Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Chevrolet Camaro Convertible: Výroba zahájena

V loňském roce Chevrolet odhalil podobu sériového Camara s plátěnou střechou a nyní se rozjíždí jeho produkce.
Zpět na článek
1. 2. 2011 18:05
1. 2. 2011 18:05
Uz se tesim
V srpnu si pro nej letim, ted uz resim posledni dilema... automat, nebo manual. Mustanga mam v automatu a vyhovuje mi to. Tak nevim, jestli si vzit Camaro taky v automatu, nebo ho mit jako vetsi pozitek a jit do manualu, zase co s pozitkem s razenim, kdyz je to kabrio. Idealni by asi bylo mit toho Mustanga v manualu a Camaro v kabriu automat. Babo rad.
Rozbalit vlákno
5
1. 2. 2011 18:50
Re: Uz se tesim
Čím to bude, že prvé, čo mi Camaro pripomenulo, bol - Mustang...
Avatar - Camaro427
1. 2. 2011 23:39
Re: Uz se tesim
No tak to je snad jasny ne? Vzdycky a jedine manual. Teda pokud nejsi blondyna. :-)
2. 2. 2011 19:38
Re: Uz se tesim
Zase kdyz si predstavim, ze bych s Mustafou poskakoval v zacpach v Praze s manualem, tak jsem i trosku rad, ze ho mam v automatu....
Avatar - white label
1. 2. 2011 23:56
Re: Uz se tesim
Odpověděl sis sám. Do kabria raději automat, manuál spíš do toho Mustangu... ;-)
2. 2. 2011 19:36
Re: Uz se tesim
Jenze ja uz Mustanga mam. V automatu. To je ten problem, kterej resim. Vim, ze idealni by bylo Camaro cabro manual a Mustang automat, ale nechce se mi meho konika prodavat a znovu ho kupovat v manualu. Mel jsem si to uvedomit pred rokem kua. Jenze to se jeste o Camaro cabru ani nemluvilo...i kdyz logicky se cekat dola ;-\ .
Avatar - Barrichello
2. 2. 2011 10:25
Sem zvědav
jaký bude cenový rozdíl mezi šedým dovozem z usa/can a ofiko cenou tady v EU.
Jakpak se hoši pochlapí.

Camaro je fajn, jen kupé má tu nevýhodu, že je z nej nejhorší výhled z celé trojky muscle cars (Stang, Camaro a Chally).
A ta 6,2 v porovnání s 6,4 HEMI má málo koní.
Rozbalit vlákno
0