Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nejživější diskuse v roce 2011

Pod kterými články to letos nejvíc žilo?
Zpět na článek
30. 12. 2011 16:53
30. 12. 2011 17:02
30. 12. 2011 18:35
30. 12. 2011 18:44
30. 12. 2011 18:47
30. 12. 2011 18:51
30. 12. 2011 19:07
30. 12. 2011 23:03
30. 12. 2011 23:12
30. 12. 2011 23:35
30. 12. 2011 23:42
30. 12. 2011 23:56
31. 12. 2011 00:03
31. 12. 2011 13:29
30. 12. 2011 13:58
DISKUTABILNÍ DISKUSE
Auta (tedy některá) věčná nejsou, věčné jsou ovšem diskuse na AUTO.CZ. Proč je tomu tak, to tu ví snad i vrátnej. Centrálním střetem je tu střet světu plakátů se světem reálné garáže. Tohle se dokonale mixuje s poměrně slušně rozptýleným postojovým světonázorem - od neuvěřitelné trapné, slepé a než jedním klíčem omezené adorace své či tatínkovo garáže, až po příspěvky mistrů volantu a mistrů péra. Nic překvapivého, vždyť jen se podívej třeba na václavák, ze sta lidí umí chodit pořádně dva tři. A přesně takhle se to má i na diskusích a samnozřejmě i za volantem.

Naštěstí vstupem na diskuse není techničák, nýbrž hlava. I když, pohlédnu-li zpět, občas mě napadá, že tu hlavu snad by bylo v zájmu některých jednodušších jedinců, zde známých pod zkratkou diskusní prosťáček, vhodné možná i vynechat... Přesto věřme, že na diskusích nezvítězí brzda a fraška nad xenonem a čestností :yes:

Osobně si z letošních diskusí odnáším dvě věty hodné záznamu do Kosmovy garážové kroniky. První věta je větou notorického prosťáčka, v níž se pokusil vyrovnat svojí garáž s celým světem, zní takto - "Nejsou špatná auta, každé auto je výborné, vždyť přece každý si pro sebe kupuje jen to nejlepší auto"... Ano ano, až sem dosáhne ruka garážového zoufalství...

No a druhá věta aspiruje na letošní výkřik galaxie, zní - "Kdo se při projednávání přestupku za rychlou jízdu nepřizná, podvádí policii." Pánové, zde končí veškará diskusní sranda, zde nastupuje jedna velká diskusní, člověčenská, mozková černá díra...

Diskuse jsou tvrdé a nekompromisní nejen k autům, nýbrž i k diskutérům. Platí zde známá úměra, čim menší mozek, tím více nadávek. Apeluji proto na diskusní nemehla - když na to nemáš, nekritizuj, a když ani neumíš psát, nepiš. Nauč se především žít, pak teprve číst, poté psát a až teprve tehdy zkus něco nesměle naklofat. Obráceně ti to doporučit nemohu...

Popravdě si však můžeme napsat, ža až na pár velmi intelektuálně anorektických jedinců mají diskuse stále svou jistou úroveň. Nelze samozřejmě čekat zázraky, vždyť nezapomínej na známou sicoilogickou studii, podle níž se dá sedmdesát pět procent populace vřadit do rubriky - magor. A jak známo, společnost táhne vždy maximálně deset procent populace. Ti ostatní se vezou, zde na diskusích, to uznávám, většinou na mistrovských silničních dílech za dvěpade, no naštěstí je tu ještě těch deset procent, které tisknou diskusím rámec garážově reálného obrazu.

Neboť nezapomínej, stále platí věta - jsi než to, co tvůj vůz, běž do garáže, otevři vrata, koukáš na sebe. Koneckonců vše, co jsi nucen si myslet o svém autě si můžeš klidně myslet i o sobě...

Jednu naději tu však pro některé mám - nezapomeň, že to tvoje nejlepší auto, je vždycky až to příští...

