Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Modernizovaný Renault Twingo: První svého druhu (2 x video)

Faceliftem Twinga se Renault pozvolna zabydluje ve sférách nového firemního designu.
Zpět na článek
14. 9. 2011 16:01
14. 9. 2011 16:05
14. 9. 2011 16:10
14. 9. 2011 16:15
14. 9. 2011 16:28
14. 9. 2011 16:01
RS
Na autocaru je foto verze RS.... vypadá to moc dobře :yes: [odkaz]
Rozbalit vlákno
4
Avatar - kosmonaut
14. 9. 2011 16:05
Re: RS
No hele, když jsem viděl první fotky faceliftu, myslel jsem že odporem spadnu z křesla. Ale jak se tak dívám dál, nebude to možná takový průšvih.
Špatné je, že tyhle přeplácané předky vypadají hodně blbě v základních verzích, tedy těch, kde by auta těchto kategorií měla působit nejlépe.
14. 9. 2011 16:10
Re: RS
No původní verze v nižších úrovních vypadala taky ne zrovna lichotivě až vyšší verze a verze RS která měla přední nárazník ala Mitsubishi EVO-X vypadala docela dobře. Nejsem příznivec faceliftů a zejména u Renaultu... viz. Clio, ale tohle se povedlo. Trochu nemusím ty zadní světla ve víku kufru, ale jinak paráda.
Avatar - kosmonaut
14. 9. 2011 16:15
Re: RS
Nenajdeš někde fotky té FL verze v základu?
14. 9. 2011 16:28
Re: RS
To těžko... Renault zatím tyto snímky nevypustil do světa. Ani v renaultí databázi pro novnáře není ani jeden snímek... jen to co zde vidíš. Ale asi to nebude nic moc... ty základní verze na plecháčích vypadají blbě všechny. ;-\
14. 9. 2011 16:23
kam sa hrabe ten šupák up!
Twingo :yes:

[odkaz]

[odkaz]

up pri tom Twingu vyzera ako z 90 rokov 8-s
Rozbalit vlákno
15
14. 9. 2011 16:28
Re: kam sa hrabe ten šupák up!
O Up! se neboj.
Ale vzhledem k tomu, že ho vzpomínáš v každém svém druhém příspěvku, tak tušíš, že ostatním pěkně zatopí. ;-)
14. 9. 2011 16:37
Re: kam sa hrabe ten šupák up!
Tobě ten UP! nějak leží v žaludku :-) Myslím že UP! není žádný propadák a ty mutace Cross, GT... atd vypadají docela atraktivně. Každé zboží má svého kupce... všechny ty malé auta lákají na poněkud divočejší design... Picanto, Spark, Twingo.... a UP! je takový asexuální jde jiným směrem než konkurence. proč se tlačit někam kde je králem někdo jiný. Myslím, že to je velká výhoda UP!-u Už vidím jak nějakej chlápek nakráčí do showroomu s tím že chce druhé auto na nákupy a že se mu moc líbí Picanto... utopie... UP! má šanci uspět i u mužské části populace.
Avatar - kosmonaut
14. 9. 2011 16:40
Re: kam sa hrabe ten šupák up!
Up má jednu výhodu, nevypadá blbě v základu. Tohle umělo první Twingo, dosavadní Panda a dál už nevím.
14. 9. 2011 16:44
Re: kam sa hrabe ten šupák up!
Souhlas. Předchozí Panda vypadala suprově i na plecháčích a v pastelovém laku a stárla velmi pomalu. První Twingo bylo jako z jiného světa :-) veselé rozesmáté vozítko se slušnou variabilitou interiéru.
14. 9. 2011 16:47
Re: kam sa hrabe ten šupák up!
Tak to je velká výhoda. Tyhlety auta se v drtivé většině právě v tom základu prodávají.
Avatar - kosmonaut
14. 9. 2011 16:59
Re: kam sa hrabe ten šupák up!
Však o tom píšu o vlákno výš.
14. 9. 2011 22:55
Re: kam sa hrabe ten šupák up!
No, nic proti téhle logice. Něco na tom bude. Jen mi není jasné o kolika procentech nákupů miniaut rozhodují chlapi.
Avatar - Amerika
14. 9. 2011 17:16
Re: kam sa hrabe ten šupák up!
Já jsem velký fanda Renaultu a naopak VW mě opravdu neoslovuje... Ale počínaje novým Broukem, který se opravdu moc povedl (viz mé dojmy na mém blogu tady na auto.cz) mám pocit, že se začíná karta obracet.... Proč? Renault považuje za duchovního nástupce RS R26.R model 265 Trophy... Proboha proč? Asi si ten večer, kdy tohle vymysleli něco šlehli..... Faceliftem úplně zprasili Koleos, který byl před oním faceliftem moc pěkné SUV.... A nyní zprasili faceliftem Twingo....... Ale proč to píšu..... Tady píšeš že Up! Vypadá proti tomuto faceliftu jako Twingo z 90.let.... Pravda je ale taková, že Up! je 150x hezčí než tohleto "nové" Twingo.... Zadní světla děs, předek okopírovaný z Yetiho...... Up! je proti tomuto autu miss! A to ještě nehovořím o nové Pandě, která tou miss opravdu je..... Takže za mě Up! :yes: Twingo :no: Up je opravdu sakra pěkné autíčko a ty odvozené studie jsou jen třešinka na dortu a tak musím použít větu:

Bravo VW, tohle se vám opravdu povedlo! :yes:
14. 9. 2011 17:25
Re: kam sa hrabe ten šupák up!
Teda... mám dost jiný názor... Koleos byl a je strašný! Twingo před faceliftem bylo OK, ale toto ještě Twingu přidalo na kráse (zadní světla souhlas). UP! je v pohodě a ty mutace jsou příslibem, že i do budoucna se UP! předvede. A ta Panda? Podle mě děs běs... vypadá jak letitý Ignis... opravdu nemoderní karoserie.
Avatar - Amerika
14. 9. 2011 17:31
Re: kam sa hrabe ten šupák up!
Já nevím, Twingo před fl. mi přišlo takové hravé, městské, prostě klasické městské autíčko... Teď mi příjde, že díky předku ála Škoda nebo nějakej teréňák z něj dělají něco co není..... Panda je dle mě dobrý kompromis jak vylepšit starou generaci a zároveň z ní udělat novou..... Ale uvidíme živě, Brouk na velkejch kolech se mě taky moc nelíbil, ale pak živě to byla lahoda a od té chvíle na Brouka i na velkých kolech nedám dopustit... Třeba bude mít Twingo ten sám efekt.....
14. 9. 2011 17:40
Re: kam sa hrabe ten šupák up!
Určitě! Se soudy taky počkám až se seznámím s Twíněm osobně. V základu to určitě nebude žádný zázrak. Mě ta Panda přijde opravdu odflááknutá. Pokud ji srovnám třeba se Sparkem, Picantem... atd tak psobí hrozně nemoderně. Korejci asi rychle zestárnou, ale Panda ještě nestojí v showroomech a už je z mého pohledu okoukaná. V tomto směru je trumfne UP!... není to žádná stylovka s fluidní designem, ale také se nedá říct že by byl nemoderní. Určitě bude vypadat dobře i za pět deset let. A ty variace UP!-u to je opravdu paráda... možná je to zlomový bod pro VW které už nebude tím šedým nudným vozem. I ten tebou zmíněný Brouk je super... vypadá tak trochu jako baby 911 :-) tentokrát se VW opravdu předvedl a při konfrontaci se stánkem Fiatu musí nejeden fanda vozů zaplakat.
Avatar - Amerika
14. 9. 2011 17:52
Re: kam sa hrabe ten šupák up!
Tak abych řekl pravdu mě se třeba nové Picanto moc nelíbí.... Vidím v něm jedno staré auto, ale nemůžu si vzpomenout jaké, pořád mi to vrtá hlavou, tak snad si někdy vzpomenu >:-[] Spark je pěkný, ale za 5, 10 let to bude okoukané, nemoderní atd..... Co se týká VW myslím si, že ze své šedé komůrky, jestli to tak mohu nazvat, vystoupil předatvením Brouka..... Takový odvaz jsem od VW nečekal... Zvláště po novém Passatu a rodině VW, kde všechny auta od Pola po Touareg vypadaj jak Golf >:-[] Já osobně taky nejsem příznivcem "fluidního" designu... Dle mého jsou to jen divně sprohýbané hrany kombinované s ostrými křivkami, které spolu moc neladí... :-) No ale k podstatě - se závěrečnýjmi soudy nad Up!em, Pandou, Twingem počkám do soboty, kdy je všecky uvidím pěkně živě.... Ale každopádně ze stánku Fiatu zatím necítím zklamání, které se ale může brzo dostavit..... Ale tak nějak více mě to táhne k novému Up!u resp. těm studiím... >:D
14. 9. 2011 17:58
Re: kam sa hrabe ten šupák up!
To se nediví také by mě to tam táhlo a to jsem spíše odprce VW :-) Letos je prostě na co koukat. Určitě něco nafoť a hoď na blog "aatérské" fotky dokáží mnohdy hodně odhalit.
Avatar - Amerika
14. 9. 2011 18:03
Re: kam sa hrabe ten šupák up!
Jo určitě nafotím...... Na blog bych mohl něco hodit - snad to stihnu... >:D Jinak by to mělo být snad i dříve na naší stránce na fb, kterou mám společně se dvěm lidmi... :-)
14. 9. 2011 22:53
Re: kam sa hrabe ten šupák up!
Souhlas, FL Twingo se mi líbí, čím dál tím víc. Co se mi nelíbí je nová Panda na fotkách z Frankfurtu - ale to bude snad jen tou černou barvou - ta se pro miniauta nehodí.
14. 9. 2011 17:56
renault twingo
opravdu moc povedený interiér i exteriér
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Ada je zase tady
14. 9. 2011 21:08
Absolutně příšerné
zejména interiér je takový, že by se tím daly strašit neposedné děti :no: :no: :no:
Rozbalit vlákno
0