Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Rolls-Royce Ghost: Velká fotogalerie (+video)

Rolls-Royce Motor Cars vstupuje pod křídly BMW do další etapy své bohaté historie. K renesanci značky má už brzy přispět menší modelová řada Ghost. Tady je.
Zpět na článek
7. 9. 2009 09:15
7. 9. 2009 22:51
7. 9. 2009 12:22
7. 9. 2009 12:53
7. 9. 2009 14:29
7. 9. 2009 15:21
8. 9. 2009 08:44
7. 9. 2009 23:07
neregistrovaný "megalomaniac"
7. 9. 2009 09:15
nadhera
jednoducho krása elegancia a čistota :yes:
Rozbalit vlákno
2
7. 9. 2009 22:51
Re: nadhera
Je to nádhera. Kdybych na něj měl tak to bude ještě lepší. Vím, že tohle auto je je dělané pro cestující vzadu, ale nemyslíte že by se hodila aj manuální převodovka???
A ještě detail nepřipadají vám některé ty výdechy topení (klimy) jako ze žigula. Ale pasují tam. Až na ty zadní mězi předními sedadly
Avatar - white label
7. 9. 2009 23:54
Re: nadhera
Jasně... v RR manuál... tam by se vážně "hodil", možná i stěrače a blinkry na "ruční pohon" + švihadla pro opravdové fajnšmekry... >:D
7. 9. 2009 10:26
Dvě zprávy
Dobrá zpráva: V koncernu BMW mají designéry, kteří umí navrhovat nádherná, elegantní auta, která ve svém tvaru perfektně propojují tradici a aktuálnost. :yes:

Špatná zpráva: Když navrhují nová BMW, někam tyhle dobré designéry zavřou a k ničemu je nepustí. Nevíte někdo proč?
8-s :-(
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Dinar
7. 9. 2009 12:31
Re: Dvě zprávy
Říkáš ty, trh to ale vidí jinak, současným BMW se dá vyčítat spousta věcí, ale rozhodně ne designová neschopnost. Naopak designová řeč BMW je tou, která tvoří trend, vím, těžko se to přijímá fanouškovi značky, která vždy znamenala designovou potěchu oka, a dnes jí zbylo jedno pěkné, a to už výběhové, auto.
Jinak, pokud jde o Ghost, pak se připojuju k pochvale exterieru a naopak haním interier. Myslím, že s přihlédnutím k datu vzniku, je tahle koláž moderny (obrazovka navigace a některé ovladače) s klasikou (metry čtvereční dřeva, pseudoretrobudíky apod.) už přežitkem, RR má být noblesní, ale také aktuální, měl by svou technologickou vyspělost umět prodat i v interieru, tohle je cesta á la Jaguar, který toho naštěstí už nechal. RR to svou image unese, jistě, ale není to nic, čemu bych tleskal. ;-)
7. 9. 2009 15:44
Re: Dvě zprávy
Tak tak, souhlasim ze interier je i pres neprustrelnou kvalitu designove trosku rozporuplnej, takovej mix Rolse a 7er. Na druhou stranu, je to nejmensi Rols, kterej bude mit mozna malinko jinaci klientelu nez uberklasickej Phantom, takze proc ne, treba tim oslovi zakazniky kteri by jinak sli do "obycejne" S-classe nebo 7er.
7. 9. 2009 23:47
Re: Dvě zprávy
Ze současných BMW se mi líbí akorát 7čka a Z4ka.
A snad ještě trošku X5ka.
Jinak je to děs. Dřív jsem s BMW hodně jezdil
a byly to krásné vozy s nádhernými interiery.
Dneska jsou to divná monstra a uvnitř "papundekl".
Připadáte si tam jak v Opelu a ne v BMW.
:no:
Ale co se týče Rollsu - tam podle mě odvádí BMW super práci. :yes:
7. 9. 2009 11:26
Zmiešané pocity ...
Interiér mi pripadá super, ale exteriér mi skôr pripomína krabicu od topánok.

Také "obyčajné" BMW mi oproti tomu pripadá ako krásavec.

Určite si svoju klientelu nájde, ale myslím, že skôr pre image, ako pre výkony či dizajn.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Johny.Rico
7. 9. 2009 11:49
BMW neustále dokazuje...
... že je nejlepším světovým výrobcem automobilů! A já jsem za to rád!

Tento Rolls Royce bych si už opravdu koupil, narozdíl od opuchlého "Fantoma"...

Super práce BMW! :yes: :yes: :yes:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Lonestarstate
7. 9. 2009 18:57
Re: BMW neustále dokazuje...
Ano, Phantom je příliš neohrabaný, ale toto: :yes: :yes: :yes: Interiér přímo lahůdkový.
7. 9. 2009 12:22
ghostbusters
Ghost je hezčí než fantom(as). Moc krásný interiér. Konečně tedy bRRavo :yes:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - white label
7. 9. 2009 12:53
RR Ghost
Jednoduchá dokonalost a celistvost exteriéru bohužel nekoresponduje s místy hodně rozpačitými a nesourodými prvky interiéru..., které by v této kategorii měly působit více harmonicky, dokonale a svým způsobem nenápadně, ale v žádném případě ne "dovybaveně"...

P.S. Podobné uložení deštníku jistě potěší nejednoho majitele Superbu... ;-)
Rozbalit vlákno
7
Avatar - Ronault.
7. 9. 2009 14:29
Re: RR Ghost
Ano, je to taková slátanina, ale katastroficky to nepůsobí... spíš mne zajímá, co dělají na poslední fotce ty budíky z BMW?
Avatar - white label
7. 9. 2009 15:01
Re: RR Ghost
Taky si nemyslím, že to působi přímo katastroficky...je to přece pořád RR...

P.S. Ty budíky jsou z "ekonomické" verze (RR "duch") "doušek", neboli (lidově) "pšouk", což je jakási obdoba verze někdejší FabieI "junior"... ;-) >:D
Avatar - Ronault.
7. 9. 2009 15:21
Re: RR Ghost
Že by konečně běžným lidem dostupný RR, jen teda doufám, že nebude mít černé nárazníky a bude mít dvířka schránky spolujezdce >:D
Avatar - white label
7. 9. 2009 16:00
Re: RR Ghost
Tak ty s tím "puntíčkářením" nedáš pokoj... ;-)
Narázníky černé nebudou, budou totiž tmavě šedé, plastové, jako měla ta FaI "junior"... a dvířka od schránky spolujezdce samozřejmě budou, ovšem jen za příplatek... 8-s
Avatar - Pekelná Micinka
7. 9. 2009 23:34
Re: RR Ghost
Dvířka schránky spolujezdce mají RR zásadně vzadu... ;-)
Avatar - T613
8. 9. 2009 08:44
Re: RR Ghost
ale to ještě nedělal miniauta jako je tomu teď s Ghostem ;-)
Avatar - Pekelná Micinka
8. 9. 2009 12:52
Re: RR Ghost
Ruku na rozkrok, dyť se na tu větší krabici nedá koukat...
neregistrovaný "megalomaniac"
7. 9. 2009 23:07
:)
krasne, vkusne, netypicke..vynimocne :-)
Rozbalit vlákno
0
7. 9. 2009 23:42
Krásné auto.
Nový Ghost se mi moc líbí - design exteriéru i interiéru je nádherný - ale Phantom je stejně nejlepší.
:yes: :-) :-!
Rozbalit vlákno
0