Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Opel Astra Classic III: Základ za 244.900,-Kč, klimatizace a rádio za příplatek 15.000,- Kč

Astra H žije. Jako Classic III ji Opel dále nabízí jako dostupnější model vedle Astry J.
Zpět na článek
26. 1. 2011 10:24
Radšej novú ..
Starú sme mali v práci a nemám na ňu dobré spomienky. Ovládanie klimatizácie a vetrania za riadiacou pákou bolo zúfalo nepraktické. Jazdil som už v kadečom, ale táto Astra sa mi zdá ergonomicky najhoršie auto. I v takej menšej Fabii II sa dá lepšie "poskladať" a ovládanie je simply clever ;-)

Jedna naša Astra "cudala" olej ako divá a i keď je jasné, že služobné auto je auto "terénne" - predsa by motor mal vydržať byť bez vyššej spotreby oleja viac ako 90 tisíc km ...

Osobne som si radšej vzal služobné Combo ako tento "zázrak" ...
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Nerez
26. 1. 2011 22:26
Re: Radšej novú ..
Každému vyhovuje něco jiného. Tuto Astru mám a rozhodně mi nepřijde o nic horší než Octavia II, vše je na zvyku i ovládání směrovek a stěračů. Myslím, že je to dost slušná nabídka
Avatar - Vencos
28. 1. 2011 09:57
Re: Radšej novú ..
A mě třeba přijde,že ta nová astra je o dost hnusnější. Tahle astra je obyčejné auto. A jako obyčejné auto (což takhle velká auta za takové peníze jistě jsou) je to dobrý. Za ty prachy to neni zlej kup, předevšim pro ty,co maj předsudky vůči korejcům