Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Český trh v květnu 2011: Nejprodávanější minivozy

Nová generace Kie Picanto způsobila velkolepý návrat tohoto modelu a výsluní. Skončila druhá za suverénní Pandou.
Zpět na článek
13. 6. 2011 10:25
13. 6. 2011 11:01
13. 6. 2011 11:16
13. 6. 2011 11:42
13. 6. 2011 23:52
13. 6. 2011 16:34
14. 6. 2011 08:43
14. 6. 2011 09:40
Avatar - J_Design
13. 6. 2011 10:25
Děs..
Ta záplava autama z východu je děsná! To nové Picanto ma docela hezkej předek, ale při pohledu na zbytek je nanejvíc jasné, že se jedná o další křáp z východu....

Ne že by Panda byla něco extra....ale raději Pandu než picanto. Ty TPCA autíčka asi nemají takové prodeje kvůli rozměrům... jsou to sice miniauta ale o to menší, že to nejsou ty vysoké krabice, co si dne lidi kupují...

Proto prohrává 107,C1,Twingo apod...

Lidi si nejspíše myslí že ten "obří" protor nad hlavou jim dělá víc místa při sezení >:D Já osobně nepotřebuju mít střechu o půl metru výš než sedím....
Rozbalit vlákno
5
13. 6. 2011 10:57
Re: Děs..
Nejde jen o prostor nad lavou, ale mit vys sedaky je velmi prijemne a navic se dobre se nastupuje a vystupuje.
Avatar - J_Design
13. 6. 2011 11:01
Re: Děs..
Ano to máš pravdu...především starším lidem to bude zajisté vyhovovat. Nedokážu si ale vzpomenout v jakém autě jsem to jel... když jsem seděl hodně vysoko... na můj vkus příliš a přitom měl nad hlavou místo ještě na jednu hlavu. A to i při svých necelý 190cm.

Mám dojem že to byl Fabia II.... ale nechci kecat.
Avatar - Uhlik
13. 6. 2011 11:16
Re: Děs..
Panda je strasne auto, vypada strasne, vnutri je strasne, posobi strasne.

Oproti tomu je Picanto aspon z fotiek o galaxiu inde. Neznamena to vsak, ze ja by som si jedno alebo druhe kupil, tie auta su tak drahe, ze sa ani nahodou neoplatia...

Teda mozno Pandu uz davaju zadarmo k rohlikom v Tescu, nechapem ako sa moze tak dobre predavat uz 150 rokov po uvedeni na trh :-)
Avatar - J_Design
13. 6. 2011 11:42
Re: Děs..
Tak jeji predchozi generace se taky prodavala veky a dobre. Panda je jednoduchy vozitko co si na nic nehraje a tak to ma byt. Ze jsou na Picantu hezci svetla nic prece neznamena ;-) Vyrobili to sikmoocky to je problem...

Osobne jsem ale na Pandu nadaval vzdy pri usednuti...pokazde jsem se o stredovou cast pristrojovky silene prastil do holeni kosti a pak do auta akorat kopal >:D
Avatar - Uhlik
13. 6. 2011 23:52
Re: Děs..
Ja problem s korejcami nemam (ostatne mame jedno vozidlo prave od Kie), vacsi problem by som mal s Talianom alebo Francuzom...

Aj tak vsetko okrem Japoncov su uplne somariny, skoda len, ze uz ani tam to vzdy neplati a ze maju tak debilne nadstavene moznosti individualizacie...
13. 6. 2011 11:20
Panda nebo 500
Panda nebo 500 jsou jediná auta, která bych si jako druhá do rodiny z třídy minivozů koupil.
Rozbalit vlákno
3
Avatar - kari.laz
13. 6. 2011 11:37
Re: Panda nebo 500
S Pandou souhlasím a přidal by jsem ještě TPCA. (na F500 mám svůj názor, který není pěkný)
13. 6. 2011 16:26
Re: Panda nebo 500
Já bych TPCA nebral! Motor je sice perfektní ale ten zbytek... lakované plechy ve výplni dveří. Podivné ovládání a podsvícení ovládání ventilace z ještě hůř vypadajícího plastu... prostě ten dojem z auta je příšerný! V tomto ohledu bych řekl že je na tom Panda daleko líp. Nové Picanto nevypadá zle, hodnocení si ale nechám až po osobním kontaktu. Twingo má tu smůlu, že je jen třídvéřové. Alto nemá žádnou možnost konfigurace doplńkové výbavy. I10 je ošklivé auto. Asi nej volba je myslím Splash a Panda, ale teď po snížení cen i Spark.
Avatar - kari.laz
14. 6. 2011 08:41
Re: Panda nebo 500
To o těch plechách v TPCA je sice pravda, stejně jako interier s tikadlem, ale jinak zvenku mi jsou poměrně simpatický. A jako auto pro ženy, nebo do města dobrý. Ale musím uznat, že panda je ze právem dominantní. Podle mě zamíchání kartama přinese až new small familly.
13. 6. 2011 16:34
No...
...jeste ze se najde spousta lidi, co si vidi dal nez na spicku nosu >:-[]

Formovani zdejsiho odboje proti vpadu kopirujicich, nekvalitnich Korejcu vyrabejici "krapy", kterymi chteji zaplavit a do budoucna zcela jiste znicit Evropu, je metalu hodna cinnost. Vezte, ze nebudete zapomenuti >:D

Aaaach, kde jsou ty casy, kdy by si nikdo nekoupil Itala :-)
Rozbalit vlákno
1
Avatar - kari.laz
14. 6. 2011 08:43
Re: No...
Myslíš to prorážedlo na zátarasy, co by bylo určítě hlavní atrakcí v obludáriu, kdyby ho tam dali, co polovinu auta tvoří přední nárazník?

[odkaz]
Avatar - Guttalax
14. 6. 2011 09:40
no no
;-) U toho Fiatu se to dalo předpokládat. Je to celkem dobrý vůz ve své třídě. Jináč Fiat s prodejem skomírá ikdyž má slušné vozy. KIA zatím sedmá ,což taky není nic moc.Zatím jsem nepotkal v provozu ani jedno,za to na bilbordech,reklamách a tv se to tím žabákem jen hemží. >:D TPCA asi hodně vyváží,z těch tří vídávám nejvíc Aygo.
Rozbalit vlákno
0