Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Citroën DS3 – Stylový model v pohybu

Malý hatchback je prvním zástupcem nových Citroënů s označením DS, které mají zaujmout především svým designem a širokými možnostmi individualizace.
Zpět na článek
9. 10. 2009 13:47
9. 10. 2009 16:58
neregistrovaný "yaroukh"
9. 10. 2009 20:43
9. 10. 2009 13:47
Super kára
Tak tohle není tuctovka s dvěma pruhy na kapotě, bílou střechou a nápisem Sport. Tohle autíčko je Osobnost s charismatem a puncem originality, královna šarmantní krásy na parkovišti před Lidlem u Vás na vsi. Jo, jestli se bojíš extravagance a jde ti o to zapadnout do stáda,tak jdi do něčeho jiného. Polo nebo Golf je jistota a než přesedláš na Pašíka odprezentuješ své konzervativní nenápadité spolehlivé ,,Já". Jestli jsi hráč, snílek, chlap s gulama, začínající Berlusconi Vaší obce, prostě nestádní a originální typ s vlastním názorem na svět, tak běž a rychle kupuj, než stádo začne napodobovat a užij si tu výjimečnost. Já si ten Tvůj auťák rád naživo prohlédnu.
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "yaroukh"
9. 10. 2009 16:58
Re: Super kára
8-s
Avatar - white label
9. 10. 2009 18:42
Re: Super kára
Jako pokus napodobit GTIho sloh, to dopadlo opravdu hrozně..., podobně jako s těmito designovými ikonami a jejich (např.) "vkusně" pestrobarevnými střechami..., že by další marný pokus jak "napodobit" úspěch "jistoty" (třeba) v podobě toho Golfu?!? :*) 8-s

P.S. Po dokonalé C6 příchází do Evropy další "kasovní trhák", tak nečekej..., raději spěchej a užij si tu "vyjímečnost"..., než ti ho zase přestanou vyrábět... :-!
9. 10. 2009 20:43
Re: Super kára
Hmm. Na GTI ho jsem při psaní vůbec nepomyslel a vůbec o nic jsem se vědomě nepokoušel. Odkazuji pouze obecně zde oblíbené a používané známé formulace o Lidlu o nás na vsi. Chlapa s gulama si rovněž nepřipisuji k svému autorství a o tuctovce nudné obecné nezajímavé jsem se již několikrát vyjádřil zcela jasně a jednoznačně. Tohle auto se mi po dlouhé době skutečně líbí a jasně jsem to vyjádřil. Naposledy mě takto uchvátila před 5 lety 407ka. Člověk si má plnit své přání, že? Pokud na to má. ;-)