Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Jak jezdí do práce tovární jezdec Porsche

Dlouhé kolony vybrané zaměstnance Porsche cestou do práce nezdrží.
Zpět na článek
13. 5. 2012 17:01
Do práce ?
Trapný. To bydlí na jednom konci okruhu a na druhém má píchačky ?

Chtěl bych ho vidět co by předvedl tak v 8 až v půl deváté třeba na magistrále u muzea. ;-\ ;-\ ;-\
Avatar - Hadraplan
12. 5. 2012 23:34
Re: Amerika
Sice jsem nic nepsal o nové době.....ale co ;-\
Planetu?....bohužel na Zemi >:D
Jsem pouze napsal, že to vypadá blbě. Já jsem pro vyšší krouťák než výkon, ale co člověk , to názor ;-)
12. 5. 2012 23:15
Re: Amerika
Nemyslel jsem zemi, ale planetu. Píšeš o nové době, čemuž rozumím i jako nové trendy a současný trend je použítí turba, které zásadně ovlivňuje kroutící moment (výkon samozřejmě také). Tato RS 4.0 je v dnešní době již vyjímka a pod vysokými otáčkami si představ třeba to, co předvádí třeba Porsche právě třeba s RS 4.0
12. 5. 2012 22:57
Re: Amerika
nuz, u tychto motorov su jednoducho otacky ziaduce. podobne to je napr. aj u ferrari.
12. 5. 2012 22:56
Re: Amerika
Přesně..taky mě to při sledování napadlo :yes:
Avatar - Hadraplan
12. 5. 2012 22:27
Re: Amerika
Takové složitosti :-O
Vždyť jsem nepsal, že vyšší výkon než krouťák je špatné. Jen jsem napsal, že to vypadá blbě ;-)
Já jsem na ameriky, takže jsem zvyklý na velký krouťák. Když vidím vyšší výkon než krouťák, tak je mi jasné, že motor je většinou uječený s otáčkami dosahujicí 10.000ot (jen příklad)
Avatar - autista
12. 5. 2012 22:00
Re: Amerika
Nepsal jsem, že toto auto nebylo zahřáté, ale reklama budí dojem, že si sedneš do Porsche a valíš co to dá (či-li se studeným motorem) :-!
12. 5. 2012 20:55
Re: Amerika
neviem, co ta to napadlo, ved pomaly kazde auto ma vyssi vykon ako moment. to je uplne normalne, teda okrem vysokoobjemovych aut. celkovo je to pekna blbost to brat tak, ze ked je vykon vyssi ako moment, tak je to zle. staci umoznit motoru vyssie otacky a vykon zakonite stupne a pri urcitej hodnote otacok vzdy prekona krutiaci moment. lebo vykon P sa pocita z krutiaceho momentu M. P=M*w , kde w (omega) je uhlova rychlost v rad/s. ak su dane otacky za minutu - n, tak w=2*PI*n/60, cize vykon pri otackach za minutu n je dany ako P=M*2*PI*n/60 a z tejto rovnicky urcite vidis, ze ak su otacky nizke, tak aj vykon je nizky, ale ak motor dosahuje aj vyssie otacky, tak zakonite vykon stupne a vacsinou tak, ze az zhodou okolnosti prekona hodnota vykonu v kW hodnotu momentu v Nm. negativom to je iba v pripade, ze vysledny vykon je aj tak pomerne maly (pod 50 kw napr.) a moment je vyyyyrazne mensi (napr. 25 Nm). vtedy takyto motor treba neustale vytacat.
Avatar - Hadraplan
12. 5. 2012 19:27
Re: Amerika
Bohužel žiji v ČR :-(
Je vidět jak se výrobci soustřeďují na krouťák, když to má více koní. Co si mám představit vysoké otáčky?
12. 5. 2012 19:18
Re: Amerika
Nová móda honit koně a krouťák nechat doma ? To tedy nevím, kde žiješ, protože s rozmachem turb se výrobci soustřeďují právě na ten krouťák. Pro vysokootáčkovou vysokovýkonnou atmosféru je ten vyšší výkon než krouťák celkem běžný.
Avatar - Hadraplan
12. 5. 2012 18:15
Re: Amerika
On za to nemůže...vždyť je to autista >:D

Ale jak se dívám na výkon, tak to vypadá blbě, když to má víc koní než Nm 8-s
To je ta nová móda...honit koně a krouťák nechat doma >:D
Avatar - white label
12. 5. 2012 14:51
Re: Amerika
Máš vážně 30 let, nebo spíš 13?
Když pominu podstatný fakt, že je to propagační video, tak na začátku je záběr na přístrojovku, podle kterého je zcela jasně vidět, že je motor, respektivě olej, zahřátý na provozní teplotu.
12. 5. 2012 13:09
Re: Amerika
??? Opravdu nechápu, co jsi chtěl sdělit.
12. 5. 2012 11:26
Re: Amerika
presne tak, mali predto dat najprv 15 minut pomalej zahrievacej jazdy >:D ale s tym, ze to je trapne, suhlasim :-!
12. 5. 2012 11:17
Re: Amerika
Podle budíků bych řekl, že to auto studený motor nemá....
A vy už jste viděli commercial video, kde ukazují, jak je nejdřív třeba motor zahřát? :-!
12. 5. 2012 10:12
Re: Amerika
tohle je speciální plán jak zvýšit výnosy servisní sítě .)
Avatar - autista
12. 5. 2012 10:00
Amerika
Nic proti Porsche, ale kdyby kontrolovali všechny reklamy po světě, tak by tuto určitě nepovolili. Je to trapné a studený motor se nemá vytáčet :-)