Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nissan NV200 Evalia: Ještě více osobní dodávka na IAA

Automobilka Nissan koncem září na IAA v Hannoveru představí nové osobní provedení lehkého užitkového modelu NV200 s označením Evalia. Vedle něj má mít premiéru zcela nový model a řada dalších novinek.
Zpět na článek
17. 9. 2010 08:55
17. 9. 2010 11:12
17. 9. 2010 16:51
Avatar - pelikoš
17. 9. 2010 08:55
jo
toto je hodně povedený užitkáč,navíc dodávka roku.určitě by se měla více prosadit na našem trhu.držím :yes:
Rozbalit vlákno
2
Avatar - kosmonaut
17. 9. 2010 11:12
Re: jo
Minimálně u osobních dodávek dnes už jde i o vzhled. Tenhle Nissan vypadá katastrofálně. Jumbo jet Trafic/ Vivaro/ Primastar(!!?) vzhledově nepřekonán.
Avatar - pelikoš
17. 9. 2010 16:51
Re: jo
no,katastrofálně tedy nevypadá,jsou i mnohem horší ;-)
3. 4. 2013 23:40
Při studování parametrů jsem rychle změnil názor
Poprvé jsem se na toto auto byl podívat když jsem zjistil, že je vozem roku 2010.
Nijak mě nezaujalo, ale když po letech začal být Transporter dosti všedním vozidlem s různými šrámy tak jsem se rozhodl pořídit zase něco nového.
Při porovnávání s auty stejné kategorie jako je Kangoo, Partner, VW Caddy, Ford Connect , Fiat Doblo, jednoduše vyšel Nissan NV200 nejlépe a není na tom co měnit dodnes. Fakt, že jezdím suverénně nejčastěji krátké pojížďky pro materiál do 6 km tam, mě donutil zapomenout na moderní diesely. Na jedné straně mám sice vyšší spotřebu než diesel, ale jinak už jen samé výhody a to myslím i tu, že benzinový motor 1,6 je japonské výroby. S moderním dieselákem v Peugeotu 806 jsem se spálil vícekrát, ale jednou to bylo na dovolené a 4 lidé jsme si museli dát na spáteční cestě 5ti denní nechtěnou přestávku kdesi na hranicich Slovinska a Rakouska. Peklo, když tři se museli omlouvat ze zaměstnání, peníze při sdělení očekávatelné cifry ihned spadly do minima, neatraktivní městečko u dálnice a ještě se zhoršilo počasí, typicky pro podhůří Alp s mlhou, chladem a deštěm.
Takže raději spolehlivou značku než jakékoliv poruchové MPV. Navíc je to prostornější a to i při menší šířce. Jezdí to svižně, bezpečně s výborným výhledem a na benziňák a velikost auta příjemnou spotřebou . A dá se v tom spát bez jakéhokoliv krčení.
Rozbalit vlákno
0