Novinky
armanyk
0
S tou lepší výbavou pro Německo si nejsem tak jistý, protože podle článku nemá základní verze ani ESP, zadní okna na švihadla.... u nás to bude stejné, ale vzhledem k ostatní konkurenci a cenám vlastních ostatních modelů prostě musí jít cna o dost níže.
Přejít do diskuze
V německu bude standart rozhodně výšše výbavou než-li v Česku... když se dostane cena českého "základu" lehce nad Citigo bude to rozumné i když ta Panda vypadá rozhodně lépe vč. interiéru alá F500 stylingově
220tis ceskych korun to je okolo nieco okolo 7000 eur a kedze na slovensku su auta drahsie ako v cechach tak uz budeme minimalne na cene 8000eur a mozno aj 8800 😉 , mal som na mysli cenu na slovensku a ta bude urcite vyssia ako v cechach.
Vzhledem k tomu, za jaké ceny se prodává "nové" Punto, tak Panda bude muset jít s cenou pod něj, tedy někam mezi stávající Pandu Classic a Punto.
Dále jsou ve hře slevy samotných dealerů. Předpokládám, že nejžádanější bude verze s motorem 1.2 Fire a výbavou Easy, cenu tipuji kolem 220 tis.
Dále jsou ve hře slevy samotných dealerů. Předpokládám, že nejžádanější bude verze s motorem 1.2 Fire a výbavou Easy, cenu tipuji kolem 220 tis.