Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Italský trh v roce 2012: Pokles o 19 %, celkově vede Panda

Prodej nových aut v Itálii loni výrazně zpomalil. Ztrácely všechny značky z čelních příček.
Zpět na článek
3. 1. 2013 13:39
3. 1. 2013 13:48
3. 1. 2013 14:26
3. 1. 2013 15:30
3. 1. 2013 14:37
Avatar - 3_diamanty
3. 1. 2013 12:44
ford a opel
tak to su neuveritelne poklesy :-O , naopak peugeot z prvej desiatky percentualne tie poklesy zvladol najlepsie a zo ctou, rozbehnuta 208micka sa tento rok v taliansku urcite postara o solidne vysledky pre pezot :yes: budem drzat palce...

panda po 18tich rokoch ukoncila nadvladu punta a kedze nove punto je v nedohladne tak to vyzera tak ze teraz zacina nadvlada pandy ;-) ktora ma pred sebou dalsie roky vlady :yes:

skuste hadat ktora znacka zaznamenala v taliansku v r 2012 najvacsi narast? Ano spravne , je to kia... narast 39 percent :yes: predaj kii stupol na peknych 27 000 kuskov.... len pre porovnanie skodovka predala v taliansku len nieco cez 10 000 aut a klesa o 27 percent....

hyundai skoncil v taliansku napr pred bmw mercedesom aj alfou romeo.... 43 000 kuskov je slusne... trh klesol, hyundai nie :yes:

bravo H/K :yes: tieto znacky rastu takmer vsade .... okrem par trhov.... ich narast je neuveritelny :yes: ich tempo je vrazedne :yes: ich revirom je cela europa :yes:
Rozbalit vlákno
1
3. 1. 2013 14:58
Re: ford a opel
Osobně tě neznám a útočit na tebe nechci, ale už jsem alergický snad na všechno co napíšeš. Nechápu z jakého důvodu lezeš s prominutím do zadku korejcům! Každý má rád nějakou značku, já třeba Hyundai a Kiu nesnáším, (jejich modely se mi nelíbí, nepodporuju tím evrospké výrobce atd), to repspektuju, ale tvé názory jsou poněkud zvláštní.
3. 1. 2013 13:32
Nevidím nikde rýži.
Je vidět, že v zemích kde je automobilsmus vášní, bezduché a konzumní automobily H/K moc nefrčí.
Rozbalit vlákno
3
3. 1. 2013 13:36
Re: Nevidím nikde rýži.
Kupodivu ani škodovky.. ;-)
Avatar - Bristol
3. 1. 2013 16:35
Re: Nevidím nikde rýži.
snad nečekáš že v zemi jako je itálie pojedou škodovky...tam krom VW nic koncernového moc nejede...
Avatar - 3_diamanty
3. 1. 2013 13:45
Re: Nevidím nikde rýži.
s H/K to v taliansku nie je vobec zle... skus sa pozriet na toto:

1. fiat..... 294 778
2. vw.....113 514
3. ford.... 98 997
....
....
....
12. Hyundai..... 43 435
13. BMW......... 42 462
14. Mercedes..... 42 290
15 alfa romeo......42 174
.....
17 kia............ 27 043
....
.....
....
24 seat ............. 10 552
25. skoda...........10 421

ako vidime hyundai predal v taliansku v r 2012 viac aut ako bmw alebo mercedes a 4 krat tolko ako skodovka alebo seat..... myslim ze r 2013 bude ale este lepsi.... ;-) drzme palce, urcite pojde H/K pekne nahor

pesimizmus nie je na mieste, korei sa v taliansku zacina darit a kia stupa velmi pekne.... narast o 39 percent je navyssi zo vsetkych znaciek... a tento rok pojde podla mna opat predajne hore... skor mi je luto opla forda renaulta a dalsich rekordnych poklesov... ;-) a najma skodovky a seatu >:D

posmievanie sa korejcom nie je na mieste... uz aj v taliansku si razia cestu nahor a celkovo viac ako 70 000 predanych aut je pre H/K slusny vysledok... tento rok verim ze to bude viac... a takych 85 000 az 90 000 by ma potesilo este viac :yes:

