistrovaný "bazi"
15. 3. 2002 12:54
neregistrovaný "Martin"
31. 5. 2002 23:33
neregistrovaný "Honza"
neregistrovaný "Ace2"
22. 2. 2002 12:41
Aha
Aha a já jsem si myslel, že násupce Espaceho bude Avantime.... Tak ne no :) Takze Renault bude mit 3 MPV ? Nejmenšího Scenica, který by měl být taky modernizovaný, Středního Avantime a největší Escape ?, nebo Avantime bude ještě vetší, nebo to bude uplně něco jiného, něco jako super luxusní MPV ? Které bude stát výkonem a cenou nad temito dvěma ?
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "Tomas (AUTO.CZ)"
22. 2. 2002 17:37
Re: Aha
Ale pozor - Avantime je jen třídveřový - prostě taková exkluzivní specialitka pro pár lidí...
neregistrovaný "ANTE"
24. 2. 2002 00:57
Re: Aha
super luxusní MPV to je to správné označení už se prodává
neregistrovaný "Zmar"
22. 2. 2002 13:56
Z krásného auta udělají hnusné
Tak nevím kam ten design spěje. Renault býval sice vždy trochu agandgardni a novátorský, ale nový Espace je hnus.
Současná verze je krásná a nezaměnitelná s jakýmkoliv konkurentem. Nový, pokud zustane takový jaký je na obr., bude hnusnej. Ty světla jsou podle Clia a tam jsou rovněž nehezká.
Prostě když je nějaký design vozů (nejen Renault) pěkný, tak je nahrazen něčím hnusným.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "barry"
20. 9. 2006 03:04
Re: Z krásného auta udělají hnusné
Ubožáku co je ti, že nemůžeš skákati ???
Design nového Espasu je naopak velmi podařený, a ta česká nenávist v tomto směru vyjadřuje často jen ubohou závist ... Sebemodernější Škodovka zůstává daleko za francouzskými vozy1
neregistrovaný "Lasse Kjus"
22. 2. 2002 22:33
Uau
Páni, Renault jde nahoru jako hrom. Začalo to naprosto bombastickou bezkonkurenční Lagunou II, teď VelSatis a Avantime a teď tohle. Když k tomu přidám tu neuvěřitelnost jménem Talisman (ten je opravdu něčím nepopsatelně krásným a fantasticky nadčasovým). Prostě, přišel jsem Renaultům na chuť. Nevím, jestli jsem "pochopil" jejich design, ale mě už teď (dříve ano!) nedělá problém si na jakéhokoliv nového Renaulta zvyknout. Okamžitě mi padne do oka. Fandím vám chlapi, jste balzámem na duši ve světě nudných Volkswagenů, nepovedených Mercedesů, sterilních Audi, hnusných Opelů, přeplácaných Peugeotů, nově ne příliš povedených Citroenů a absolutně šméčkových Fiatů. Jedinou konkurencí je BMW. Ale věřím ve vítězství lehkosti a avantgardy!
Rozbalit vlákno
5
neregistrovaný "am"
23. 2. 2002 02:46
Re: Uau
souhlasim, ze renault je ze dne na den lepsi a hezci. laguna je uplna bomba a velsatis a avantime sou taky originalni a krasny. na druhe strane, neni sam kto modernizuje a meni svuj image. fiat stilo je uplne jiny nez predchozi fiatky, nissan primera, z, nebo novej skyline jsou taky uplne jine nez ty predchozi, MB prosel obrovskou promenou v poslednich letech, BMW prosel taky obrovskou promenou, vid novou 7-ku nebo 5, nebo compact. da se rici, ze takmer kazda automobilka inovovuje jak se jen da. akurat ze renault je vice odvazny a pousti do vyroby takmer nezmenene prototypy....fakt mu fandim a doufam ze se neunahlil...
neregistrovaný "THERES"
23. 2. 2002 13:14
Re: Uau
Nádhera. Prostě nemám slov, kolik odvahy si takový masový výrobce jako je Renault dovolí. Podívejte se na třeba na Opla-ti zůstali s designem v 90-tých letech. Laguna 2, Avantime, Vel Satis a teď tak nádherný Espace. Smekám a klaním se.
neregistrovaný "Mr.modena"
23. 2. 2002 19:47
Re: Uau
Jak už jsem psal, bojím se, aby jim to nezlomilo vaz, byla by to škoda.
neregistrovaný "Martin"
24. 2. 2002 18:37
Re: Od.
