Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Navigaci má v ČR každé osmé auto, trh se letos vrátí k růstu

Na sto aut na českých silnicích připadá přibližně 12 satelitních navigací. Přístrojem s GPS je tak vybaveno zhruba každé osmé auto. Trh s navigacemi loni kvůli finanční krizi stagnoval, letos se má podle TomTomu a Garminu vrátit k růstu.
Zpět na článek
14. 6. 2010 11:21
Avatar - gld
14. 6. 2010 11:21
pokrok
Ako sme voľakedy pred 9-10 rokmi s otvorenými ústami čučali na navigačné systémy v autách a dnes človek kúpi za 150€ navigáciu trebárs aj do favorita >:D
Rozbalit vlákno
0
14. 6. 2010 13:43
Vyslechl jsem zajímavý rozhovor
produktových manažerů dvou z největších velkoobchodů s elektronikou na téma ku.vení trhu s navigacemi jedním nejmenovaným obchodem s Bédou Trávníčkem ...že prý většina lidí dostane "zadarmo" navigaci která je sh!t, nicméně když už ji mají, nejdou a nekoupí si něco normálního

...takže článek chápu i v tomto kontextu, že se branže vrátí k růstu ;-)
Rozbalit vlákno
2
14. 6. 2010 14:05
Re: Vyslechl jsem zajímavý rozhovor
Aj "zadarmo" navigacia moze byt celkom pouzitelna. Par krat som pouzil na navigovanie mobil (n97) a celkom to slo...

Druha vec, tieto "zadarmo" navigacie snad konecne dostanu na rozumnu cenovu uroven tie vstavane. Platit 2-3 tisic € za navi vstavanu do palubky auta, to sa mi zda naozaj vela...
14. 6. 2010 16:04
Re: Vyslechl jsem zajímavý rozhovor
jojo, tohle třeba vymysleli u Renaultu, že jde plácnu TomTom vložit přímo do přístrojovky...

...jinak navi za 2-3 tisíce Euro je dobrý byznys pro automobilky :no: