Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda Superb Combi Scout? Ne, Outdoor!

O Superbu Combi v provedení Scout se spekulovalo dlouho. Škoda nám jej ale nakonec nenabídne. Místo něj je tu Outdoor.
Zpět na článek
4. 6. 2012 13:16
4. 6. 2012 17:18
4. 6. 2012 13:32
4. 6. 2012 14:25
4. 6. 2012 14:33
4. 6. 2012 14:34
4. 6. 2012 14:34
4. 6. 2012 18:35
4. 6. 2012 19:29
4. 6. 2012 19:39
5. 6. 2012 11:56
Avatar - Ronault.
4. 6. 2012 13:12
Osobní setkání
Po Brně už jeden takový "výtvor" jezdí. Že by to bylo nějaké terno...
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Parda71 (BMWfans)
4. 6. 2012 14:49
Re: Osobní setkání
Ano, upravený firmou BT, jež tento paket (nevím jestli stejný do detailu) nabízí již nějakou dobu ;-)
Avatar - Ronault.
4. 6. 2012 18:55
Re: Osobní setkání
Je to možné, až tak jsem to v té rychlosti nezkoumal.
4. 6. 2012 13:16
hehe
podla vzhladu by som to skor nazval Škoda Superb Junior >:D este tomu chyba nejaky minimotorcek a "outdoorovy" interier v style lacneho potahu sedadiel, chybajucich krytov odkladacich priestorov, absencia viacerych elektronickych prvkov a tak >:D
Rozbalit vlákno
0
Avatar - rohYpnol
4. 6. 2012 13:16
V půli cesty
Změna vzhledu s naprosto lowendovým názvel Outdoor :no: Kráčí ve šlépějích Fabie Scout. Na druhou stranu je dobře, že na rozdíl od Fabie nedali název Scout, který dokonale shazuje to, co těžce budovala Octavia.
Název odpovídá provedení, za to jednoznačně :yes: Jen se zase nabízí otázka, jestli opět nenarazil Superb na mantinel daný mateřským VW. Není pochyb, že by dokázali udělat plnohodnotného Scouta s vyšší světlou výškou, jinak odladěným podvozkem a kryty pod exponovanými částmi.
Takhle zůstává volba jasná - Passat Alltrack. Takže Superb v tomto porvedení je podle mě jen další, naprosto zbytečný model.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - white label
4. 6. 2012 13:48
Re: V půli cesty
Zbytečný model to není určitě, jde totiž pouze o paket ke stávajícímu modelu Superbu Combi (na rozdíl od Octavie Scout) a jestli je tento paket opravdu zbytečný, ukážou až jeho prodeje... ;-)
4. 6. 2012 13:30
Není tohle
tedy důvod, proč v květnu skončila Octavia 4x4?
Rozbalit vlákno
4
Avatar - Parda71 (BMWfans)
4. 6. 2012 14:50
Re: Není tohle
Proč, je to pouze výbavový paket, něco jako třeba S-line u Audi, který nemá na motorizace žádný vliv. Důvod ukončení výroby OII 4x4 je jasný.
4. 6. 2012 17:18
Re: Není tohle
Haldex je nedostatkové zboží a čekací lhůta na Octavii s pohonem všech kol tak dlouhá, že by ti ji stejně nestihli vyrobit před ukončením výroby současné generace.
Avatar - Ovosh
4. 6. 2012 13:32
BT Design?
Mozna se pletu, ale toto je uz delsi dobu na trhu:

[odkaz]

