Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Fiat Panda chce pokořit rekodní nonstop jízdu napříč Afrikou

Dvojice britských dobrodruhů chce být těmi nejrychlejšími, kteří kdy dojeli z Kapského města do Londýna. Zapomeňte přitom na nějaký defender nebo géčko - na cestu se vydá dvouválcový Fiat Panda!
Zpět na článek
Avatar - sendador
6. 12. 2012 07:24
Re: Chybí mi tu informace,
Mne se libi obe dve. Ta nova vlastne jen rozviji design povedene predchudkyne, na prvni pohled je videt, ze jsou to obe dve pandy. Neco jako u oktavky.
Avatar - Stejsn
5. 12. 2012 20:12
Re: Chybí mi tu informace,
No vidíš, a mně se právě designově strašně líbí, narozdíl od té minulé, která zas příjde o ničem mně.
5. 12. 2012 18:49
Chybí mi tu informace,
kolik bude mít Panda doprovodných vozidel. Nevěřím, že předokolka prakticky bez vybavení, nutných úprav a navijáku pojede pouští sama. Bez deseti rezervních kol prostě nemá v Africe šanci, pokud teda nemá něco jako runflat.
A připojuji se k názoru, že nová nafouknutá Panda na základu Jihoamerického Una je designově o ničem ve srovnání s velmi povedenou předchůdkyní. Fiat dnes kazí co může. Teď ještě čekám co za hrůzu vyprodukuje jako nástupce Grande Punta aby si tak zatloukl poslední hřebík do rakve...
5. 12. 2012 16:24
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
5. 12. 2012 15:39
Re: Určitě se to padaří
Zbytečná až hloupá reakce.
:no:

Za sebe... Taks and to Panda zvládne. Pokud ano, tak je to velký výkon. Pokud ne, tak snad důvody propadnutí budou se ctí... :-)
Avatar - white label
5. 12. 2012 13:42
Re: Určitě se to padaří
Jj, jedničkový jeníku, zrovna s tvým avatarem to zní velmi přesvědčivě a nezaujatě... :*) >:D

P.S. Osobně bych dal přednost předchozí Pandě, tenhle "nafouklý knedlík" je proti ní těžce "o ničem". ;-)
Avatar - jenik1
5. 12. 2012 10:39
Určitě se to padaří
Panda je spolehlivé auto, určitě je tam doveze. Horší by to bylo s Fábií.