Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Louwman Group otevřel v Praze novou prodejnu Lexus

1. září 2009 bylo otevřeno jediné autorizované Lexus centrum v Praze na Smíchově v Donátově ulici.
Zpět na článek
14. 9. 2009 08:47
14. 9. 2009 08:59
14. 9. 2009 14:09
14. 9. 2009 16:27
14. 9. 2009 17:05
15. 9. 2009 13:09
Avatar - JFK
14. 9. 2009 08:47
hmm
jsem zvědav, jak se jim tohle bude rentovat
Rozbalit vlákno
5
Avatar - WinDiesel
14. 9. 2009 08:59
Re: hmm
Mno, prodejnu Toyoty již otevřeli před delší dobou ale že by to byl nějaký velký sukces...
Mám takový pocit, že Toyota a Lexus se za každou cenu snaží přizpůsobit potenciální zákazníky svým výrobkům, a mělo by to být spíše naopak. Např. hybridy - jsou skutečně diskutabilním přínosem ale Toyota udělá možné i nemožné pro jejich propagaci. Výsledek je velmi slabý. Ano, občas nějaký pisálek napíše, že hybridy tvoří 40% prodejů značky Lexus, ovšem v jakém počtu? 166 ks Lexusu versus 1772 ks BMW a 2476 ks MB od začátku roku, to je spíše k pláči. (Jistě, u MB je potřeba odpočítat dodávky).
14. 9. 2009 14:09
Re: hmm
Nu kdyz to srovnam z vlajkovym Infinity prvne otevreny v Uk nyni www.autoexpress.co.uk/news/autoexpressne… tak je toto hodne slaby showroom.
14. 9. 2009 16:27
Re: hmm
No jo, ale nemůžeš porovnávat UK trh s naším... Tady těžko nějaká automobilka postaví luxusní showroom.
Ale třeba Duba ve Stodůlkách má hodně slušnej showroom. Bohužel to není autorizovaný dealer pro Lexus.
14. 9. 2009 17:05
Re: hmm
Nu vidis a Ja si myslim, ze pokud chces vytahnout z lidi od 1,5mil Kc a vice nemuzes postavit mene okazalejsi showroom nez v Bratislave ci Vidni nebo Mnichove nebo Polsku.

Toje jako by ti prodejce rikal mame spickove zbozi pane Novaku a radime se mezi lidry v xy segmentu ale no vite, pokud chcete lepsi a nestisnenou atmosferu pri koupi vozu Lexus tak si budete muset zajet k sousedum do Nemecka, Jelikoz tady nikdo investovat vice nebude do showroomu vzdyt jsem jen v Cechach.

Nejde mi o nejaky LUXUS v ramci mramoru na podlaze, ale daleko vzdusnejsi atmosferu, proste vetsi. Ty auta tam vypadaji tak napraskany vedle sebe je to jako 1+1 byt. :no:
15. 9. 2009 13:09
Re: hmm
Ale každá značka má standardy a vím, že zrovna Lexus s Toyotou mají vcelku přísný. Takže ať se nám to líbí nebo ne, vše bude zřejmě v souladu.
15. 9. 2009 23:14
louwmann
Tenhle holandan mi pri servisni prohlidce neracil umyt auto. Je to sice detail, ale jedna se o Toyotu skoro za mega, servisni prohlidka za par tisic a auto ani umyty, ani vysaty, nic. Nepripoustim si, ze jsem si na to akorat za ty leta servisovani jinde zvykl. Ja to proste vyzaduji a priste jedu jinam. Nemaj tam moc klientu a ani auto neumejou, co bude, at tam bude klientu hodne? Toyota v CR to ted divne vali, nejdriv odriznou nejuspesnejsi a velmi zkusene prodejce - Duba, Dajbych... a pak daj dealerstvi novym, koukam, pochybnym. Nejak mi to zavani... :no: :no:
Rozbalit vlákno
0