Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Hyundai Equus: Pětimetrová limuzína míří na americký trh

Hyundai se chystá v nejbližších měsících uvést na americký trh svojí vlajkovou loď – 5,16 metrů dlouhou limuzínu Equus, která se dosud prodávala jen v Jižní Koreji.
Zpět na článek
2. 4. 2010 11:43
2. 4. 2010 12:18
2. 4. 2010 18:43
15. 4. 2010 14:51
neregistrovaný "Stillborn"
2. 4. 2010 11:43
Predni parkovaci kamera
Tak ja uz fakt nevim. Zadni parkovaci kameru jsem prekousnul. Ale bocni parkovaci kameru a ted dokonce uz i predni parkovaci kameru nedavam. Uplny kraviny do tech aut zacinaji strkat... :no: Jeste chybi stresni parkovaci kamera jako ochrana proti nedokonale otevrenym vratum od garaze a podvozkova parkovaci kamera proti zakerne otevrenym kanalum. :no:
Rozbalit vlákno
8
2. 4. 2010 12:04
Re: Predni parkovaci kamera
Co je na tom nepochopitelnýho? Když vyjíždíš z garáže přímo do ulice, tak je to k nezaplacení. Máš snad doma černobílou televizi?
2. 4. 2010 12:43
Re: Predni parkovaci kamera
Clovek, kterej si muze dovolit auto s takovou vybavou, vetsinou nema garaz ze ktery se vyjizdi rovnou na silnici prvni tridy, kde by ta bocni kamerka mela mozna nejaky opodstatneni. A i kdyby mel, da si naproti zrcadlo a ma vystarano. Kazdej den takhle vyjizdim a jeste se mi nikdy nic nestalo a ani se mi nepovedlo nikoho ohrozit.
Avatar - T613
2. 4. 2010 12:52
Re: Predni parkovaci kamera
a nepřehledné křižovatky nic? S tímhle dlouhým čumákem to musí být radost do nich najíždět.

Jinak to musí být fajn s tím zrcátkem: "Hej sousede! Můžu si k Vám na ten plot od arch.Jiřičné dát zrcátko?! Ale to víte, že sousede můžete!" >:D
2. 4. 2010 13:24
Re: Predni parkovaci kamera
Ten predny cumak nie je o nic dlhsi, ako na superbe. To skor vzadu mu tolko visi za napravou, ze ked bude odbocovat dolava, mal by dat pozor aby tomu vpravom pruhu neorajbal dvere...
Avatar - T613
2. 4. 2010 13:53
Re: Predni parkovaci kamera
co furt řešíte? prostě se řidič nebude muset předklánět, aby v některých úsecích viděl. A tady se z toho dělá věda :-|
2. 4. 2010 13:22
Re: Predni parkovaci kamera
Máš pravdu. Člověk, co má na takový auto, nemůže mít činžák v Nerudovce. Doby, kdy před autem běhal poskok s praporkem jsou dávno pryč. Budeš toho muset překousnout ještě víc.
2. 4. 2010 18:12
Re: Predni parkovaci kamera
Prečo by si, keď máš na také auto, nemohol mať nejaký ten panelák trebárs v Nerudovce? Kľudne aj dva... ;-)
2. 4. 2010 18:42
Re: Predni parkovaci kamera
Doufám, že nemáš auto s benzínovým motorem, jinak se za tu černobílou televizi omluv >:D
2. 4. 2010 11:43
ach
další skvost!
Rozbalit vlákno
0
2. 4. 2010 12:18
fujtajbl...
Nepaci sa mi to auto. Rozkysnute, disproporcne. Zadok je akasi nepodarena parodia na coupe, a ten zadny previs vyzera jak keby tam privarili mensi privesny vozik a prekryli to plechmi. Razvor osi 3 metre na dlzku 5 metrov obvykle staci, ale tu tie 2 metre akosi podivne rozdelili do velmi nesumernych previsov...

A tvrdit, ze toto sa moze co do techniky porovnavat s S-Klasse alebo Lexus-LS, to je prinajmenej velmi trufale...
Rozbalit vlákno
2
2. 4. 2010 12:43
Re: fujtajbl...
Zpracovani kuze a sedacek nedava ani omylem dojem konkurence S class a LS ale zato verim, ze je plnohodnotny konkurent Lincolnu a jinych 5 metrovych aut pro velke americany >:D

Je videt, ze tady se jeste musi ucit, ale proc ne, nikdo dokonaly z nebe nespadl!
2. 4. 2010 18:14
Re: fujtajbl...
A čo si predstavuješ pod takým slovom "disproporčný"?
2. 4. 2010 12:22
První co mě napadlo,
když jsem uviděl obrázek, že číňani vobšlehli S-klasu. :-O
Rozbalit vlákno
3
Avatar - EricCartman
2. 4. 2010 14:49
Re: První co mě napadlo,
přesně to mě napadlo taky, ale naštěstí se jim to zas až tak moc nepovedlo
2. 4. 2010 17:24
Re: První co mě napadlo,
Mě napad Lexus LS minulý generace, což nepovažuju za kompliment:D
[odkaz]
7. 4. 2010 21:54
Re: První co mě napadlo,
Aj mne to z prvého pohladu na ten zadok prišlo že by tam fpohode mohol byť znak Mercedesu :-! >:D
2. 4. 2010 18:43
Equus
Skutečně krásná limuzina. To ale mládí vychované v malých českých poměrech nedocení. K tomu se musí dospět věkem. K ní již pomalu patří řidič a majitel na zadním sedadle.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - strýček BOB
2. 4. 2010 18:55
Re: Equus
Ano, vyrostl jsem v malých českých poměrech a proto jsem schopen ocenit krásu a ladnost nové...E-Classe. Stejně tak chápu, že hrdý Evropan, vychovaný ve velkých poměrech a majitel vozíku Hyuindai na to nahlíží jinak, zavrhuje onu dokonalou E-Clase a s radostí na horizontu vyhlíží Equus.
neregistrovaný "Stillborn"
15. 4. 2010 14:51
Re: Equus
Každé auto si najde svého kupce, aneb každý člověk má jiný vkus. Ty to chápeš, ale mnoho lidí (i tady na auto.cz) není schopno pobrat, že prostě se někomu může líbit něco jiného než jim...
3. 4. 2010 21:21
k strýčku Bobovi
Asi budete zklamán, ale jezdím s E klasse s 214 kW. To neznamená, že se mi nesmí líbit jiný vůz.
Rozbalit vlákno
0
3. 4. 2010 21:26
ještě k E classe
Nepřišel jsem na to, jak do rubriky přidat i foto mé E classe s 214 kW. Jsem s ní spokojen, ale to co je loni dokonalé, letos může být jiné dokonalejší.
Rozbalit vlákno
0
9. 4. 2010 17:29
OKOPÍROVANÝ LEXUS LS
... ale riadne okopírovaný. Hyundai nikdy nemal zábrany si "požičiať" aj celý interiér od inej úspešnej automobilky, zmeniť pár detailov a prezentovať ho ako svoj výrobok. Auto sa mi síce páči, ale mali by vytvoriť niečo vlastné. Vždy, keď sa pozriem na palubnú dosku, vidím Lexus LS...
Rozbalit vlákno
0