Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST Mercedes-Benz Viano Fun 2,2 CDI - Výletník

Pohodlné cestování, vůni dálek a absolutní pocit svobody. To vše zažijete s tímto autoFUNem.
Zpět na článek
Avatar - Kolouš
3. 11. 2011 21:08
Re: Viano
souhlas s flajbojem
jinak pro opravdu pohodlnej .... spanek doporucuju tohle: [odkaz]

:yes:
3. 11. 2011 14:26
Viano
Jsem majitelem MB Viano a mohu vřele doporučit. Nemám sice FUN, ale mám Trend + nejaké ty pakety navíc. Zatím jen spokojenost se vším...
3. 11. 2011 13:19
Re: pěkná
Taky mi připadá, že lůžková úprava byla otestována i z hledisek v článku nezmíněných. :-) No minimálně v mladických letech to zažil asi každý z nás, ale tady je to asi jiné pohodlíčko :-) ;-) :yes:
2. 11. 2011 13:34
Re: pěkná
pěkná samozřejmě je.. ta recenze... jen co jsem se podíval na fotografii lůžkové úpravy, hned jsem si říkal, tý jo, to je super (auto), ale obávám se, jestli tam nebyl nějaký podprahový signál, aby se mi to auto víc líbilo. když tak uvažuji, nevím, zda by se mi tak líbilo, kdyby tam třeba v trenkách ležel autor článku
2. 11. 2011 12:32
pěkná
Moc pěkná.. recenze samozřejmě. Teď by to ještě chtělo něco s rámcově podobnýma schopnostma za třetinovou cenu a můžu si pískat.
2. 11. 2011 12:14
Re: Re : Viano
Děkuji za upozornění i doplnění informací pro některé zahraniční čtenáře.
2. 11. 2011 12:01
Re : Viano
Opravte si chybu pane redaktore , Viano Fun ve Vámi testované verzi měří 5008 mm na délku , tudíž atraktivita v některých zemích , kde je mýto na vozy do 5 m za jinou cenu než na vozy nad 5 m celkové délky , krátká verze měří na délku 4763 mm a nemá rezervu ,ale jen lepící sadu. Jinak díky za článek , dlouho už se o tyto vozy zajímám , ale favorit je jednoznačně 165 KW V6 ;-)