Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Marussia B1: Kusová výroba se rozjíždí

Marussia B1 byla představena jako nefunkční maketa v prosinci 2008. Po roce a půl existuje již několik kusů a produkce se pomalu rozbíhá.
Zpět na článek
10. 6. 2010 09:28
neregistrovaný "mario.b"
10. 6. 2010 09:38
10. 6. 2010 11:55
neregistrovaný "daVedette"
10. 6. 2010 13:13
10. 6. 2010 15:47
neregistrovaný "RavicBlack"
11. 6. 2010 00:04
Avatar - masO
10. 6. 2010 08:09
Ma Russia Nigga! B1 + B2 fotos
[odkaz] a takhle vypadaji vlastenecti sportaci na trati
Rozbalit vlákno
4
10. 6. 2010 08:25
Re: Ma Russia Nigga! B1 + B2 fotos
Nu, klobou dolu. Je videt, ze i dnes se da vyrobit "na koleni" zajimavy vuz za rozumne penize pro movite klienty. :yes:
Avatar - masO
10. 6. 2010 08:32
Re: Ma Russia Nigga! B1 + B2 fotos
Sympatictejsi je mi B1 nez B2, sice pripomina Zondu mozna az moc, ale fakt se mi libi, ta B2ka se mi tak nepozdava - nejlepci je v ty khaki metalize. Celkove kazdopadne super! Oproti tomu spanelakovi co tady je, je to jak nebe a dudy ;-) :yes:
neregistrovaný "mario.b"
10. 6. 2010 09:28
Re: Ma Russia Nigga! B1 + B2 fotos
Moc pěkný , v černo žlutý je to bomba :yes: :-)
Avatar - masO
10. 6. 2010 09:50
Re: Ma Russia Nigga! B1 + B2 fotos
:yes: tak tak :-)
10. 6. 2010 09:38
...
Fantázia :-! :yes: :yes:
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "daVedette"
10. 6. 2010 11:55
fuj
když už dám 3 milióny za auto, tak budu asi chtít něco originálního a né slátaninu několika současných supersportů, ale to samozřejmě jenom z venku, ten interiér snad ani nemůžou myslet vážně 8-s
ale abych Borisům jenom nekřivdil, někde začít musí a proto za snahu :yes:
Rozbalit vlákno
0
10. 6. 2010 13:13
prekvapeni
sice to neni asi zadnej hi-tech, ale i tak rozhodne pozoruhodny pocin. Interier sice za exterierem dost zaostava pravda, ale to zas tak nevadi. Veskerou pozornost na sebe strhne stejne exterier. Karoserie je velmi soucasna a vyrazna a ackoli mnozi namitnou, ze se v ni odrazi inspirace Zondou, rekl bych ze je originalni! Zonde se blizi maximalne stavbou a proporcemi, ostatni je svebytne, propracovane a hlavne tvarove ciste - "nepreplacane" coz u Rusu pravidlem zatim rozhodne nebylo. Dvoubarevne lakovani je taky trefa do cerneho. :yes:
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "RavicBlack"
10. 6. 2010 15:47
Súdruhovia!!!
Nedá sa nesúhlasiť s tým že predok je výrazne inšpirovaný L. Réventon.Nie na škodu.Bočný profil je veľmi podarený,aj keď to farebné oddelenie mi trošku nesedí,vedel by som si predstaviť v čiernej farbe,ale matno-lesklej kombinácii (ako napríklad u L. Delta).Exteriér na jednotku s hviezdičkou,dokonca aj kolesá sú pekne doladené.Avšak ten interiér vyzerá ako keby dotyčný dizajnér nevedel pre aké auto má navrhnúť palubovku,chcel by aby vyzerala moderne a zároveň lacno.tvary nezaujmú,materiály odstrašia a rád by som vedel ako je na tom spracovanie.Na tomto musíte popracovať súdruhovia,ťažko povedať či bude možné s niečim takým preraziť smerom na európske,severoamerické či na arabské trhy.Lokálpatriotom to vadiť nemusí,svet vonku je ale zvyknutý na čosi iné.Palec hore za odvahu a za ten exteriér,palec dolu za interiér.Závodník nie som,preto nekomentujem jazdné vlastnosti,síce mi príde použitie daného motora v triede supercars trošku...nedomyslené,ale samozrejme,z dielne Cosworthu by hocičo do sveta nepustili ;-)
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Ghostyx
11. 6. 2010 00:04
Marussia
Docela povedene na prvni pocin... :yes: Ale staci vyjet za Moskvu na delsi vylet po tech jejich silnicich a razem bude po Marussii... :-) :-!
Rozbalit vlákno
0