Myslim ze BT to dela primo pro Skodovku....
Rozbalit vlákno
1
Avatar - rohYpnol
4. 6. 2012 13:55
Re: BT Design?
Taky si myslím. Superb je těsně před FL, na jednom konkurenčním serveru už dokonce zveřejnili špionážní snímky nové podoby (za mě to Superbu sekne mnohem víc a nepochybuji o té podobě).
Pokud tedy Superb Scout, tak opdle mě jedině po FL. Ale jak píši výš, nevím, jestli by plnohodnotný Scout prošel v rámci koncernové filosofie.
Avatar - Bubáq
4. 6. 2012 14:13
Takovouhle zbytečnost sežerou jen některé trhy
Je to zbytečnost, nesmyslná a tak trochu hloupá. Několik rakušanů a švýcarů bude možná přemýšlet o takovéto verzi českého vozu... nevidím jakýkoliv smysl uvádět takovouto verzi Superbu na trh.
Rozbalit vlákno
6
Avatar - white label
4. 6. 2012 14:31
Re: Takovouhle zbytečnost sežerou jen některé trhy
Kdyby Škodovka nabízela jen to, co jí schválí většina zdejších diskutujících, tak brzo zkrachuje... i těch "několik" solventních rakušanů a švýcarů je pro ni nesrovnatelně důležitějších, než místní světa znalí diskutující. Každé takové rozšíření nabídky je logicky přínos jak pro zákazníky, tak následně i pro samotnou automobilku...
Opravdu nechápu tradiční plačky místních diskusních kovbojů nad něčím, do čeho absolutně nikdo nikoho nenutí (ani nepřímo), každý může takový paket ignorovat a koupit si verzi bez něj, stejně jako je tomu např. u slabších základních motorizací, nad kterými se tu také často podobně "fňuká"...
4. 6. 2012 14:33
Re: Takovouhle zbytečnost sežerou jen některé trhy
Neboj... Ve Škodě pracují (naštěstí) mnohem chytřejší hlavy,než je ta tvoje. A ty moc dobře vědí,co má smysl uvádět na trh ;-)
Avatar - www.skodaoctavia.cz
4. 6. 2012 15:25
Re: Takovouhle zbytečnost sežerou jen některé trhy
Navíc díly jsou již dávno schválené a vyzkoušené firmou BT, takže i kdyby si to koupil jen jeden rakušák je to jedno. Jen za tu reklamu to stojí.
Avatar - Parda71 (BMWfans)
4. 6. 2012 14:52
Re: Takovouhle zbytečnost sežerou jen některé trhy
Takže si Škoda může odškrtnou jednoho duchem slabšího potencionálního zákazníka. Myslím si, že i tak bude tento paket úspěšný, pech co?
Avatar - guze
4. 6. 2012 15:32
Re: Takovouhle zbytečnost sežerou jen některé trhy
Dostals čočku......právem ;-)
Avatar - Hannu
4. 6. 2012 15:54
Re: Takovouhle zbytečnost sežerou jen některé trhy
Jestli ty si člověče nepleteš své potřeby s potřebami cílových zákazníků...?
4. 6. 2012 14:25
Cena
V konfigurátoru Škoda Auto je uváděná cena 49 900.
Rozbalit vlákno
3
4. 6. 2012 14:33
Re: Cena
A to se k ceně přičítá nebo odečítá ? >:D
Avatar - white label
4. 6. 2012 14:34
Re: Cena
Záleží na tom, jak dobré vztahy máš s prodejcem... :-O :*) ;-)
4. 6. 2012 14:34
Re: Cena
Ve zvláštních školách se děti neučí,že při odečítání musí být před číslovkou mínus? >:D
Avatar - www.skodaoctavia.cz
4. 6. 2012 15:23
Superb Cross
Žádná novinka firma BT, to nabízela jako Superb Cross, teď to Škoda dala do výroby.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Parda71 (BMWfans)
5. 6. 2012 09:45
Re: Superb Cross
Já si taky říkal, že tam je buď jen pár změn, nebo to je identické.
Avatar - BruceWayne
4. 6. 2012 15:28
Tak si myslím,
o tomle nápadu své: Je to blbost. Možná ještě přidat jednu nápravu a pak to má určitý náboj, ale tohle je hnus jako Fabka scout a další podobné úlety >:D Vlastně by to šlo, zpevnit uložení a nápravy, protože český silnice jsou po polských nejhorší :no:
Rozbalit vlákno
0
4. 6. 2012 17:10
Už se těším až je budu mít na kurtně.
Obecně nejvíc úlovků jsem zaznamenal u tady těchle škodováckých ,,scoutů,, . Aneb já mám scouta já nemusím na sněhu jet pomaleji :-) ... jednou jsem dokonce potkal zapadlého scouta na lesní cestě kde neměl co dělat a byl zapadaný asi 100m za odbočkou z hlavní. Pod kolama větvičky atd. Asi se tam hrabal dlouho a pak odešel hledat pomoc ... No nic stát v cestě se nevyplácí :-)
Rozbalit vlákno
2
4. 6. 2012 20:45
Re: Už se těším až je budu mít na kurtně.
Vzpomeň na svou poslední větu...až ti "pročísne pěšinku" harvestor. ;-)
4. 6. 2012 22:11
Re: Už se těším až je budu mít na kurtně.
Já neřídil. Jel lesák, já byl spolujezdec a on musel projet ... smutné.
4. 6. 2012 17:13
A do kufru plechovku masa a plynový vařič...
Automobil, který dle výbavy stojí hodně přes milion a je špičkovým modelem automobilky, pojmenovali "Outdoor"? Oni snad spadli z višně. Už chybí reklama, kde řidičem bude týden nemytý borec v kostkáčích s baťohem na zádech...
Rozbalit vlákno
0
4. 6. 2012 18:24
to je neco do souteze
hnusny, hnusnejsi, nejhnusnejsi?
Rozbalit vlákno
0
4. 6. 2012 18:35
Terenak
"Outdoor však nabízí pouze efektní šedé oplastování."
Evidentne novy sposob tvorby "terennych" automobilov >:D
Kazdopadne je to riadne ohyzdne, sedlak tuzing.
Rozbalit vlákno
0
4. 6. 2012 19:29
Scout
Prečo sa to nebude volať Superb Scout? Lebo by to malo skratku SS a dva blesky vzadu. Inak nezmysel ako celok :no:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - white label
4. 6. 2012 19:39
Re: Scout
Jasně, SS by byl velký problém, stejně jako třeba každý SS (supersport)... 8-s
Avatar - Merrill
5. 6. 2012 00:07
mně se ten plastik líbí
to oplastování bez laku se mi zdá jako praktická věc i například do města, protože exponovaný části jako nárazník nebo blatníky jsou z praxe fakt lepší bez laku. Jinak světlá výška se v Praze využije taky (člověk tolik nemusí přemýšlet o debilně vysokých obrubnících) . Superb v sedanu považuju za vrchol nevkusu, ale kombajn s tímhle "kitem" nevypadá špatně, i když za ty prachy by byl passat v kombíku asi zajímavější, jinak čtyřkolka je zbytečný luxus (teda když nebydlíte na horách).
Rozbalit vlákno
0
5. 6. 2012 11:56
brrr
vam se to nekomu libi? standardni Superb kombi je pro me krasne auto, ale tohle me pripada jak nejaky pokus o Superba Junior
Rozbalit vlákno
0