Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

O něco lepší
| 16. 7. 2011 15:40
Nový brouk je po designové stránce mnohem povedenější než přednochozí New Beatle, ale pořád je tu pro mne ale...
Když VW započalo svou kampaň s novým broukem a napínal nás, čekal jsem natěšeně s čím příjdou a výsledek je pro mne velkým zklamáním. Doufal jsem, že si VW všimne úspěšnosti Fiatu s jeho retro 500kou a pokusí se o nemožné, tedy přijít s autem, které bude plné emocí na první pohled. Nestalo se. VW bude prostě i v segmentu "stylovek" pořád absolutně sterilní konzervativní, bez duše. Nehodnotím jízdu, ještě jsem neměl možnost se projet, ale zevnějšek i interiér je absolutně sterilní, nezajímavý. Tohle auto prostě za srdce nechytne!
Na autosalonu v Brně jsem viděl celou paletu VW a musím říct, že to byl nejnezajímavější stánek. VW si prostě koupíte, když je pro vás auto nutnost a ne třeba koníček. Nezazlívám VW jejich sterilitu a nezajímavost, na trhu je spousty značek a každá má svého zákazníka, ale od brouka sem čekal víc. Není to ani původní levný Volkswagen pro masy a ani současná stylovka, která by konkurovala mini, fiatu 500, audi A1, či alfě Mito, dokonce i Clio Gordini má větší charisma. Takže pro mě jen malý předražený vw. Ale věřím, že si svoje zákazníky určitě najde.
O něco lepší
| 16. 7. 2011 20:11
Svoje zákazníky si určitě najde - to ano, a že je povedenější než předchozí, tak to snad je nutnost, kolik je také dělí let, že?

VW má obrovskou výhodu a to, že může spoléhat na svůj trh. Co se týče ceny, tak ta samozřejmě bude vysoká, ale tím úměrně vysoké budou i slevy.

A od skupiny VW Group nemůžeme čekat designové skvosty, tato skupina chce prodávat nejvíce aut na světě, podle toho také musí její produkty vypadat - tzn. ničím neurazí a ničím nepřekvapí - ale i to je samozřejmě jistý druh umění. Zatímco ostatní automobilky musejí jít cestou revoluce (aby upoutaly), tak VW stačí jít cestou evoluce. A prozatím mu to vychází, takže můžeme jenom smeknout.
Avatar - CIZEK
O něco lepší
| 17. 7. 2011 18:22
Musím souhlasit, vypadá lépe než předchůdce ale pořád to není ono. V tomto segmentu bych nejspíše zvolit Fiat 500, ale i Mini by přicházelo v úvahu (ale ne Clubman nebo Countryman- to jsou obludy)
Avatar - WalterWhite
ja
| 16. 7. 2011 23:00
ja to auto milujem od prvej fotky :-) Fiat 500 sa páči ženám to héj a je aj viac retro a však toto je pre mňa krajšie auto
ja
| 17. 7. 2011 01:32
No tak žena zrovna nejsem, ale 500vka Abarth je mnohem hezčí než toto. ;-) VW prostě zatím neumí udělat pěkné auto.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku