Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mitsubishi v roce 2011: Nárůst v Evropě o sedm procent

Evropské prodeje Mitsubishi loni i přes ničivé zemětřesní v Japonsku a povodně v Thajsku meziročně vzrostly.
Zpět na článek
28. 1. 2012 17:53
28. 1. 2012 20:47
28. 1. 2012 22:10
Avatar - 3_diamanty
28. 1. 2012 09:52
fandim mitsubishi
lancer aj ASX su krasne auta, maju perfektne benziny aj novy namakany diesel, skvely dizajn a su to v japonsku vyrabane auta nie ako toyoty, nissany a ini "japonci".

chce to novy colt ktory pride uz koncom roka a myslim ze dalsi uspech znacky je zaruceny

;-)
Rozbalit vlákno
12
Avatar - WinDiesel
28. 1. 2012 10:26
Re: fandim mitsubishi
Pokud je úspěch Mitsubishi postaven na ASX, nebude lehké pozici udžet. V březnu nastoupí Mazda CX-5, v dubnu a květnu malá SUV od Peugeotu a Citroënu, paradoxně postavené na bázi ASX a vyráběná v Japonsku.
V každém případě to bude zajímavé, možná by to chtělo prodlouženou verzi tak, jak to má Kaškaj.
28. 1. 2012 10:34
Re: fandim mitsubishi
stavím sa, že toto si ešte nevidel [odkaz]
;-)
Avatar - WinDiesel
28. 1. 2012 11:54
Re: fandim mitsubishi
To jsi prohrál. Toto masochistické a hloupé video jsem viděl tolikrát, kolikrát byla někde zmínka o Mitsubishi.
Opakovaný vtip přestává být vtipem.
Lepší by bylo opravit auto na vlastní náklady a potom vystavovat ÚČET ZA OPRAVY, ne auto propíchlé krumpáčem.
Avatar - Bristol
28. 1. 2012 12:44
Re: fandim mitsubishi
to už tu bylo xkrát a řekl bych že větší blbost jsem nikdy neviděl...
Avatar - Ronault.
28. 1. 2012 20:23
Re: fandim mitsubishi
Totální blbost...
Jediné rozumné vysvětlení by bylo, kdyby to byl Áda, který zjistit, že si na rádiu nemůže naladit velmi dlouhé vlny.
Avatar - WinDiesel
28. 1. 2012 20:52
Re: fandim mitsubishi
A nebyl to náhodou Áda? >:D
Avatar - Ronault.
28. 1. 2012 20:56
Re: fandim mitsubishi
Taky mě to napadlo, ale ta SK SPZ tomu moc nenasvědčuje, ale kdo ví, třeba se maskuje >:-[] >:D Takový Kuko se maskuje taky celkem dobře, čobol jeden >:-[] >:-[] >:D
28. 1. 2012 22:39
Re: fandim mitsubishi
alebo zistil, ze pod kapotou nema poriadne tdi, ale lenivy, pazravy dizel s nizkym kompresnym pomerom >:-[] >:-[] >:-[] , v najhorsiom pripade francuzskej vyroby
28. 1. 2012 13:48
Re: fandim mitsubishi
co myslíš tím "prodoužená verze". Já myslel že prodloužené ASX je Outlander. Jinak mazda už cx5 rozváží [odkaz] akorát na špatný kontinent >:D btw: proč myslíte že tam jsou ty fólie na střeše a kapotě?
Avatar - WinDiesel
28. 1. 2012 20:52
Re: fandim mitsubishi
Pleteš se, Mazda se úpně stejně rozváží i do Evropy, ono to chvilku trvá, než se to doveze, 2-3 měsíce včetně organizace dalších rozvozů, to znamená zahájení prodeje v březnu - v západní Evropě - což bude velmi podobné datum jako v Kanadě, s tím rozdílem, že do Kanady se nevezou žádné diesely - ty zůstávají k dispozici pro Evropu a pro Japonsko. USA a Kanada je dostanou na začátku roku 2013.
29. 1. 2012 15:13
Re: fandim mitsubishi
ani nevíš jak se rád v tomhle pletu. každopádně výborná zpráva, ale i tak asi těch aut bude nedostatek.
28. 1. 2012 17:53
Mitsubo?
Je dobře, že vzpamatovává :yes: Špatný, ale je, že žije jen ze 2-3 modelů:

Colt - je mimo, nezajímavé malá auto, nemá moc šancí
Lancer - sedan parádní, sportback už méně, ale stále dost povedené auto
ASX - trefa do černého, vidím jich na silnicích víc a víc, jen u 1,8D by mohli jít s cenou o trošku níže ;-)
Outlander - už je OUT, chce to rychle novou generaci
Pajero - má už svoje léta a neni tahákem, jako v 90 letech
L200 - parádní pracant, s Navarou opravdový pickup na práci.

A ptám se, kde je ten celkem úspěšný Galant ??? Střední třída v tahu :no: Btw je to jen můj názor na tuhle značku, podle mě si v Evropě kompletně rozkopala portfolio modelů stejně jako Nissan (tomu se daří lépe) a vsadila na malá auta, nižší střední, Crossovery a SUV... Co k tomu víc říci ;-)
Rozbalit vlákno
2
Avatar - WinDiesel
28. 1. 2012 20:47
Re: Mitsubo?
Co se týče 1,8 DI-D, cena půjde dolů se zahájením výroby batříčků od Peugeotu a Citroënu, navíc podle mne existence těchto modelů trochu stlačí cenu dolů.
28. 1. 2012 22:10
Re: Mitsubo?
Jo to by bylo fajn. ASX je super, ale až dorazí derivát P4008, bude mít asi trošku problém... ;-) Měl by vypadat podle fotek o dost líp, jde jen o to, jestli bude technika shodná...