Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Příští Nissan Micra bude mít zajímavější design

Současný Nissan Micra šel cestou konzervativních tvarů, to se však u budoucí generace změní.
Zpět na článek
24. 7. 2012 10:17
24. 7. 2012 11:56
24. 7. 2012 21:20
Avatar - 3_diamanty
24. 7. 2012 08:56
tazko povedat ci je problem len v dizajne
ono aj cele auto je dost male, maly kufor, interier je tiez trosku zvlastny a nesadne kazdemu, motoricky to iste...malo motorov v ponuke....celkovo pri dnesnej konkurencii aka je v malej triede nema velke sance, mne sa micra paci a v bielej farbe vyzera fakt pekne a aj ten preplnany trojvalec je spickovy, akurat ze auto je s nim uz hlucnejsie a o kulture chodu by som tiez nepisal chvaly...mlade rodinky potrebuju skor nieco dospelejsie a nie takuto hracku....preto je polo fiesta alebo rio lepsu volbou....micra je auto pre mladych ale skor by som povedal mladych co ziju sami alebo v dvojici, kdez to polo fiesta alebo rio skutocne splnia aj ulohu rodinneho auta....

micra je hrava ale nie dost dospela ako ine male auta....

toto ma velmi nenadchlo:
[odkaz]
nebyt toho navigacneho systemu tak poviem ze je to palubovka z 90tych rokov..., ta amorfna masa plastu pred spolujazdcom vyzera otrasne

konkurencia je dnes uz uplne inde:
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]

v podstate okrem sandera nenajdeme snad ziadne ine male auto ktore by zvnutra vyzeralo horsie a lacnejsie ako micra

skutocne neskutocne rozdiely co sa tyka interieru micry oproti riu polu fieste a dalsim ...povedal by som ze micra je tak minimalne generacne pozadu za nimi.... takze sa niet comu divit ze sa jej predajne velmi nedari....a vonkajsi dizajn je uz len klicom do rakvy.... keby takato micra prisla pred 6 rokmi tak by to bol bestseller ale dnes? Cela micra mi pripada ako auto, ktore je generacne pozadu za konkurenciou, nemyslim motoricky teraz , mam na mysli celkove ponatie exterieru aj interieru...konkurencia je dnes uplne inde ako tato micra....skoda pre micru
Rozbalit vlákno
2
Avatar - twistedTSD
24. 7. 2012 10:25
Re: tazko povedat ci je problem len v dizajne
Pravda, ten interiér působí prehistoricky.
Avatar - 3_diamanty
24. 7. 2012 11:20
Re: tazko povedat ci je problem len v dizajne
presne tak, dokonca rozmyslam ci som sa nesekol, cim viac tie foto porovnavam tym mam vacsi pocit ze micra je za konkurenciu viac ako len jednu generaciu pozadu...

micra ma sklamala nie motoricky a vonkajsim vzhladom ktory je relativne este ok, mna micra sklamala tym strasnym interierom ktory je skutocne uplne mimo dnesnej doby....a si predstav ze ako bude este vyzerat bez navigacie....hroza pomysliet

pritom stara micra mala paradny interier este aj na dnesnu dobu:
[odkaz]

akoby sa novou microu vratil nissan dizajnovo v interieri este pred staru micru....sila toto

odhlucnenie paradneho motora tiez ziadna slava:
[odkaz]
Avatar - twistedTSD
24. 7. 2012 10:17
no jo
Současná Micra opravdu žádný velký krasavec není...
Rozbalit vlákno
2
Avatar - wladyk
24. 7. 2012 11:56
Re: no jo
Hlavně ať to nevypadá jako ta hrůza třetí generace. Světla se táhla až pod okno a ještě na nich ta "bradavice". :no:
24. 7. 2012 21:20
Re: no jo
ale to uz bol aspon crazy dizajn ala Juke. Sucasny dizajn by som nenazyval konzervativny, ale vylozene japonsky no a co sa tyka globalneho dizajnu, ten sme kritizovali uz u Focusu, pretoze nic take neexistuje, iba sa vyrobi auto, ktore sa nepaci nikomu, alebo sa paci iba jednemu trhu a na ostatnych je to prepadak. To je pripad Micry - uspech v Jap a Focusu, uspech v USA.
28. 7. 2012 01:12
Předchozí generace Micry
byla naprosto skvělá. Design špičkový zvenku i zevnitř, prostě paráda. To auto je nezaměnitelné a přitom promyšlené a při pohledu zepředu jakoby "veselé". Nesnaží se imitovat supersport ani nějaké mnohem větší auto.
Současná generace byla studená sprcha. Šedivý design bez nápadu, zakulacená divná hrouda. Snad se v příští generaci trochu polepší.
Rozbalit vlákno
0