Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Bazar: Fiat Panda, krabička splněných přání

Nikdo nevěřil, že hranaté auto jménem Gingo z Ženevy 2003 se stane novou pandou. Stalo se a svět byl okouzlen.
Zpět na článek
4. 3. 2013 16:44
Avatar - jenik1
19. 11. 2012 21:13
V článku je chyba
Omyl! Měl jsem Pandu 5 let, najel 112 tisíc a Panda si "neřekla" o nic o čem jste psali v článku.
Rozbalit vlákno
7
19. 11. 2012 21:38
Re: V článku je chyba
No taky bych chtěl vidět pandu bez posilovače jako bývalý prodejce fiat.
19. 11. 2012 22:33
Re: V článku je chyba
...možná měl autor článku na mysli tzv. posilovač řízení dualdrive se dvěma režimy - normal a city. Ten se, pokud mně paměť neklame, u prvních verzí 1.1 Active neobjevoval...
Avatar - dr.biker
20. 11. 2012 15:42
Re: V článku je chyba
Ale základní verze u Fiatu se nazývá Actual, Active je už lepší výbava, která obsahuje posilovač řízení. Tady máš dobový ceník Punta z roku 2003, když jsme kupovali Punto, tak Panda byla už na prodej a měla stejné značení výbav. [odkaz]
Jinak kdyby jsi to nemohl přešíst, tak Actual má v základní výbavě pouze airbag řidiče, jinak je vše za příplatek. :-)
Avatar - dr.biker
20. 11. 2012 15:36
Re: V článku je chyba
Sice jsem osobně s Pandou bez posilovače nejel, ale máme doma Punto r.v. 2003 a to je v základní výbavě bez posilovače. Panda je ještě menší a levnější auto, tak předpokládám, že v základu auto bylo též bez posilovače.
19. 11. 2012 21:45
Re: V článku je chyba
Já mohu jako majitel 100HP popřít ten kamenný podvozek. Než jsem ji koupil tak jsem tuto poznámku našel prakticky v každém testu a měl z toho trochu strach. Ale realita není vůbec hrozná a v pohodě se dají absolvovat i delší trasy... na horší silnici je auto trochu uskákané ale to bych dal za vinu spíše kratšímu rozvoru.
19. 11. 2012 21:56
Re: V článku je chyba
Souhlas, mám stejnou zkušenost. Měl jsem Pandíka 4 roky, najel 90 tisíc a řekl si "jen" o provozní kapaliny a obutí. Kdybych nepotřeboval 5 míst, z domu by nešel...
Avatar - m.z.
20. 11. 2012 18:18
Re: V článku je chyba
Nám odešlo v záruce nějaké čidlo a nefungovalo servo, jinak jezdila bez problémů a dodnes slouží další majitelce :yes:
Avatar - Auris
4. 3. 2013 16:44
4x4
Máme Pandu 4x4, výborné auto do zimy a zasněžených kopců. Nebo na ježdění "kolem komína", případně do města - zaparkuje a otočí se všude. Ta spotřeba je ovšem u čtyřkolky vyšší, cca 7 litrů, v zátěži ve sněhu i daleko víc. Koupena z druhé ruky, najeto 145 tisíc a pouze mechanické opravy viz článek. Až doslouží, chci znova něco podobného.
Rozbalit vlákno
0