Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Autosalon Ženeva 2011 – Speciální příloha Auto.cz

90 značek, 36 studií, desítky světových a evropských premiér, úsměvy hostesek. Příloha z ženevského autosalonu je tady.
Zpět na článek
8. 3. 2011 22:26
8. 3. 2011 22:41
8. 3. 2011 19:58
TRADIČNÍ TRADICE
Jsme natolik zhýčkaní, že prodleva v informacích servírovaných nám na stránkách AUTO.CZ počítaná v minutách tu má razanci protitankové střely. S velkým potěšením a opravdu již tradičně musím, prostě musím napsat, že zpravodajství z Palexpa bylo doslova exkluzivní. Článek stíhal článek, informacemi jsme byli bombardování opravdu jako ti v první linii a doslova po minutách.

Desítky, stovky fotografií (kdo někdy zkoušel fotit v hale, ví co ocenit) vyčerpávající textový doprovod, no prostě balada.

S nohama na stole a s brejlema na nose jsem tak (opět) s AUTO.CZ absolvoval cestu snů, cestu reálných snů, cestu za hranice reálných snů.

A zadarmo... tak mě napadá jestli ten ráj fakt neexistuje...

Tak... díky :yes: :yes: :yes:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Ji/Ri
8. 3. 2011 23:15
Re: TRADIČNÍ TRADICE
...ano ano, GTI, byla to paráda stokrát za den otevřít A.CZ a stokrát najít něco mňamosního.....a každý den si s AUTOkamarády pokecat na různá téma...... děkuji redakci.
GTI, dovol, použiju Tvůj text:
S nohama na sotle a s vůní jablek a rašeliny ve skleničce jsem tak (opět) s AUTO.CZ absolvoval cestu snů, cestu reálných snů, cestu za hranice reálných snů.
Vlastní zkušenost: kolikrát mi to přišlo tady lepší než v samotném Palexpu a za to chlapi velký dík

;-) :yes: :yes: :yes:
Avatar - ZoomZoom
8. 3. 2011 22:26
OT
vím, nepatří to sem. Ale stojí to za to:

[odkaz]

Mám objednanou M6, takže doufám, že k tomu navalej taky Biolit-zdarma! Jinak ju nechcu!
>:D
Rozbalit vlákno
2
Avatar - white label
8. 3. 2011 22:41
Re: OT
MMM - M6, výborná volba, já věděl, že na to jednou musíš příjít sám...
[odkaz]
:yes: ;-)

P.S. A k Mazdám teď dávají zdarma kostým Spidermana... >:-[]