Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST VW Golf Cabrio 1,4 TSI – Šestka nahoře bez

Oblíbený mix Golfu, motoru 1,4 TSI a převodovky DSG tentokráte čas od času bez střechy.
Zpět na článek
24. 8. 2011 11:15
24. 8. 2011 11:23
24. 8. 2011 16:19
Avatar - M.E.N.
24. 8. 2011 08:13
Krásné auto pro (ne)rozumné
Golf je echt-kvalitní německé auto, které se mi líbí i jako hetch, ovšem - jako kabrio (pro které mám slabost) je překrásný! Jen teda s plátěnou střechou totálně nevhodný do českých luhů a hájů. Díky všem závistivcům, různě barevným i jiným, dávám plátěné střeše tak týden života a pak přijde na řadu i lak, do kterého se tak krásně kreslí (pokreslené zdi opravených domů přeci nestačí)!!! :'-(
Rozbalit vlákno
1
24. 8. 2011 12:36
Re: Krásné auto pro (ne)rozumné
Lepší pomalovaný a poškrábaný auto, než mačetou do hlavy....

Jsou země, kde se po autech zase až tak nečmárá ani se do nich nerej klíčema a střechy kabrií zůstávají vodotěsné. Je jich ale čím dál, tím míň. Ale autíčko je to nádherný, o tom žádná....stejně jako Scirocco nemá konkurenci a navíc i ta cena je za tohle skutečně lidová. :yes:
24. 8. 2011 11:15
Kapota
Zaujimave, ze Golf 1,4 TSI ma izolaciu na kapote, zatial co Octavia 1,4 TSI ju nema ;-\
Rozbalit vlákno
2
Avatar - jazva
24. 8. 2011 11:23
Re: Kapota
Bude to asi tým, že škoda je koncernový lowend. Nič zaujímavé, na tom nie je...
24. 8. 2011 16:19
Re: Kapota
Kdo ju chtit bude, muze si to za tri stovky koupit. Nebo kolik te to stalo?
24. 8. 2011 19:47
Já si počkám na GTI ho
Já si na něj počkám ať se zase trochu poměju nad jeho názory. Z toho rozumbrady jsem úplně unešenej.
Rozbalit vlákno
7
Avatar - Rojin
24. 8. 2011 20:12
Re: Já si počkám na GTI ho
To já taky, ale asi ne tak jako ty... Pokus se ohodnotit tohle auto. Celkově, vezmi to od techniky, designu až po styl... Třeba napíšeš o dost rozumnější názory a já se tak naučím něco nového ;-)

Tohle auto má narozdíl od jiných značek srdce, přímo to z něho vyzařuje..
24. 8. 2011 20:17
Re: Já si počkám na GTI ho
Tak srdce asi ne, to měli golfy jedničkové a možná ještě dvojkové řady. Dnes mají srdce tak možná nějaké ty Alfy a jiné designové skvosty. Toto auto tak jako další současné golfy bych řadil pro : 1-důchodce, 2-mladé holky co mají čerstvej řidičák, 3-bukvice. Golf GTI-to je atrapa na HH.
Avatar - Rojin
24. 8. 2011 20:25
Re: Já si počkám na GTI ho
Souhlasím, jednička a dvojka jsou ikony, legendy a průkopnící hothatchů. Na to další mám jinej názor, já bych si tohodle golfa dokázal představit u sebe a to bukvice nejsem >:-[]
Jinak GTi má pro mě šmrnc, kde konkurence značně zaostává. Výstřední, ikdyž ojediněle celkem povedený design to nezachrání ;-) promiň.
Ale samozřejmě důležité je, mít svůj pohled a názor
24. 8. 2011 20:32
Re: Já si počkám na GTI ho
Tím samozřejmě neshazuju kvalitu tohoto auta. Určitě je kvalitně vyrobený, ale pro mě je to prostě tuctovka.
Avatar - miromen
24. 8. 2011 20:29
Re: Já si počkám na GTI ho
Ale že těch buze-rantu po evropě jezdi co
24. 8. 2011 20:48
Re: Já si počkám na GTI ho
Víš jmenoval jsem podle mého názoru i jiné skupiny, než jen bukvice. Je to jen můj názor na toto auto nic víc nic míň, ale budoucí majitel jistě žádné echt terno neudělá.
25. 8. 2011 09:46
Re: Já si počkám na GTI ho
no tak to je na ručník do ringu... >:D takhle se intelektuálně obnažit :no: dej si bacha těch, bukvicí dneska jezdí hrozně moc.... 8-s
25. 8. 2011 22:22
AKO JE MOŽNÉ, ŽE...
... ešte vyrábajú autá s pravou kožou? Koľko zvierat muselo umrieť...
Rozbalit vlákno
0