Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Kia uvede na čínský trh Carnival s delším rozvorem

Kia Carnival se ve své druhé generaci prodává již takřka šest let. První a zároveň i poslední modernizací prošla na konci roku 2009. Pro Čínu ovšem nyní vznikla prodloužená verze.
Zpět na článek
Avatar - 3_diamanty
26. 4. 2012 15:32
na co su cinanom tie predlzene auta?
predlzeny carnival, predlzeny passat, ..... a dalsie predlzene modely inych znaciek......?

priemerny cinan s vyskou 1,6metra by mal pozadovat skratene verzie nie predlzene ;-)

akosi tomu nerozumiem, ved pre maleho cinana je aj nepredlzeny passat vacsi ako pre europana phaeton

pamatam si ako ma raz jeden vietnamec asi pred rokom a pol poprosil na parkovisku pred svojim obchodom s handrami ci mu tu jeho octaviu nevycuvam lebo stal jemne smerom dole a predny naraznik mal jemne zachyteny o obrubnik a nevedel si rady, gestikulaciou a lamavou slovencinou som pochopil ze ma problem vyjst s tou jeho octaviou tak sa rozhodol ze asi to prenecha nejakemu okoliducemu vodicovi a on ho bude navigovat aby mu neotrhol naraznik, no ale nejde o to - chcel som povedat len tolko ze ja som do tej jeho octavie nevedel nastupit, mam 1,77metra ale vpredu som si pri nastupeni pripadal ako v miniaute nalepeny na skle a volante - pani tolko miesta vzadu v octavke to ste este nevideli - jeden by neveril ze aj pri tak malom razvore sa da carovat priestorom ;-) - tam bolo na nohy viac miesta ja kv superbe prisaham bohu :yes: - keby mal ten cvietnamec superb tak vzadu ma miesta jak v autobuse :yes:

tak ani za k... nechapem na co su im dlhe auta
Rozbalit vlákno
0