Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Xenatec Maybach 57 S Cruiserio Coupé: Neoficiální premiéra

Společnosti Xenatec Group GmbH & Co. KG a Auto Kingdom nedávno odhalily první vůz z limitované série luxusních Cruiserio Coupé.
Zpět na článek
3. 1. 2011 14:57
neregistrovaný "Kajfik"
Avatar - 3_diamanty
2. 1. 2011 13:56
uplne neprakticke auto
ma to dva metre dlhu kapotu ale vzadu je menej miesta ako vo swifte, hm, manevrovanie bude tiez zalostne a na okrskach nebude mat sancu ani na pandu 100HP. Vyzera k tomu ako pohrebak spred 20tich rokov - dizajnovo par generacii zastarale auto.
Rozbalit vlákno
11
2. 1. 2011 14:52
Re: uplne neprakticke auto
Ale chtel bys, co? >:-[]
Avatar - 3_diamanty
2. 1. 2011 20:59
Re: uplne neprakticke auto
ano aby som ho predal a kupil si AUTO a nie tu pojazdnu archaicku obludu
Avatar - gld
2. 1. 2011 17:33
Re: uplne neprakticke auto
chalupári asi nebudú cieľová skupina :-!
Avatar - 3_diamanty
2. 1. 2011 21:05
Re: uplne neprakticke auto
ano mas pravdu, cielova skupina tohto auta su 60 rocni ropni magnati ktori sa budu pohybovat len po dialniciach , raz dva krat s tym zajdu na nejaky zraz sejkov a inak to bude v garazi. Mozno raz za zivot skoci niekde do mesta aj to zaparkuje na krajnici pri pumpe aby nezavadzal a nepoburoval verejnost.

Dizajn je presne taky asi atraktivny ako cielova skupina >:-[] no nekup to
Avatar - gld
3. 1. 2011 00:22
Re: uplne neprakticke auto
A? Aj také autá sú, či už ťa to rozčuľuje..ale za seba vravím, že keď už blbôstka pre nechutne bohatých, tak radšej kupé od maybachu ako SUV od de tomasa ;-)
2. 1. 2011 17:53
Re: uplne neprakticke auto
Pochybuju, že majitel tohoto korábu bude nahánět "blbečky" v Pandě. :-!

[odkaz]
Avatar - 3_diamanty
2. 1. 2011 20:58
Re: uplne neprakticke auto
nebude nahanat bude im prekazat a zdrziavat ich a takisto aj ine male svizne vozy. Bude to okrskovy brzdic, to faro je tak dobre na dialnicu kde das tempomat a spis a ides rovno aj dve hodiny.

Inak preco by ti v pande mali byt blbeckova? Blbecek je skor ten co si toto predrazene archaicke auto vobec kupi ;) Ved ten v pande sa mu moze smiat na siroko co za kusisko impotentneho auta dotycny ma.

Jednoznacne to auto ma na titul - hovadina roka

:yes:
3. 1. 2011 14:41
Re: uplne neprakticke auto
No, ono se jich na okreskach nebudou prohanet tisice, ze jo. navic, panda by mohla mit vyhodu max ve vraceckach a tech neni na kazdym kilometru 10..
Je to auto pro bohaty. Nevim, proti cemu jsi zaujatej. Nejakej sejk si ho koupi a strci do garaze. Brecis tu nad spatnym hrobem, o prakticnosti tohle auto neni.
Avatar - R32
3. 1. 2011 20:29
Re: uplne neprakticke auto
Myslím, že by si hádam mal obmedziť HappyMeal v Meekáči, :-) kecáš dve na tri, sakra, porovnávaš neporovnateľné a ešte aj odsudzuješ ľudé čo si to kupujú len preto že práve ty sa vozíš (alebo túžiš sa voziť?) v Pande? Ten Maybach má vyšší top speed na jedničku a kruťák hádam 10 krát vyšší tak mi vysvetli ako by mohol zavadzať Pande? >:-[] Načo sa robia na svete všetky tie exkluzívne drahé veci ako hodinky, šperky, kabelky, oblečenie... Je to snobské ale prečo nie.
2. 1. 2011 18:56
Re: uplne neprakticke auto
podla mna je to krasne coupe...to, ze je vzadu malo miesta nikoho netrapi a ze to nie je HH tiez kazdy rozumie....hladas chyby tam kde niesu ;-)

inak nechapem ako to moze tak perfektne maskovat svoju dlzku..
neregistrovaný "Kajfik"
3. 1. 2011 14:57
Re: uplne neprakticke auto
:yes: :yes:
Asi tak.

Toper by si měl uvědomit že tohle uto budou kupovat lidi kteri nemaji jednu garaz pro dve auta, ctyri kola a ctyri sety lyzi jako on... :-)

Majitele panday muzou leda tak zavidet. A hlavne kdyz se dotycny majitel rozhodne, muze mit tech Pand misto tohohle Maybachu rovnou stovku >:D To by teprv potřeboval parkoviště :-)