Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Alfa Romeo Giulietta: Doplní hatchback nové kombi?

Giulietta se zatím nabízí jen jako pětidveřový hatchback. Spekuluje se o tom, že by jej mělo od poloviny roku 2013 doplnit kombi.
Zpět na článek
22. 12. 2011 08:31
22. 12. 2011 09:02
22. 12. 2011 15:36
22. 12. 2011 10:18
22. 12. 2011 08:09
22. 12. 2011 11:47
22. 12. 2011 15:35
22. 12. 2011 08:00
Nic ve zlym....
... pánové v redakci, ale má ACZ nějakou "redakční radu", která nějak plánuje co na stránky kdo pověsí nebo prostě píšete články jak se Vám zachce? ;-)

Minulý týden nám tady Marko naservíruje, že "Alfa je v největší krizi své historie" a že střední SUV se bude dělat v Turíně. No a neuběhne týden a Aleš tvrdí, že "Alfě se daří dobře" a crossover se bude dělat za mořem.

Chápu, že vyznat se v současné AR není úplně snadné, ale zas je to Vaše práce, ne? ;-)

No, korunu tomu Aleš nasadí tvrzením, že "kombíky mají v C-segmentu v Itálii podíl 75%". Zkuste někdy mrknout na www.unrae.it a malinko, opravdu jen malinko to proklikat. Najdete tam třeba toto: [odkaz] a toto: [odkaz]

No a když si vytáhnete data (já vím, že to je vopruz), tak zjistíte toto: [odkaz] - jsou to data za letošek do listopadu včetně ;-)

Ono Italové to vedou podivně, ale že by rezignovali na kombík, kdyby se ho prodávalo 75% v dané třídě, to zas jako fakt ne....

Jinak je jistě potěšitelné, že pokud tady minulý týden horečně řešíme v diskusi, že by to chtělo nějakou další karosářskou variantu Giulietty, tak že na to automobilka reaguje jen s týdenním spožděním >:D :yes:
Rozbalit vlákno
7
Avatar - R32
22. 12. 2011 08:31
Re: Nic ve zlym....
Taliani tu majú svojich tajných agentov, sledujú aktuálnu situáciu, trendy a názory miestnych odborníkov a podľa toho okamžite menia v Taliansku strategické plány... Veď aj kúpu Chrysleru im určite poradil nejaký miestny guru... >:D

Ale k veci, mne príde divné, že keď už na základe Julči stvorili sedan Dodge Dart [odkaz] , prečo nespravia aj Julču sedan? Veď na juhu (a mierne aj v našich končinách) sú sedany obľúbené...
22. 12. 2011 08:53
Re: Nic ve zlym....
to s tím Chryslerem jako prvního napadlo mě nebo Wollfa, teď už si fakt nevzpomínám.... ;-)
Se sedanem to ještě není úplně rozhodnuté, uvidí se....
22. 12. 2011 09:02
Re: Nic ve zlym....
Ale jo [odkaz] , to jen tady AR je holt zapovězená, takže místní redaktory moc nezajímá
Avatar - Righ
22. 12. 2011 10:18
Re: Nic ve zlym....
Zprava auto.cz patrne vychazi z clanku na ANE ( [odkaz] ) vcetne tvrzeni o 75% podilu kombiku v kompaktni tride v Italii. To samozrejme neomlouva redakci, ze si zjevny nesmysl neoverila. A tobe patri bod za uvedeni udaju na pravou miru vcetne konkretnich cisel. :yes: ;-)
22. 12. 2011 14:50
Re: Nic ve zlym....
Alfa vs. krize. Přání je otcem myšlenky. Alespoň v podání VW fans.b >:D
Avatar - abacus
22. 12. 2011 15:42
Re: Nic ve zlym....
Predpokladám, že nám tu "ziskovosť" alfy potvrdíš nejakým faktom.
Faktom je, že už niekoľkokrát nám bolo sľúbené, že alfa bude ročne produkovať a predávať 300 000 ks. Alebo to bolo menej, Či viac? Menej. Viac .....menej ..viac. Kto sa ma v tých talianskych sľuboch orientovať.
22. 12. 2011 08:09
Combi + Cabrio
[odkaz]
Rozbalit vlákno
3
Avatar - sendador
22. 12. 2011 08:38
Re: Combi + Cabrio
Kez by to byla pravda, byla by to moc pekna auta. Jen ten kombik by to chtelo trosicku delsi.
22. 12. 2011 11:47
Re: Combi + Cabrio
Kromě jediné fotky (cabrio zezadu) jsou montáže hodně zoufalé. 8-s
22. 12. 2011 13:05
Re: Combi + Cabrio
to kombi vypadá obludně
22. 12. 2011 14:45
Ještě sedan, prosím, prosím!
Ta Giulietta Sportwagon je jistě super zpráva, ale ještě by to chtělo ten sedánek :-) (info pro agenta AR, který sledoval naši minulou diskuzi nad investičním plánem AR.) Musí totiž jíž o opravdu čerstvou informaci, když na tom přehledu připravovaných modelů od Marka není o Giuliettě kombi ani slovo...
Rozbalit vlákno
4
Avatar - abacus
22. 12. 2011 15:49
Re: Ještě sedan, prosím, prosím!
Predpokladám, že TY nám spracuješ lepší prehľad o ďalšej existencii AR. Správa je tak z pred dvoch dní. Ale, že o tom tunajší tifosi ešte nevedia? Mali by ste sa lepšie organizovať.
22. 12. 2011 16:37
Re: Ještě sedan, prosím, prosím!
Podle toho, že jsi mě oslovil "TY" předpokládám, že jsi dotčený, že jsem kritizoval článek o budoucích modelech Alfy od Marka. To je ale naprosté nedorozumění - já jeho náhledy na připravované modely různých automobilek naopak hodnotím jako špičkové a vždy je zhltnu jako malinu! Jen mě prostě překvapilo, že se tam o Giuliettě Sportwagon nic neříkalo. To ale vůbec nemusí být Markova chyba - buď to Taloši rozhodli až teď, nebo je jen přání otcem myšlenky a žádný kombík nebude. Nebo se prostě k té informaci Marko nedostal - ale to mu přece nikdo nemůže vyčítat - nikdo přece není děd Vševěd!
Avatar - abacus
22. 12. 2011 18:04
Re: Ještě sedan, prosím, prosím!
Tu sa potvrdzuje to: "študuj, uč sa jazyky..." a budeš mať informácie z "prvej ruky". :-) Publikované to bolo pred dvoma dňami. [odkaz] [odkaz]
22. 12. 2011 18:39
Re: Ještě sedan, prosím, prosím!
To není otázka jazyku, angličtinou vládnu dostatečně, problém je nedostatek času ;-) Každopádně díky za odkazy. Ať už kombík příjde nebo ne, každopádně je velice potěšující, že se Julča na trhu dobře ujala :yes: :yes: :yes:
22. 12. 2011 14:47
Aleš Sleeper Dragoun
Za dvojtečkou se píše velké písmeno.
Rozbalit vlákno
0
22. 12. 2011 15:35
Alfa Rome Giulia
[odkaz]
Rozbalit vlákno
0