Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Hyundai Curb: Crossover pro novou generaci

Urban Activity Vehicle pro příští generaci má představovat nový koncept značky Hyundai, který má premiéru v Detroitu.
Zpět na článek
11. 1. 2011 13:17
11. 1. 2011 15:19
11. 1. 2011 20:23
11. 1. 2011 20:37
Avatar - LEGOPARK
11. 1. 2011 13:17
Nissan Juke
Nissan Juke
Rozbalit vlákno
7
Avatar - da_b0mb
11. 1. 2011 13:35
Re: Nissan Juke
Přesně...to snad nenapadne jen slepýho
Avatar - Vencos
11. 1. 2011 15:19
Re: Nissan Juke
No tak asi maj Juke a Rogue dobrý prodeje. "podsegment" je vytvořenej, takže se zachvíli naplní i jinejma autama.
M2 se tyhle typy aut nelíběj. Designově i principielně (asi jsem konzerva,ale to mi neva)
Nicméně vzhledem ke kvalitám a vcelku i krásám nových Hjundajů (ne snad u nás, v USA samozřejmě), si myslím,že by tohle mohlo bejt jednou docela pěkný auto.
A nebo nový Santa Fe
Avatar - Dan0044
11. 1. 2011 15:46
Re: Nissan Juke
Tak Nissan Juke bylo to první, co mě napadlo..... ale trošku v jiném spojení. Přestože na Hyundaie se dá poslední dobou i dívat, tohle je paskvil. Z Juka sem měl rozporuplné názory, z tohodle .... věci mám názor jen jeden. Zakončil bych to tím, co bych asi normálně nikdy neřekl, a to: "Juku, ty designový skvoste, ani nevíš, jak se mi teď líbíš"

(vzhledem k událostem z poslední doby: nemyslím to doslovně, nechytejte mě za slovo, berte to s nadhledem. Děkuji)
11. 1. 2011 16:18
Re: Nissan Juke
Tak mě Nissan Juke teda nenapadl. Ono dnes každé nové auto, které se vyrobí je už nějakému autu podobné. Vždyť těch aut už je tolik, že je prakticky nemožné udělat nevšední originál. Takže každé auto je svým způsobem podobné už nějakému jinému autu. Mě se tohle auto líbí:-) Mám rád nevšední auta. Má odvážný design, který se může líbit nebo naopak nemusí. Dávám bod :yes:
12. 1. 2011 06:57
Re: Nissan Juke
Nejde o podobu s Nissanom Juke. Ide o podobu alebo zhodnosť štýlu a sieľovej skupiny zákazníkov. Čiže konkurent zrejme namierený presne na Juke. ;-)
11. 1. 2011 20:23
Novy segment
Je jasne, ze na zakalde ekonomickeho uspechu jez vsichni ostatni vyrobci peclive sleduji u Nissan Juke se rozhodne, kdo dal bude chtit vstoupit do tohoto nove narozeneho segmentu, kde cena zacina jako B segment hatch back.

Vyhoda je jednoducha, nepotrebujes zadne technologicke vychytavky, vse je zalozeno na technologiich jez vsichni maji. Ted jen zalezi jen na designu. Bud se zrodi propadak ci legenda.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - saldy
11. 1. 2011 20:37
Ten
kokpit se Bobovi asi líbit nebude >:D
Rozbalit vlákno
0