Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Německý trh v 1.Q 2011: Fabia nejúspěšnější z dovozu (TOP 50)

V konkurenci německých automobilek a modelů se na jejich domácím trhu nejlépe prosazuje Škoda Fabia.
Zpět na článek
26. 4. 2011 09:09
26. 4. 2011 09:09
jedine zajimave
..vcelku normal "nemecka" tabulka, jedine zajimave, ze se prodava vic Mondeo nez Insignie.
Rozbalit vlákno
5
Avatar - Glaukos
26. 4. 2011 09:17
Re: jedine zajimave
to se dalo čekat, Opel pořád pracuje na napravení své pověsti
Avatar - pelikoš
26. 4. 2011 17:54
Re: jedine zajimave
pro mě je zajímavé,jak tojota vyklidila pozice např.vůči nissanu...
bravo nissan :yes:
26. 4. 2011 23:21
Re: jedine zajimave
No, nevim jestli je zrovna trefne rikat napravovani povesti v Nemecku, viz. Astra. Podle me, je pro lidi vyhodnejsi si koupit napr. Astru ST, kde clovek ma relativne dost mista za nizsi cenu, nez kterou nastavuje Insignia a taky prvky vybavy a doplnky uz se hodne blizi vybave Insignie...
27. 4. 2011 19:00
Re: jedine zajimave
Já jsem v Astře ještě neseděl, ale mám takový dojem, že prostorově to skutečně velký rozdíl není. Insignia mně připadala hodně těsná, s nízkou střechou nad zadními sedadly a špatným výhledem dozadu. Kombík byla taky dost tragédie - navenek hezký, ale vevnitř mně to připadalo menší než Cruze, který je na menší platformě. Porovnával jsme na autosalonu v Brně předloni, Insignia a Cruze stály vedle sebe....Jel jsi v Astře, provonával jsi to naživo, nebo se taky jenom domníváš? V každém případě, Astra je podle mně designově dost povedený auto.
27. 4. 2011 23:27
Re: jedine zajimave
Jelikož jsem najel 2000km v Insignii a sám vlastním Astru J, říkám to z vlastních zkušeností, co teoreticky může být příčinou nižší prodejnosti Insignie...
Avatar - Ada je zase tady
26. 4. 2011 20:02
Kde jsou ty...
...uzasne rendliky? >:-[] >:-[] >:-[]
Rozbalit vlákno
6
27. 4. 2011 08:04
Re: Kde jsou ty...
To je volba pro fajnšmekry. Jak by to vypadalo, kdyby strejc s padacím mostem a borovou šiškou jezdil v takovém klenotu.
Avatar - Ada je zase tady
27. 4. 2011 19:07
Re: Kde jsou ty...
>:D
Kdepak, jen nechteji vypadat jak pitomci... 8-s
27. 4. 2011 19:11
Re: Kde jsou ty...
Srejc s padacím mostem do frantíka nebo taliána nepůjde, freistaat Audin a bavoráků je jim i zaslíben, i když snad nikde jsem neviděl takovou koncentraci Tiguánů jako v bavorské části Alp. Na druhou stranu, čím blíže k francouzským a belgickým hranicím, tím více francouzských aut....vytrácejí se taliáni, fakt, že v první padesátce je pouze Punto naznačuje ledacos - třeba to, že Němci, kteří v rozporu s představami leckterých zdejších "jedinců" docela drželi italské značky se orientují jiným směrem.....

Jinak k Ádově překvapení - renaulty patřily tradičně k nejprodávanějším zahraničním autům v Německu odjakživa. že jsou jejich prodeje nyní nižší může být pouze časově omezená anomálie a rozhodně mají francouzská auta v Německu daleko lepší pověst a vyšší image než auta italská, zejména pak Fiaty.
Avatar - Ada je zase tady
28. 4. 2011 08:15
Re: Kde jsou ty...
Ano, rebdliky skutecne patrily k nejprodavanejsim zahranicnim vozum v Nemecku. Ale to bylo, uz to neni a nikdy nebude! Casova anomalie to jiste neni. Na snizeny dovoz rebdliku si stezuji predevsim opravarenske firmy. Nemaji totiz praci. Nove nemecke, japonske a korejske vozy jsou proste radove spolehlivejsi :-!
Avatar - pelikoš
27. 4. 2011 20:06
Re: Kde jsou ty...
musíš se podívat na francouzkou tabulku.tam zase nenajdeš chrochtavý tédéí >:D >:-[]
Avatar - Ada je zase tady
28. 4. 2011 08:11
Re: Kde jsou ty...
Ukrajinsky (pardon francouzsky) trh mne nezajima. I kdyz i tady jiz rebdlik nepatri k nejprodavanejsim modelum a treba VW Polo dosahlo stupne vitezu... >:D