Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Chevrolet Malibu jde do prodeje, nejprve v Koreji

Starý kontinent se nového Malibu dočká na jaře roku 2012.
Zpět na článek
7. 10. 2011 08:59
7. 10. 2011 09:35
7. 10. 2011 11:07
7. 10. 2011 17:18
8. 10. 2011 00:20
7. 10. 2011 08:59
Wow
teda od predvedeni je do prodeje jen chvilka, docela koukam. Amici mali porad sve Malibu, takze neni duvod nikam spechat, jako u Cruze (Cobaltu), no snad jej budem u nas potkavat jako Cruze, bude radost pohledet. A snad jej brzo da nekdo do bazaru...btw nechce nekdo Cruze? >:-[]
Rozbalit vlákno
0
Avatar - R32
7. 10. 2011 09:35
Globálne modely
Neviem, no vždy keď nejaká automobilka vyrobí jeden model s ktorým chce uspieť na celom svete nedopadne to dobre. Aj nový Focus je ani ryba ani rak, no uvidíme...
Ešte by ma zaujímalo či sa nové Malibu bude vyrábať iba v Kórei, alebo sa pre USA nájde nejaký domáci výrobný závod? A čo motorizácie pre USA?
Rozbalit vlákno
1
7. 10. 2011 09:40
Re: Globálne modely
Chevrolet si toto odzkousel u Cruze a docela jim to vychazi. Nikdo neproklamuje celosvetovy bestseller, ale Cruze je vsude uspesny. Pro Evropu se vyrabi v Korei, pro Rusko v Rusku, pro Chinu nejspis v Cine a pro Ameriku je zavod v USA. A cruze je v USA s jinou prevodovkou a jinymi motory, bude to tak i u Malibu. Nekde ten V6 dat proste museji :-)
Avatar - 3_diamanty
7. 10. 2011 09:47
koreu mam rad
a tento chevrolet sa mi paci este viacej ako cruze, hlavne zadne partie su priam dokonale :yes:

krasne auto
Rozbalit vlákno
0
Avatar - LEGOPARK
7. 10. 2011 11:07
Zadne svetla
Vsimol som si, ze u prezentovanych Malibu su rozdiely. Zadne svetla cervenej verzie su diodove z grafikou z Camara, kym u sedej verzie sa zdaju byt uz "klasicke". Som zvedavy, ake budu nakoniec v Europe v predaji.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - 3_diamanty
7. 10. 2011 12:45
Re: Zadne svetla
mozno zalezi od motora, byvala mazda 3 mala tiez zadne svetla cervene a silnejsia verzia 2.0 mala biele krytky. Ale ako vravim je to len jedna z moznosti ze je to dane motorom ale nemusi to tak byt. Mozno zalezi od trhu ako pises, mozno diody dostane len amerika alebo azia, uvidime.
7. 10. 2011 17:14
Re: Zadne svetla
Podle mně budou diodová světla dodávaná u vyšších výbav (u nižších bude klasické řešení) - koneckonců tak to funguje u mnoha aut (např. Kia Sportage)... Jinak, celkem mně zajímá, jak bude zadek auta vypadat naživo - když jsem ho spatřil poprvé, tak mi do auta nějak nezapadal. V reálu se uvidí...
7. 10. 2011 17:18
Bangle?
Ten zadok dizajnoval Bangle?
Mne sa u Chevroletu asi nezavďačia, kde čakám niečo zaujímavé, je nuda, kde chcú byť zaujímaví, príde mi to hnusné. Interiér na mňa pôsobí odpudzujúco, nemôžem si pomôcť.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - gld
8. 10. 2011 00:20
Re: Bangle?
interiér pôsobí azda príliš sivým dojmom..no nápad mu nechýba. Zaujali ma retro hranaté tubusy budíkov- :yes: