Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ženeva živě: Nové Mitsubishi Outlander (autosalonové video)

Na autosalonu v Ženevě se představila nová, v pořadí již třetí generace Mitsubishi Outlander.
Zpět na článek
6. 3. 2012 14:26
6. 3. 2012 17:49
Avatar - Choochoo
6. 3. 2012 12:05
Mitsubishi Outlander
Tak nejak v tom vidim Range Rover, takove nijake ;-\
Rozbalit vlákno
4
Avatar - Bubáq
6. 3. 2012 12:24
Re: Mitsubishi Outlander
Přesný výraz... "nijaké". Možná snad až hnusné... Tak nijaké, až to popouzí. Interiér je v pořádku, ten se bude líbit. Ale jinak, nijaký rozkydnutý knedlík :no:
6. 3. 2012 12:28
Re: Mitsubishi Outlander
mě to přijde jako krok zpět.....oproti stávající generaci ...uvidíme na živo :-/
Avatar - Choochoo
6. 3. 2012 13:00
Re: Mitsubishi Outlander
Je otazka na jaky trh to prevazne je urcene. Videl bych prevazne urceni na indicky, cinsky trh, mozna jeste kvuli tomu Range roveru na anglicky, jako OII po faceliftu, novy Passat ;-)
6. 3. 2012 13:35
Re: Mitsubishi Outlander
to pak jedině tak, u nás se zřejmě líbit nebude..ať koukám jak koukám, není co by chytlo...
6. 3. 2012 13:34
SUV nuda na japonský způsob
Současný Outlander před faceliftem se dal považovat za pěkné auto. Facelift přední části podle mě vzhledově uškodil a tahle nová generace - nemastné, neslané, nezajímavé, ani decentní, ani vyzývavé... Toto asi prodejům moc nepomůže, minimálně v Evropě ne.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Ada je zase tady
6. 3. 2012 13:38
Pokrok je videt zejmena uvnitr
zmizely obludne kelimky okolo pristroju, po sklopeni zadnich sedadel konecne vznika rovna plocha :yes: Design je zalezitost subjektivni, nicmene zadni skupinove svitilny bych povazoval za vylozene nepovedene :no:
Rozbalit vlákno
0
6. 3. 2012 13:38
Dobrá zpráva
Představení nového Outlanderu je dobrou zprávou pro evropské automobilky. Stejně jako většina nových japonských modelů ani tohle není zajímavé. Nevidím důvod aby to někdo kupoval. .. Kdo chce (za každou cenu) jiné než evropské auto, koupí si korejce (nejlíp se sedmiletou zárukou).
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Dan0044
6. 3. 2012 14:26
Outlander
No... aktuální facelift Outlanderu se nepovedl, co si budeme povídat. Ale tak nějak nevim, jestli je tohle krok vpřed. Spíš mi připadá, že navazuje na Outlandera II. před faceliftem. A taky v té době měl přijít. A možná by to i byl hit. Spíš by ho neměli prezentovat v tý divný barvě, ta bílá mu sluší mnohem víc. V tý bílý vypadá dravějš...
Rozbalit vlákno
0
Avatar - 3_diamanty
6. 3. 2012 14:28
interier je nadherny
vonkajsi dizajn sa nemusi pacit kazdemu ale interier je skutocne chutovka :yes:

CRValebo outlander? tazka volba
Rozbalit vlákno
0
6. 3. 2012 17:49
achjo
na novou verzi jsem se těšil, ale tohle mě fakt neuchvátilo. přijde mi takový moc laciný... :no:
Rozbalit vlákno
0