Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nový Nissan Pathfinder podrobně: Překvapení se nekoná

Japonská automobilka Nissan kompletně odhalila novou generaci modelu Pathfinder ve specifikaci pro severoamerický trh.
Zpět na článek
5. 8. 2012 15:49
6. 8. 2012 08:38
Avatar - 4hill
5. 8. 2012 15:49
V porovnání
se starým Pathfinderem je to čirá nechutnost..A s odstraněním rámu ho zařadili do zástupu dalších beztvarých SUV.Hlavně že se to leskne chromem jak opičí *.. :no:
Rozbalit vlákno
5
Avatar - 3_diamanty
5. 8. 2012 16:50
Re: V porovnání
presne tak,,,, inak za takyto maly podvozok sa nemusi hanbit ani lambo,,,,, ;-) , vyzera to ako bezny kombik prilepeny na zem len to ma velke kolesa,,,,, nechapem ,,,,,, co tym basnik sledoval...... stare zlate casy neiktorych SUV su uz bohuzial prec,,, :-(
5. 8. 2012 17:03
Re: V porovnání
Souhlas, tohle je hodně studená sprcha. Úplně se vytratila drsnost předchozí generace a vhodnost do každého terénu díky rámu. Tohle už není Pathfinder, možná tak jeho metroušský vzdálený příbuzný.
Avatar - Glaukos
5. 8. 2012 18:20
Re: V porovnání
Ani druhá generace neměl rám, takže to není překvapení. Za metrosexuála se nepovažuju a nový Pathfinder se mi líbí.
Avatar - twistedTSD
5. 8. 2012 17:22
Re: V porovnání
Ano - předchozí Pathfinder působil jako "chlapské" auto, tohle není nic jiného než přerostlé kombi. ;-\
5. 8. 2012 19:31
Re: V porovnání
Ze vraj Pathfinder. Bieda. Nanajvys "HladacCesty" v meste s GPS. Ten stredovy panel mi pripomina rusky sčot. Na ovladanie gombikov a tlacitiek s rukami v rukaviciach zabudnite.
Avatar - rohYpnol
5. 8. 2012 18:56
Velmi povedené, ale...
má to jeden háček - nemělo se to jmenovat Pathfinder 8-s :no: Ten přišel s nezaměnitelným chlapáckým image, no a jak je vidět, jak přišel, tak zas odešel :-(

Nissan ale podle mě ví co dělá. Jen prostě obětoval stávající zastánce Pathfinderu a vydal se vstříc průměrnosti a vysokým prodejním číslům. Vždyť která žena by chtěla dosavadní generaci Pathfindera? No a kdo ocenil slušné terénní schopnosti?

Jó kde jsou ty zlaté časy Patrola a Terrana... Dnes takovíto zájemci rovnou dostanou v autosalonu Nissan pozvánku k Toyotě >:-[]
Rozbalit vlákno
5
Avatar - Glaukos
5. 8. 2012 19:04
Re: Velmi povedené, ale...
kdybys znal první dvě generace, tak bys tohle netvrdil
Avatar - rohYpnol
5. 8. 2012 19:09
Re: Velmi povedené, ale...
protože?

mmj. byla jen 1 generace, ne?
5. 8. 2012 19:31
Re: Velmi povedené, ale...
No, tady bych jenom odkázal na [odkaz]
Stručně:
1. generace rám, 2. generace samonosná, 3. generace je ta současná a 4. generace je tenhle nový crossover.
Avatar - rohYpnol
5. 8. 2012 20:46
Re: Velmi povedené, ale...
tyhle starší kousky (u nás se snad ani neprodávaly) jsem nějak opomněl... Stále ale nechápu, proč bych neměl tvrdit to, co jsem napsal... A jestli myslíš rám a další vyloženě offroad prvky jako uzávěrky diff apod. tak to ani nemusíš psát.
I přesto je odcházejkící generace do terénu víc než dobře stavěna, měřítky dnešních SUV.
Mimochodem v absenci rámu bych neviděl problém ani u offroadu, koneckonců poslední, kdo jej má, je LC.. Rám je určitě výhoda, pokd bych očekával častý pohyb v terénu, což v evropských měřítcích prakticky není možné.
Avatar - Glaukos
5. 8. 2012 20:46
Re: Velmi povedené, ale...
předběhl si mě, ale díky
5. 8. 2012 22:46
xicht jako mitsubishi
kdyz na to auto koukam, tak mi ten jeho cumak trosku pripomina mitsu outlander v modelove rade 2007 urcene pro Japonsko a USA (tzn. ten bez A uprostred masky co se v Evrope neprodaval)

[odkaz]
Rozbalit vlákno
0
6. 8. 2012 08:38
off-road
evidentně u Nissanu pro Evropu končí, Patrol už se koupit nedá, teď končí i Pathfinder.
Jak někdo psal výše, u Nissanu budou muset rozdávat některým zákazníkům pozvánky do autosalonu Toyoty... smutné :no:
Rozbalit vlákno
0