Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Čínský BYD se údajně zajímá o značku Maybach

Čínská automobilka BYD má údajně zájem o získání značky Maybach. Tuto informaci zveřejnil nejmenovaný manažer uvedené automobilky.
Zpět na článek
30. 3. 2010 21:42
Avatar - Balkan
30. 3. 2010 00:48
Hmmm...a co z toho
Keby ho aj kupili? co by mali z Maybachu? ma len 1 model ktory je realne...predlzeny a roztiahnut M-B triedy S. Oni budu vytvarat a tak? Ako..vsetka cest chlapcom z Mercedesu,ale..realne- toto sa s Rolls-Royce ani zdaleka porovnavat neda
Rozbalit vlákno
2
30. 3. 2010 00:55
Re: Hmmm...a co z toho
Souhlasim, je videt ze koupit superluxusni znacku, ktera ani v USA se neprodava je naprosta hloupost!

Je videt, ze BYD nevi co z prachama.

To bude asi tim, ze BYD ztrojnasobila zisk s roku na rok a hodne si veri. Stejne si myslim jde o vyhozene penize, radeji meli koupit Saab, kdyz uz nevi co koupit!
>:D
30. 3. 2010 01:06
Re: Hmmm...a co z toho
Máte oba pravdu. Taky mě maybach se.re a ještě víc lidi, co si ho kupujou. Nejvíc mě ale vadí, že čínani nedaj ty peníze do Somálska dětem, nebo na můj účet a daj to radši za to vytažený S class. :-O
Avatar - jozephko
30. 3. 2010 06:57
1.apríl bude až o niekoľko dní
Nie je ten článok trochu predčasný? Skôr by mi pasovalo, keby bol zverejnený vo štvrtok. >:D
Rozbalit vlákno
1
30. 3. 2010 08:36
Re: 1.apríl bude až o niekoľko dní
To vis, novinky kazdy den se tisknou dost spatne, tak vzdy je nejaka ta spekulace u jedne ci druhe automobilky!
Avatar - KANKUNEN
30. 3. 2010 07:20
Dobře nám tak
EU je naprosto debilní, vše je samé obelhávání sama sebe viz údaje spotřeby, z výfukových plynů se bere vážně jen CO2 a podobně.
Číňani už mají Volvo a my v Evropě ISO, BZOP, certifikace, kalibrace, pracovní postupy a vykazování podložky M4. Nejde o kvalitu ani bezpečnost reálně, ale o papíry.
V Evropě je důležitější papír o výrobku než výrobek samotný.
Takhle na to jednou dojede celý Starý kontinent, když je tady vlastně zákaz práce.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - KANKUNEN
30. 3. 2010 07:38
Re: Dobře nám tak
A jsou tu další papíry, PEČEŤ KVALITY, přitom výsledky skutečných kontrol nikdy nebyly zveřejněny. Vlastně by bylo blbé udělit těmto pumpám teď pečeť kvality.
30. 3. 2010 21:42
Maybach vs "S"
jakozto som mal moznost nazriet do Maybachu vo Werku v Sindelfingene a relativne casto som u montaze S-Klasse tak by som to nezjednodusoval ze "Maybach je predlzene S" 8-s
Rozbalit vlákno
0