BRAVO AUTO.CZ :yes:
Rozbalit vlákno
9
Avatar - Hammunasakra
30. 12. 2011 15:07
Re: DISKUTABILNÍ DISKUSE
:-) :yes:

PS: A ten 4tý řádek odspodu je "fakt dusný" - nicméně PRAVDIVÝ :yes: :-)

Pěkný den a hezký Nový rok a pak celý rok ;-)

(přeje i Hamunasakra - pod kterýmžto NICKem jsem tu také "pár řádek" napsala :-)
30. 12. 2011 16:15
Re: DISKUTABILNÍ DISKUSE
Diskuse není jen o formě, ale i o obsahu. Oceňuji diskutující, kteří jsou shopni sdělit svoje moudra na dou řádcích. Víc řádků už svědčí o podcenění intelektu spoludiskutujících.
30. 12. 2011 16:22
Re: DISKUTABILNÍ DISKUSE
:yes: Ta GTIho litanie vlastně říká totéž jen mu holt nestačí dva řádky aby dokázal jak je skvělý a ti ostatní prosťáčci. ;-)
30. 12. 2011 16:40
Re: DISKUTABILNÍ DISKUSE
GTI nediskutuje, ten jen hlásá světonázor a jedinou pravdu ultimativním způsobem blázna ;-)
30. 12. 2011 17:01
Re: DISKUTABILNÍ DISKUSE
Omyl....Pokud "diskutující" podlehne lovecké horečce a zvedne hlavu ze zákopu k útoku na bodáky proti kulometnému hnízdu - je smeten.... Má-li jeho oponent o čem diskutovat a používá-li hlavu a argumenty - mnohdy se nesejde, mnohdy má názor opačný, ale je "nucen" používat právě tu hlavu a argumenty, přičemž se "učí"
. Obstojí-li, či klesne na úroveň bulvárního plátku - je jen na něm. Tady platí, že způsob odpovědi vypovídá mnoho o odpovídajícím....
Avatar - Hammunasakra
30. 12. 2011 17:09
Re: DISKUTABILNÍ DISKUSE
PĚKNĚ napsáno ;-)
30. 12. 2011 19:16
Re: DISKUTABILNÍ DISKUSE
:yes:
30. 12. 2011 20:39
Re: DISKUTABILNÍ DISKUSE
Pokud zvedne hlavu proti formálnímu kulometu, který nemá obsah a metá jen fialky s ho...nama, tak ho smete snad jen ta vůně před kterou raději uteče. Při takovém útoku se člověk učí snad jen trpělivosti, kterou např. Ronaultovi závidím. Rozhodující je proto obsah. Jedna ostrá kulka vyřeší víc než hnízdo kudrnatých kulometů.
Avatar - theolli
30. 12. 2011 16:53
No,
ted jsem viděl poprvé test na 100000km a potvrdilo se co říkám ,jsou auta jako BMW a Japonci a pak zbytek a potvrdilo se že jedny z největších s.h.i.t.u dělá VW ve všech svých podobách včetně Audi která je luxusní jen uvnitř ,nikoli technikou. Už i Korejci či tolik opovrhovaný Fiat se šplhá nad německý MSR,no není to příjemný pocit???.................já se škodolibě přiznám je :yes: >:-[]
Rozbalit vlákno
12
Avatar - Hammunasakra
30. 12. 2011 17:02
Re: No,
... a po přečtení oněch výsledků (a "vwášnivé diskuzi pod nimi") se po čase v další diskuzi dozvíme že ... (prostě stará "klišé" platí dál ..
.. a dál a dál a dál a dál a .. :-)
Avatar - white label
30. 12. 2011 18:35
Re: No,
Ty sis zase popletl diskuse, co..., >:-[]
Ve skandinávii jsou koncernové vozy poměrně oblíbené, takže zrovna to by se ti tam asi moc nelíbilo... :-O :*) ;-)
Avatar - theolli
30. 12. 2011 18:44
Re: No,
Já se vyjádřil k jedné z těch neživějších diskusí,nevím proč bych si měl plést diskuse,to ty jsi se zase někam zapletl......pocit mám.
O Skandinávii mi můžeš vyprávět jsem tak ročně několikrát a vím co tam jezdí,zase tak horký to s koncernem není a hlavně Norové milují US cars a ne jen oni!
