Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ford Focus ST se začíná odhalovat (video)

Rok po představení konceptu dorazí do Frankfurtu sériový Focus ST – nejsilnější hatchback od Fordu, tentokrát vyráběný výhradně s pětidveřovou karoserií.
Zpět na článek
4. 9. 2011 14:00
Nesportovní vzhled
Někomu se auto líbí, někomu ne, ale skoro všichni se, myslím si, shodnou na tom, že vypadá opravdu nesportovně, což je pro nové ST dost tragické. Oproti starší verzi, která byla v kombinaci s "focusovskou" pistáciovou barvou opravdu nádherná, je to neštěstí.
Rozbalit vlákno
12
4. 9. 2011 14:38
Re: Nesportovní vzhled
Tak mě se líbí a sportovně vypadá......a jsi si jistý že minulý generace byla v pistáciové??? Co vím tak typická pro minulé ST byla oranžová...a tá má do pistácie daleko....tak zpět na strom ju? >:D
4. 9. 2011 17:41
Re: Nesportovní vzhled
Nauč se laskavě číst. Nic o "typicky" pistáciové jsem nepsal. Psal jsem o kombinaci pistáciové se starou verzí, kterou jsem několikrát viděl a zaujala mě. Jinak díky za strašně inteligentní reakci sire.
Avatar - white label
4. 9. 2011 17:51
Re: Nesportovní vzhled
Pistáciová? A nemyslíš spíš FoFo II RS, než FoFo II ST?
4. 9. 2011 23:20
Re: Nesportovní vzhled
Ne, myslím ST. Na googlu najdeš pěkné fotky. Ale o barvu nejde. Ten nový Focus prostě nemá takové koule jako ten předchozí a přijde mi proto nesportovní. Především ta záď je divná :no:
5. 9. 2011 10:41
Re: Nesportovní vzhled
Hoď sem odkaz, prosím ;-)
5. 9. 2011 13:40
Re: Nesportovní vzhled
Jsem moc rad, ze nove ST nema uz ty pujcene koule od Volva.

[odkaz] MK2

[odkaz] MK3

Kdo ma oci, vidi, ze nove ST ma tak 30x vetsi koule nez to stare.

>:D
Avatar - white label
5. 9. 2011 21:06
Re: Nesportovní vzhled
Místy má opravdu větší "koule", jenom škoda, že se mu někde tak roztekly... [odkaz]
>:-[]
Avatar - woody-alien
5. 9. 2011 22:32
Re: Nesportovní vzhled
Já bych zas řekl, že Méně je někdy (v případě Fordu ovšem dost často) více a ačkoliv oči nepochybně mám, koule jsem nenalezl ani na jednom z modelů ST. ;-)

Každopádně je pro mě MK2 v téhle "srovnávačce" vítězem co do vzhlednosti.
Avatar - white label
5. 9. 2011 23:35
Re: Nesportovní vzhled
Přesně tak... :yes:
Avatar - white label
5. 9. 2011 21:02
Re: Nesportovní vzhled
Na googlu jsem nenašel žádné fotky pistáciového ST, natož nějaké pěkné... ;-)
5. 9. 2011 09:33
Re: Nesportovní vzhled
Napsal jsi "v kombinaci s "focusovskou" pistáciovou barvou " ....Focusovská pistáciová....neexistuje pro model ST...Jeslti si to někdo přestříkal dle sebe budíž... A nazývat nové STéčko neštěstím....to je k smíchu :-)

Navíc Focus ST statý versus nový ST...o tom který z ních má "větsí koule" by se dalo hodně polemizovat.....prosím neplést s RSkem