Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Novinky

Zpět na článek

Toyota Camry: Výroba v Rusku zahájena

9 komentářů

dietmar
Nechapem tu nudu, ktoru zakomponovali do interieru, pristrojovy a stredovy panel v duchu Octavie 8-s to je snad na tuto triedu trosku dehonestujuce, alebo?
V kazdom pripade je to pohladne vozidlo a prajem uspesne predaje!
Dufam, ze TOYOTA si udrzi povestnu kvalitu aj na ruskej linke :yes:
armanyk
Nic složitějšího a sofistikovanějšího by totiž rusové nezvládli vyrobit a i tak se obávám o pověstnou kvalitu a spolehlivost Toyoty. Myslím si, že to je ten pravý a skutečný důvod, proč se bude prodávat jen na východních trzích a do západní Evropy se nedostane.
Gilgit
Komentár ubohý a nesmyslný, bravo. Toyota se svého casu rozhodla neprodávat Camry ve velké cásti Evropy, protoze v techto zemích neocekávala velký zájem o tento model. Kdyby Camry ve strední a západní Evrope prodávala, stejne by je nedovázela z Ruska, ale z Japonska nebo mozná dnes ze Severní Ameriky. Ruská Toyota Camry, ve které jeste hodne dílu pochází z Asie, je urcena výhradne pro ruský trh. Krome toho je tato ruská výroba zatím malá, takze Toyota i tak musí dovázet do Ruska i vozy Camry z Japonska,
armanyk
Nevím, co je na mém komentáři ubohé a nesmyslné, když jsi napsal v podstatě totéž trochu jinými slovy: obávám o pověstnou kvalitu a spolehlivost = ve které jeste hodne dílu pochází z Asie; se bude prodávat jen na východních trzích = je urcena výhradne pro ruský trh; do západní Evropy se nedostane = rozhodla neprodávat Camry ve velké cásti Evropy...
😉
Gilgit
S tím "ubohý a nesmyslný" jsem to asi prehnal. Co bych chtel ríct: Ruská Camry je urcená výhradne pro Rusko ne proto, ze by mela spatnou kvalitu, ale proto, ze se zatím jedná o malou továrnu s malým poctem vyrábených vozidel. Proto taky zatím pochází mnoho dílu z Asie, protoze výrobní císla v Rusku jsou zatím nízká a výroba dílu v Rusku by se nevyplatila. Na rozdíl od Tebe se ale nedomnívám, ze nic slozitejsího a sofistikovanejsího by Rusové nedokázali vyrobit. V budoucnosti urcite budou vozy svetových znacek vyrobené v Rusku i na nasem trhu a nebudou se kvalitou lisit od dnesní nabídky pricházející z ruzných zemích. Volkswagen v roce 2012 plánuje zahájit e😜ort modelu VW Polo Sedan z ruské výroby na Strední Východ. Mozná reknes, ze Strední Východ není tak nárdocný trh jako Evropa (zálezí asi jaká zeme), ale prodej ruského Volkswagenu mimo území bývalého SSSR znamená, ze to s tou kvalitou nebude tak strasné.
Avatar - gld
gld
Tieto veľké toyoty sa mi páčia. Bude to asi spoľahlivejšie ako gaz siber, len sa obávam o terénne schopnosti..na rusko je to príliš nízko pri zemi.
dietmar
hehe ...to si napisal pravdu 😉 Ruske vozovky su idealne pre BVP-čka
Avatar - twistedTSD
twistedTSD
Své důvody to zřejmě má, nicméně poslední dvě Camry se mi skutečně líbí. A tato generace se obvzlášť povedla. Především ruská verze. :yes:
Avatar - hijack
hijack
Neviem ako vam ale mne pride dizajn exterieru az velmi podobny lexusu. Zeby Toyota chcela este zdoraznit zaradenie tohto modelu? Co dohana exterier tak to straca interier. Cele to vertikalne rozdelenie palubovky mi nepride nejak moderne. Porovnanie s octa nie je odveci v tomto pripade. Aj cez tieto nechcem povedat nedostatky posobi velka Toyota dostojnym zastupcom svojho segmentu