Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Porsche otevře v Praze nové centrum za 150 milionů Kč

Společnost Porsche Inter Auto CZ, která je výhradním dovozcem vozů Porsche do České republiky, otevře ve čtvrtek na pražském Proseku nové centrum značky za 150 milionů korun.
Zpět na článek
Avatar - Dylan McKay
3. 10. 2009 14:11
Re: A k čemu?
Tak tak, srovnat ceny s Německem! 80.000 Euro = 80.000 Kč... ;-)
1. 10. 2009 08:42
A k čemu?
A k čemu to je? 150 milionu ... Nevím k čemu to stavěli, když se pro nové porsche vyplatí stále dojet do německa a ušetřit tak peníze podstatné i pro zájemnce o Porsche, kdyby radši místo těch 150 mil za stavbu srovnali ceny s německem ...
1. 10. 2009 08:41
Hezke
Tak showroom vypada pekne - ted jeste udelat neco s cenou a predevsim kvalitou servisnich praci a bude to fajn ...
Avatar - Falco
1. 10. 2009 08:38
Re: PROSEKHAUSEN
Dokonalé. Podobně jako jejich auta.
Avatar - Ricardo
30. 9. 2009 17:58
Re: Nové Centrum
Stojí to tam sešikovaný jak vojáci (nebo auta na parkovišti). Ale nedivil bych se, kdyby na to měli Němci speciální předpis, že tak a ne jinak...
neregistrovaný "RayBan"
30. 9. 2009 17:25
Re: Nové Centrum
Chlápek v montérkách: "Dobrý den, můžeme vyzkoušet tu novou Panameru ?"

Prodejce v bílé košili: "Jistě pane, tady máte klíče ... pane co to děláte, zastavteééé ... "
30. 9. 2009 17:24
Re: PROSEKHAUSEN
Blbej směr! Ještě, že na něj nemám, musel bych se handrkovat přes celou Prahu na servis. :-O ;-)
30. 9. 2009 17:00
PROSEKHAUSEN
Super. Jezdím kolem a zvedám palec. Standardizovanej Porschekšeft [odkaz] Tak to má být. Výrazově nevtíravé prostředí, přesto nikoliv neosobní dojmy... které dotáhnou instalovaná auta. Dokonalé.

BRAVO PORSCHE :yes:
30. 9. 2009 16:09
Re: Nové Centrum
Mě se ten autosalon uvnitř taky nějak zvlášť nelíbí. Ono ale v dnešní době ty nově postavené autosalony budou většinou hodně podobné. No snad tam alespoň budou mít příjemnou obsluhu.
Avatar - Martin911Turbo
30. 9. 2009 15:26
Nové Centrum
Tak exteriér nového Centra se mi zamlouvá (viz foto na Porsche.cz) ovšem interier mně velice zklamal. Vzhledem k tomu, že v tomto oboru dělám tak celková koncepce, rozvržení, použitý nábytek, světla - tragédie... obávám se že ani pohled na "živo" to moc nespraví...