Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Jak dostat Porsche z mokrého betonu

Řidič Porsche 911 Carrera S (997) si užil pořádnou porci smůly, když se svým vozem skončil v mokrém betonu.
Zpět na článek
22. 2. 2012 12:26
Re: tu je vidiet ze rozum si za prachy nekupime
Neznas okolnosti, hazis vsechny majitele porsche a vubec vsech drahych aut do jednoho pytle, nevis o co tam slo, mohl telefonovat a prehlidnout je. Clovek dela chyby, nejsme stroje. Kazdy jsme minimalne jednu kravinu za volantem udelali a kdo rika ze ne ten keca....
22. 2. 2012 11:58
Re: tu je vidiet ze rozum si za prachy nekupime
jj, nejrychlejsi auta jsou obvykle sluzebni, zavistivcu viz. topper a pak tuzing kary..
Avatar - R32
22. 2. 2012 11:52
Re: tu je vidiet ze rozum si za prachy nekupime
Viď obchoďáci na Fabiach prípadne Oktáviach... Tí jazdia ako prasatá a ešte na to nemajú ani stavané autá. Ten v Porsche aspoň vie že keď bude treba brzdiť tak to ubrzdí. 8-s
22. 2. 2012 10:53
Re: tu je vidiet ze rozum si za prachy nekupime
Jsi jen neskutecnej zavistivec. Ale to jsi uz predvedl v nekolika diskuzich, kde ti to dalsi taky psali. Jsi ten clovek, kterej by nejradsi poskrabal drahy auta klicem, protoze ty na to nemas......
Ja denne potkavam plno *, ignorantu a nebezbecnych jezdu v autech za par tisic, tak to porad nesvadej na bohatsi lidi. Zacni neco delat, at se tady nemusis pravidelne ztrapnovat zavisti.
Avatar - 3_diamanty
22. 2. 2012 10:47
Re: tu je vidiet ze rozum si za prachy nekupime
ja nezavidim len pisem ze clovek ktory ignoruje kuzele a napali to stavbarom do betonu nemoze byt normalny

viac nema zmysel pisat stejne kazdy napise ze zavidim >:D
Avatar - 3_diamanty
22. 2. 2012 10:41
Re: tu je vidiet ze rozum si za prachy nekupime
ja mu nezavidim, staci sa pozriet ako jazdia ludia s nadupanymi karami a porusuju predpisy ,zakazy , ignoruju prechod pre chodcov, kuzele, trubia , robia mysicky, frajerinky - toto mi nikdy neimponovalo a k stastiu nechybalo a na predlozvanie vtaka je dnes uz chirurgia na dost vysokej urovni netreba k tomu porsche aby kazdy vedel ze mas maleho.

a inak mas pravdu zavist je hrozna vec, slovenska priorita c1
Avatar - Ladzape
22. 2. 2012 10:39
Re: tu je vidiet ze rozum si za prachy nekupime
jojo, blbost a arogance jsou hrozné vlastnosti, ale zlomyslná škodolibost ze závisti je snad ještě horší... :no:
22. 2. 2012 10:28
Re: tu je vidiet ze rozum si za prachy nekupime
zavist je hrozna vec co ;-)
Avatar - 3_diamanty
22. 2. 2012 10:09
tu je vidiet ze rozum si za prachy nekupime
dalsi lolo ktory si myslel ze ked ma porsche je pan boh, keby som bol stavbar tka mu ta mkydnem este trosku betonu nenapadne medzi plechy a neotvori ani kapotu v servise, takych lolov mam najradsej
22. 2. 2012 10:08
Beton
Keby mu to hned vystriekali nejakou hadicou tak si myslim, ze tam nebude mat ziadnu skodu...