Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Aston Martin Vanquish na nových fotografiích

Nový Vanquish se ukazuje v decentní olivově zelené nebo také v extravagantní žluté.
Zpět na článek
5. 11. 2012 09:48
5. 11. 2012 10:07
5. 11. 2012 10:10
5. 11. 2012 11:12
5. 11. 2012 11:48
5. 11. 2012 14:09
5. 11. 2012 10:31
5. 11. 2012 10:39
5. 11. 2012 19:32
5. 11. 2012 18:06
Avatar - 3_diamanty
5. 11. 2012 09:48
parada
:yes: :yes: :yes:

oproti aventadoru uplne iny level.... s tymto autom si viem predstavit denno denne jazdit a zazivat ticho pohodlie luxus charizmu a brazdit s nim celu europu alebo s nim ist do kina alebo na piknik za mesto - nadherne GTcko :yes: [odkaz] [odkaz]

jednoznacne GTcka su naj :yes: a aventadory nech si kupuju sejkovia na drifty a na paradu.... ;-) kazdemu podla potreby :yes:
Rozbalit vlákno
6
5. 11. 2012 10:07
Re: parada
Nádherný auto, s Aventadorem se to nedá porovnávat, lambo má jiný zaměření. Aston je super GT na každodenní ježdění a na víkend si ho vezmeš na okruh. :yes:
Avatar - Dinar
5. 11. 2012 10:10
Re: parada
Posledně jsem se tu pozastavil nad úrovní diskuse, jako by o autech diskutovaly ženy na květy.cz, načež mě kolegové upozornili, že tam je diskuse poměrně kvalitní, byť ne o autech. Tedy doporučuji, toppere, nějakou diskusi o plastových modýlcích autíček, třeba se tam nebudou divit tomu, že nerozumíš rozdílu mezi supersportem a luxusním GT. :no:
Avatar - KANKUNEN
5. 11. 2012 11:12
Re: parada
Jsme tady v EU, tady má právo žvanit každý a když navíc nepracuješ máš podporu. Pokud jsi normálně uvažující člověk co pracuje, tak pro tebe platí drž hubu a pracuj.
Avatar - wladyk
5. 11. 2012 14:09
Re: parada
Moc povedené. Interiér přesně odpovídá typu auta. Žádné výstřelky typu Hyundai nebo PSA. Taky tam není hromada hliníku jako v železářství. Prostě elegantní a decentní. Jen ten volant bych vyměnil.
Avatar - šmoula nešika
5. 11. 2012 14:17
Re: parada
:yes:
Hm, mezi Vanquishem a Aventadorem je pekelnej rozdíl. Alespoň, že už topper tolik nekritizuje VW, protože to co psal o Golfu VII bylo fakt dost trapný.
Avatar - blake26
5. 11. 2012 10:31
pekne ALE
ja neviem ten interier astonu mi nesedi, ale auto z vonku vyzera dobre, skoro ako kazdy aston :-) , ja viem subjektivny nazor, ale pride mi to strasne lacne, tie plasty a hlavne volant (usudzujem z fotiek nie real, ten je urcite iny) napr, ked sa pozriem do Bentey, tak to srsi hlinikom, kozou, drevom tu je to take nemasne, neslane
Rozbalit vlákno
2
Avatar - CHerokee
5. 11. 2012 10:39
Re: pekne ALE
Souhlasím, z venku krásné auto, o tom není pochyb. Ale interiér na fotkách nevypadá nejlépe. Ještě ten tmavý, možná. A volant je divný, přinejmenším...
5. 11. 2012 19:32
Re: pekne ALE
Uplný súhlas. Ten interier oproti zovnajšku je fakt slabý aspoň z fotiek.
Avatar - Dinar
5. 11. 2012 10:39
Na nový Vanquish
se díváme už nějakou dobu, a já jsem pořád docela na rozpacích. Ano, základní linka je Aston, a nic jiného bychom snad ani nechtěli, ale pořád nemůžu strávit to přílišné drama karbonových lízátek a difuzoru, příliš okázalé koncovky výfuků, pro mě je to na Aston příliš "ferariozní". A naopak vnitřek je zas příliš jednoduchý, a to mám rád jednoduché vnitřky, vůbec žádný nápad, živá linka, jakkoliv oplývá dokonalým provedením detailů, základní tvary kabiny jsou prostě fádní. Možná v mých očích dozraje, ale zatím je to ode mně pořád jen "dobrá". ;-)
Rozbalit vlákno
3
5. 11. 2012 11:29
Re: Na nový Vanquish
Mě furt nesedí ten zadek. Nevím no.
Avatar - Pekelná Micinka
5. 11. 2012 12:25
Re: Na nový Vanquish
:yes: Mě na něm chybí to, že není brutální ale agresivní.
Avatar - Emel
5. 11. 2012 16:58
Re: Na nový Vanquish
Místy to působí trošku jako tuning, tedy hlavně ten karbonový čumák, koncovky výfuku za mě celkem ok. Aston trošku upustil ze své aristokratické sošnosti ve prospěch sportovní figury.

V interiéru mi paradoxně přijde zajímavější ta tmavá varianta, tam podle mě bude materiálová dokonalost s kontrastním prošitím ke spokojenosti stačit - minimálně pro řidiče, část u spolujezdce bude možná i tak moc masivní a čnící do prostoru.
5. 11. 2012 18:06
Vanquish
Číst některé příspěvky je neskutečná prča - takové to snění o každodenním ježdění (nejlépe i v zimě >:D) anebo o výletech GTčkem na okruh. Na druhou stranu v každém z nás je malý kluk ;-) (u dam diskutujících na ACZ si tím nejsem jistý, jejich komentáře jsou naštěstí "uplne iny level").

Hodnotit čistě subjektivní záležitost jako je design auta je ošemetná věc, za mě výborná známka. Jsem rád, že AM jde cestou evoluce a "pouze" zdokonaluje to, co dizajnově funguje. Jsem zvědav na setkání i natura. Moje zkušenost je, že pokud je auto fotogenické, pak v reálu vypadá skvěle. Pokud někomu vadí karbonové doplňky (nerozumím proč), možnosti individualizace to napraví (pochybuji, že karbon bude ve standardu, takže zde máme problém, který se vyřešil sám). Interiér odpovídá duchu značky, důvěru ve mně nevzbuzuje podivný volant (kdo proboha vymýšlí tyhle nepraktické čtvercové nesmysly?) a kůže na pádlech převodovky.

Obavu mám pouze o jednu věc - převodovka! V tomhle AM neměl nikdy šťastnou ruku. Hnidopich by dodal, že i 599 měla větší výkon u svého V12, ale to je úplně jedno.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Hotwire
6. 11. 2012 17:27
tech. stranka veci
No tie papierove hodnoty nic moc, u auta s vykonom bliziacim sa 600k by som cakal ze maximalka bude vyrazne cez 300 km/h. Chapem ze tu rychlost vacsina pouzivatelov auta ani nevyskusa ale je trocha skoda ze tymto Aston zaostava. Inak je to pravdaze krasne auto, az na ten predok, ktory aj mne pripada ako nejaky tuzing.
Rozbalit vlákno
0