Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Adoptujte si díru! Reflex dává jména strašlivým českým silnicím

Máte v silnici svou oblíbenou díru? Adoptujte ji - a české silnice se k tobě navrátí, lide, navrátí.
Zpět na článek
16. 5. 2011 01:34
16. 5. 2011 09:33
16. 5. 2011 16:18
16. 5. 2011 19:14
Avatar - skejpa
16. 5. 2011 01:34
Pokus ?
Ze by to byl pokus reflexu, jak dohnat ridice k nahlaseni der ? Protoze pry silnicari musi opravit nahlasene diry. A tyhle budou radne nahlasene, vyfotografovane a pojmenovane... :-)
Rozbalit vlákno
0
16. 5. 2011 08:54
Adoptujte díru ?
Jo tak tahle díra je vaše ? Tak to musíte zaplatit její zalepení nebo budete platit škody které se kvůli ní stanou .....Supr nápad
Rozbalit vlákno
1
Avatar - gld
16. 5. 2011 12:03
Re: Adoptujte díru ?
Áno, "adoptovať si jamu na ceste" cez bulvárny časopis je extrémne právne záväzný úkon z ktorého logicky vyplýva kopa zodpovednosti ;-\
Avatar - igor77
16. 5. 2011 09:33
re
myslím že většina ze zdejší komunity si shání úplně jinou díru :-!
a že nechám pozdravovat pana Šafra
Rozbalit vlákno
0
Avatar - beibej
16. 5. 2011 13:51
jako dětem v africe
Když už si adoptujete díru tak byste měli zainvestovat její opravu. Když si na dálku adoptujete dítě v africe tak mu taky posíláte peníze.
Rozbalit vlákno
0
16. 5. 2011 14:32
je to hrůza a děs
Myšlenka vtipná, ale nechtělo by to podat rovnou trestné oznámení na neznámého pachatele ? Vždyť jde o životy a v neposlední řadě i o ničení našich aut. Jsem z teplicka, ale tady jsou silničáři v max. klidu. V zimě roztrkali cedule a dodnes tam jsou. Spěte dál soudruzi silničáři, už aby se silnice zprivatizovali a ta banda co se jen snaží rozházet nejvíce soli v zimě zmizela. Tady si díry adoptovali silničáři a už před deseti lety ,každý rok jezdí na stejné místo, akrát letos pozapomněli. Snad to bylo kvůli hokeji - uvidíme. ;-)
Rozbalit vlákno
0
Avatar - jenik1
16. 5. 2011 16:18
Strašný
Nedávno jsem byl ve Slovinsku a mají tam téměř dokonalé dálnice. Když jsem si při jízdě po ní vzpomněl na naší D1styděl jsem se, že jsem Čech. Bohužel nejsou peníze na její opravu, ale hlavně že ODS krade jako modrá straka.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - baca42
16. 5. 2011 19:14
Re: Strašný
Ale zase musíme uznat, že ve Slovinsku jsem se projel po dálnici tam a zpět a platil jsem 900,-Kč. U nás jezdím za 1200,- každý den.
čau[odkaz]
21. 5. 2011 00:22
Dokolečka dokola...
Tady u nás v Brně pozoruju silničáře, jak lepí pořád ty stejný díry. Každý zhruba 2 měsíce. Udělá se výtluk, přijede auto, nastříká do toho jakousi asfaltovou směs. Bez vyčištění výtluku samozřejmě. Takže vznikne v místě výtluku hrb a po 2 měsících je tam díra zase. Kdyby to jednou vyfrézovali a udělali pořádně, rozhodně by se ušetřilo, ale o to tady bohužel nejde...
Rozbalit vlákno
0