Hele souhlasím s tebou,že Německá auta jsou fakt nuda,též japonci mi zatím nějak nejdou na chuť,ale hanit Citroena? Kdepak žiješ? Vzpomeň si třeba na BXko nebo XMko.. a co takhle CXko před 25 roky s klimou a ABSkem??? Myslím,že Citroen dával tvary budoucnosti už před 15lety a myslím,že se mu to podařilo! Jen se podívej kolem sebe kolik jezdí XMek nebo BXsek?... Jsou to fantastický auta... Narážíš asi na novou C5 (ano kulaté tvary?),ale myslím,že její tvary jen tak rzchle nezerstárnou! A není tu ještě nejluxusnější připravovanej Citroen C6 Lignage - vyčkejme si na něj! Uvidíme kdo vyhraje,ale musím říct že Renault včas vstal a udělal dobrý auta! Fandim FRANCOUZÚM !!!
neregistrovaný "bazi"
28. 2. 2002 19:41
Re: Od.
Máš moji plnou podporu,francouzský auta jsou prostě to nejlepší z evropské produkce,obzvláště Citroen a Peugeot.Renault příliš nemiluju,ale fandím jim,vím co všechno dokázali a je to obdivuhodné.Celý svět se od nich může učit,stejně jako od Citroenu.
neregistrovaný "Martin"
15. 3. 2002 12:54
bez titulku
Jo, jo nemůžu nic jiného než souhlasit s naprostou většinou. Nový Espace je vážně super. A všechny nové Renaulty jakbysmet. Jen k tomu Avantimu mám pár připomínek, tomu jsem až tak na chuť nepřišel, ale např. jeho přední partie a zcela jedinečná zadní světla, tak to je skutečně lahůdka. K Laguně absolutně žádné připomínky nemám (vlastně jen jednu menší - proč se ten báječnej třílitr V6 prodává jen s automatem a ne taky třeba s manuálem 6-kvaltem) a Vel Satis - no, tak na ten mi ani celá moje slovní zásoba nestačí, abych byl schopen popsat své dojmy z toho špičkového designu. A všímáte si, jak se teď všichni Francouzi úžasně rozjeli?
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Honza"
31. 5. 2002 23:33
Renault - Tvůrce automobilů
Nejdřív musím všechny upozornit, že jsem příslušníkem rodu Homo Renaultis - viz. www.renaultclub.cz Považuji se za objektivního člověka, takže dokážu samozřejmě ocenit i kvality vozů jiných značek, každé auto je svým způsobem krásné - vždy je dílem nějakého designéra - svým způsobem uměleckým dílem - záleží jen na úhlu pohledu (hezká je přece i škodovka 120ka). Ale to co Renault předvádí poslední dobou je něco neuvěřitelného - není divu, že VW již není importérem č. 1 v České Republice - mě osobně chladný design německých aut moc neimponuje - mám rád když se na mě ráno když jedu do práce auto před domem směje - vždycky mi to zvedene náladu - doufám, že chápete jak to myslím. Současný Espace je ozdobou našich silnic a jeho následník předčil má očekávání, uvidíme až se dostane do výroby. Ještě k Avantime - osobně jsem již nevěřil, že se tento koncept dostane do prodeje - myslím, že zařazení mezi MPV je absolutně špatné - jedná se o jakési Kombicupé... hodně extravagantí, ale už jste ho potkali na silnici? Věřte mi že se ohlédnete. Škoda, že Renault s jeho uvedením tak dlouho otálel - dle mého názoru je na něm již trochu znát, že od jeho představení uběhl již nějaký ten rok - hlavně v interiéru je poznat řada prvků ze staré Laguny či Espace. Takže řadu šťastných kilometrů ať už jezdíte čímkoliv... ahoj Honza
Rozbalit vlákno
0