Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Audi otevřelo první virtuální showroom

V příštích třech letech má být otevřeno dalších více než 20 virtuálních showroomů.
Zpět na článek
17. 7. 2012 12:09
17. 7. 2012 12:10
17. 7. 2012 12:22
Avatar - PeterLuk
17. 7. 2012 12:09
*
Dobrý nápad, ale skutočnému kontaktu s autom sa nič nevyrovná... ;-)
Rozbalit vlákno
0
17. 7. 2012 12:10
Konzerva
Tak já se přiznám, že jsem v tomhle konzerva. Prostě není nad to přijít do showroomu a prohlídnout si a osahat opravdová auta. Cítit tu vůni, atd. Ta digitální prezentace má jistě budoucnost, ale v showroomu, kde jsou i reálná auta.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - white label
17. 7. 2012 13:38
Audi, náskok díky technice...
Je to skvělý nápad, který bude konkurence určitě následovat. Nikde není napsáno, že by to mělo úplně vytlačit klasicky vystavená auta v showroomech (navíc klidně může být i v takovém showroomu vystaveno pár aut fyzicky) ale jako nadstvaba je to velmi přínosné především pro samotného zákazníka. Těch možností konfigurace je u prémie tolik, že tohle bude výnborný pomocník.

oooo :yes:
Rozbalit vlákno
6
17. 7. 2012 13:45
Re: Audi, náskok díky technice...
Tak jistě, podle mě tohle bude zanedlouho součástí každého většího showroomu. Nadruhou stranu, tuhle službu už v dnešní době do určité míry zvládají webové konfigurátory a určitě se v tomhle směru weby ještě zdokonalí, takže bude možné si podobnou prezentaci udělat v klidu doma. Jako samostatný digitální showroom úplně bez aut se mi to moc nepozdává. Jako součást klasického ano.
Avatar - white label
17. 7. 2012 14:06
Re: Audi, náskok díky technice...
Ale doma je většina lidí limitována technicky (velikost/počet monitorů, kvalitní/výkonná grafika, rychlost připojení atd. Navíc jít do takového showroomu, nebo to "mastit" doma, to je rozdíl asi jako když jdeš do kina, nebo si film pustíš doma. ;-)
17. 7. 2012 14:09
Re: Audi, náskok díky technice...
Jistě to chápu. Jen mi to přijde trochu málo na samostatný showroom. Uvidíme.
Avatar - white label
17. 7. 2012 14:16
Re: Audi, náskok díky technice...
Kombinace klasiky s virtuálem by byla optimální, ale neměl bych problém ani s tím, kdybych šel nejdřív do klasiky a následně někam "vedle" do virtuálu apod...
17. 7. 2012 14:24
Re: Audi, náskok díky technice...
Tahle virtuální konfigurace má podle mě smysl hlavně s ohledem na součásti, které tvoří design, tzn. materiály, barvy, kola, atd. Moje zkušenost je ale taková, že třeba u barev těžko z fotek odhaduju, jak se mi bude líbit barva v reálu na autě, podle toho jak dopadá světlo, atd. To stejné platí do značné míry i u vnitřku auta. I ze vzorníků to většinou těžko vybírám. ;-\
Avatar - white label
17. 7. 2012 14:30
Re: Audi, náskok díky technice...
Právě proto je tu ten virtuál, který má k reálné představě mnohem blíž, než běžná fotka, nebo malý vzorek laku, nebo kůže v klasickém vzorníku.
Avatar - Aladeen
17. 7. 2012 20:21
Zase majú niečo
čo si môžu zarátať do ceny autobilov ;-\ Podľa mňa je to zbytočnosť
Rozbalit vlákno
1
Avatar - white label
17. 7. 2012 20:27
Re: Zase majú niečo
Jen k vůli showroomu určitě ne. Ceny v rámci D3 se navzájem "hlídají samy"...
P.S. Podle toho co píše, zřejmě nebudeš reálný kupec prémie.
18. 7. 2012 13:15
Dobrý nápad, akorát
myslím si že nejsem jediný, kdo než si auto objedná nebo koupí chce se do něho posadit, projet se v něm.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - white label
18. 7. 2012 13:23
Re: Dobrý nápad, akorát
Proč by nemohly být na podobném virtuálním autosalonu i reálné předváděčky?