Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Firmu Renault postihl vážný případ špionáže

Elektromobilní budoucnost zatím zůstává předmětem zájmu výrobců. Zájem konkurence Renaultu je tak velký, že se řeší na vládní úrovni.
Zpět na článek
Avatar - woody-alien
8. 1. 2011 00:17
Re: Nadpis
Áda a jeho Outlander má nejspíš spoustu práce s odtahováním Rybníků a jiných rendlíkovských creátur. ;-)
Avatar - white label
7. 1. 2011 23:52
Re: Nadpis
Ale jo, to byla hlavně nadsázka, někdo tu toho ADU zaskočit musí, i když s ním mohla být aspoň sranda, když už nic jiného... ;-) :-)
Avatar - woody-alien
7. 1. 2011 22:05
Re: Nadpis
I Renaultu se občas zadaří. Designovou trefou do černého, aspoň podle mě, je např. Trafic. Jistě by podobně vzhledově vyvedený model potřebovali hlavně v osobních autech. Citroen začíná směřovat k německému designu, Peugeot už taky zavírá "hubu", snad i Renault si nějak ujasní, co vlastně chce.
Avatar - white label
7. 1. 2011 16:35
Re: Nadpis
Možná zemřel smíchy, ještě než tu vůbec stihl něco k tomu napsat... >:-[]
7. 1. 2011 16:14
Re: Nadpis
Kvůli němu jsem přišel a nic. Nějak nás zanedbává.
7. 1. 2011 12:48
katastrofa
A co jim jako ukradli? Ten jejich znak? Vzbuzuje u mě jen ty příjemné věci >:D
Avatar - white label
7. 1. 2011 11:48
Re: Nadpis
Kdyby se jim někdy náhodou podařilo udělat taky tak úspěšný design ( jako Audi/BMW), rádi by u něj zůstali déle, než u Avantimu a spol... ;-)

P.S. Ale v interiéru už to pomalu vypadá skoro jako u BMW, tak teď se ještě nechat podobně inspirovat i exteriérem...
neregistrovaný "Lioo"
7. 1. 2011 10:07
Re: Nadpis
vzdy lepsie ako design Audi/BMW. Tam nieje co spehovat, staci skopirovat staru generaciu a mas hned design novej generacie >:D
6. 1. 2011 21:37
Re: Nadpis
Tak tak, špióni si tiež musia dávať bacha, aby neodkukali aj známu spoľahlivosť .
Avatar - ryman
6. 1. 2011 21:14
Reklama?
že by to bylo něco podobného jako omezování výbav škodovek? >:D :-)
Avatar - white label
6. 1. 2011 20:57
Re: Nadpis
>:-[]
...a až si tenhle nadpis článku přečte náš ADA, tak umře smíchy... >:D
Avatar - whatever
6. 1. 2011 20:52
Re: Nadpis
Kradnut francuzsku techniku je ako kopirovat nemecky dizajn...
6. 1. 2011 20:34
Re: Nadpis
Přesně tak. A s technikou je to podobné. Hlavně ať pečlivě střeží třeba systém otvírání dveří u Avantime, to je perla. :yes: :-)
6. 1. 2011 19:22
Nadpis
Už jsem se lekl, že předmětem špionáže byl design Renaultu. To by bylo jako špehovat 70-letou důchodkyni ve sprše >:D
6. 1. 2011 17:18
Re: Kdo jim ty informace ukradl?
Udajne PSA Group - Peugeot Citroën.

[odkaz]

"Francie je říše zla, pokud jde o krádeže technologií, a Německo to ví," řekl podle zprávy velvyslanectví v říjnu 2009 Berry Smutny, generální ředitel malého německého výrobce družic OHB Technology.

[odkaz]

„Francouzská špionáž je natolik rozsáhlá, že její škody na německém hospodářství jsou úhrnem větší, než škody způsobené Čínou nebo Ruskem,“ stojí v depeši, o níž píše deník Aftenposten.

Z diplomatických depeší zveřejněných na serveru WikiLeaks.