Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nissan Evalia: Sedmimístné MPV s plnou výbavou za 445 tisíc Kč

Pětimístná varianta je o 16.720,- Kč levnější.
Zpět na článek
3. 10. 2011 09:28
3. 10. 2011 18:36
3. 10. 2011 09:28
Rozpačité
Interiér bude reálne tak 6-miestny, resp. 4+2. Podpriemerná šírka ho v Európe dosť degraduje. Minimalistické bočné okná tiež body navyše nepridávajú.
Chcelo by to ešte pár aktuálnych fotiek, najmä z interiéru.
Tiež by ma zaujímal objem kufra po plató s dvomi a s tromi radami sedadiel.
Rozbalit vlákno
0
3. 10. 2011 09:36
zaujimave,ale ...
disproporcia vyška vs širka,ano rovnako ako pri fabii priam udiera do oči...pritom tu je slušny razvor nechapem...jedno je iste dobre sa s tym jazdi v preplnenich uličkach,ale v reale to prinaša len malo priestoru na širku a podivny vzhlad...a ešte jedna vec nech si automobilky pišu v PR papieroch čo chcu z dodavky nikdy neodvodia čistokrvne osobne auto,vždy to bude len dodavka ,pracovne auto,čo vidno aj tu na obloženiach dvery,či palubke z odolneho plastu
Rozbalit vlákno
3
3. 10. 2011 11:15
Re: zaujimave,ale ...
Ja myslim,ze pro rodinu to ani tak mo mysleno neni, spis jako alternativa k transitum nebo transporterum pro partu fachmanu. Porad jsou firmy, ktere potrebuji presunout bandu 5 lidi s nejakym drobnym vercajkem, pro ne to muze byt zajimava nabidka
3. 10. 2011 11:26
Re: zaujimave,ale ...
no na to tu už je predsa verzia nv 200 combi...rovnako 7miest atd...nevidim zmysel v tomto ...
3. 10. 2011 12:57
Re: zaujimave,ale ...
Povedal by som, že prednosti budú vo výbave, snáď aj v nejakých materiáloch? Poslednou dobou je máloktorý článok na ACZ tak obsažný, aby sa z neho okrem strohej informácie, že také auto existuje, človek niečo zaujímavé dozvedel...
Inak zmysel tohto auta aj mne dosť uniká, aj ako užitkáča, vedľa Renaultu Kangoo vyzerá jak nepodarok, aj keď môže mať zas iné kvality. Ale súhlas, osobné auto z toho nebude. Kangoo sa k tomu blíži viac, ale aj jemu predsa len ešte niečo chýba.
3. 10. 2011 13:43
Evalia => Dacia Popster
Mne sa toto auto celkom paci, aj ked je pritom skarede ako noc >:D V principe sa jedna o zaujimavy koncept 7 miestnej dodadvky, ktora moze byt celkom alternativou. Sposob skladania zadnych sedaciek vidim ale skor ako minus, chcelo by to vidiet nazivo.

O tomto aute sa hovori otvorene ako o zaklade pre chystane MPV Dacie (objavuje sa nazov Popster). Takze som velmi zvedavy ako sa uvedie Evalia, a co teoreticky na nas alliancia Reanult Nissann pod brandom Dacia vymyslia.
Rozbalit vlákno
2
3. 10. 2011 13:53
Re: Evalia => Dacia Popster
Díky, Dacia mě napadla hned při prvním pohledu do interiéru. Pro značku jejího profilu - proč ne, naprosto v pořádku.
3. 10. 2011 15:53
Re: Evalia => Dacia Popster
Akurát, ako som písal, problém môže byť šírka auta - jedine že by skutočne použili len technický základ a tento parameter patrične upravili. Chcelo by to aspoň 15 cm pridať.
Avatar - pelikoš
3. 10. 2011 18:36
no
podle mě je to velmi zajimavá nabídka a v reálu to není takový nepoměr jako to vypadá na fotkách ;-)
Rozbalit vlákno
0