Avatar - white label
30. 12. 2011 18:47
Re: No,
Tak se taky občas někdy mrkni na skandinávské statistiky prodejů nových vozů... ;-)
A kdy se tam teda budeš stěhovat, nebo to tu ještě nějak přežiješ? >:-[]
Avatar - theolli
30. 12. 2011 18:51
Re: No,
No šel bych hned,umět řeč šel bych bez váhání.........co si budem povídat v tomhle státě ovládaném politickou mafii nás nečeká nic dobrého.
No víš,ono se tam podívat a vidět to na vlastní oči je trochu jiný pohled jak do statistik ;-)
No,ovládl jsi jiné statistiky ,je vidět že máš dost času
>:D
Avatar - white label
30. 12. 2011 19:07
Re: No,
No jo, nejezdím tam snít tak často jako ty, tak mám víc času... >:D
Jestli tam jezdíš tak často a všude, že máš lepší přehled o tom co si kupujou, než ty statistiky, tak to už si tam teď jako doma! >:-[]
Avatar - Ham.
30. 12. 2011 23:03
Re: No,
No ale bacha, Skandinávie je skutečné koncernové peklo, nejprodávanější auta ve Finsku jsou Octa a Golf (ta hokejová reklama asi funguje), v Norsku Golf a Passat, a jen Švédsko se drží, první místo V70, ale jinak zase Passat, Golf
Avatar - theolli
30. 12. 2011 23:12
Re: No,
Jezdím Norsko,SWE a DK a neříkám že jich je tam málo ale není to tak horký,hodně jsou oblíbená BMW,Mercedes a Volvo a hodně si tam vydržují ameriky,ty veliký placky,Corvetty ale tolik Sting Rayu jsem nikde neviděl ;-) V létě jsem byl až za Tromsem kousek od Ruských hranic a pánové,to je tak krásný kraj o tom se nikomu nezdá!! Pecka!
Avatar - Ham.
30. 12. 2011 23:35
Re: No,
Tak já jsem zatím dal jen jedinou cestu před 4 roky také v létě a rád bych si dal repete, ale moje ženská to žene vždycky do tepla, ale to málo co jsem stihl skutečně stálo za to. Jinak vozový park mi přišel skoro stejný jako v Rakousku, Švýcarsku, Německu snad jen mi přišli trochu víc posunutí do vyšších tříd s malým podílem prcků. Jen těch amerik jsem tedy moc nepotkal, s těmi sting rayema, to jsi musel narazit na nějaký sraz veteránů.
Avatar - theolli
30. 12. 2011 23:42
Re: No,
Oni to mají asi jako "traum autos" vytáhnout to jen v létě ale amerik jsem tam viděl požehnaně,tedy v NOR. Pravda je s těmi třídami,prcci tam neletí a asi si to se svou životní úrovní můžou dovolit .
Avatar - Ham.
30. 12. 2011 23:56
Re: No,
Tak ono je to asi i trochu o zimě a vyšším zájmu o 4x4, což je kombinace která se u malých aut až na výjimky moc nenabízí.
Avatar - theolli
31. 12. 2011 00:03
Re: No,
hehe,4x4 včera jsem byl v Brně koukat na SX4 v plný polní za 4kila ,nevím nechám projít hlavou po novým roce chci koupit auto a tohle,v týhle výbavě mi asi nikdo nenabídne ,nehledě na to že Suzuki je na 4x4 výborné. 8x vak,Autoklima,komplet elektrika,vykřívaný křesla, motor 1.6 88kW, no jsem nakousnutej,sice se mi nechce opustit Honda chtěl jsem počkat na 9G civica ale ......................nevíííííím ,kuwa ;-)
31. 12. 2011 13:29
Nejživější..??
Pár primitivů napíše 300x bravo audi a máme nejživější diskuzi. Úchvatné.
Rozbalit vlákno
0