opel - prepadak roka.... gratulujem ;-) to nikoho netrapi >:D
Avatar - Bristol
3. 1. 2013 13:39
alfa-romeo
Kde vubec je alfa? Ta ma tak mizerne prodeje i doma? Hmm tak to maji panove z AR mnoho co dohanet
Rozbalit vlákno
5
Avatar - 3_diamanty
3. 1. 2013 13:47
Re: alfa-romeo
alfa je 15ta... nestiha ani na hyundai ;-) a tento rok mozno uz ani na kiu nebude...
3. 1. 2013 13:48
Re: alfa-romeo
Když mají v nabídce jen 2 modely, Mito a Guliettu, tak se není čemu divit. Ale Guliette se v itálii daří, mnohem více než Bravu.
Avatar - Bristol
3. 1. 2013 16:32
Re: alfa-romeo
no tak Bravo je zdá se propadákem i v itálii...což moc nechápu, jinak giuliettě se daří hůř než golfu...kterému se zase v itálii daří překvapivě sympaticky...já spíš nechápu že lancia s těmi svými "modely" je tak vysoko
Avatar - sendador
3. 1. 2013 16:46
Re: alfa-romeo
U Lancie to bude tak ze 2/3 ypsilonka, pak Musa s Deltou. Ty americky prelepenci jsou kusove zalezitosti.
To ze Lancia je vysoko me zas tak neprekvapuje, v Italii stoji na kazdem rohu, je to tam hodne oblibena znacka. Bohuzel uz nikde jinde v Evrope.
Avatar - Bristol
3. 1. 2013 16:52
Re: alfa-romeo
no mě to taky nepřekvapuje...však je taky lancie doma, stejně jako alfa která je ale na míle daleko za ní...a že se třeba prodává blbě mito mě taky celkem překvapuje...je to docela pěkné malé auto a to přece taloši rádi
Avatar - 3_diamanty
3. 1. 2013 14:17
prepadaky roka
astra .... - 38,2%
corsa......- 37,4%
---------------------------
fiesta.....-35,5%
focus.....-30,8%
---------------------------
golf.....-30,0%
polo....-29,7%

ford..... -33%
opel.....-32%
alfa......-28%
renault..-28%
nissan...-22%
------------------------

kia....+39% - skokan roka
hyundai 0,0%

zaujimave cisla

:yes:
Rozbalit vlákno
20
3. 1. 2013 14:23
Re: prepadaky roka
Šermovat zde procenty, bez uvedení jejich základu, je hodné akorát takového hlupáka, jakým jsi ty. :-!

To tě ve škole neučili, že procento samo o sobě nic neznamená?
Avatar - 3_diamanty
3. 1. 2013 14:25
Re: prepadaky roka
ja len pisem co je v tabulkach ;-) :yes:

ja viem.... nie je Vam mnohym do smiechu >:D , mne by tiez nebolo keby som fandil prepadakom
3. 1. 2013 14:32
Re: prepadaky roka
Pro prostoduchého jedince, jakým bezesporu jsi, je složité pochopit jakoukoliv závislost čísel uvedených v tabulce.
Ty chápeš jen jedno - absolutní hodnotu uvedeného čísla.
Dál už máš duto a prázdno. :-!
Avatar - 3_diamanty
3. 1. 2013 14:36
Re: prepadaky roka
tie poklesy musia z niecoho vychadzat... ved si len pozri predaje za rok 2011 a za rok 2012....

neviem co proti mne stale mas ale ja na teba nikdy neutocim.... ale ty v kazdom mojom prispevky vidis problem a odbavujes sa na mne..... hlupakom by som nenazival niekoho koho nepoznam ;-) skor mi pripada hlupe vzdy vyryvat , co si tym dokazujes neviem
3. 1. 2013 14:40
Re: prepadaky roka
Nesnáším hloupé lidi.

A ty se zde prezentuješ jako nefalšovaný jednoduchý hlupák.
Avatar - 3_diamanty
3. 1. 2013 14:44
Re: prepadaky roka
smola... netrafil si sa.....

ja si vsimam tvoje prispevky... musi byt zabava nic plodne nepisat len do druhych sa navazat 8-s
3. 1. 2013 14:46
Re: prepadaky roka
Chlapče, ty stroprocentně nemáš žádné vyšší vzdělání, tipuji, že i maturita, pokud ji vůbec máš, byla pro tebe tím top, čeho je tvůj mozeček schopen. Tady jsi sem zcela jist.

Lidi totiž dovedu odhadnout velice slušně. A je naprosto jedno, co zde ty napíšeš. :-!
Avatar - 3_diamanty
3. 1. 2013 14:49
Re: prepadaky roka
som 5 rokov po vysokej skole ;-) a uspesne

ale ako vravim... s takymi ako ty je to zbytocne riesit... lebo ty aj ked inych nepoznas mas svoj nazor - tak si zi vo svojom svete a mysli si o mne co chces... ja ta nejdem presviedcat... :yes:

u mna si sa absolutne netrafil... stane sa aj majster tesar sa utne....
3. 1. 2013 14:52
Re: prepadaky roka
Ty určitě. :-!
Avatar - 3_diamanty
3. 1. 2013 14:55
Re: prepadaky roka
tak tak... ;-) :yes:

je pravda ze trojne integraly uz velmi neviem a beurnoliho rovnica mi uz tiez akosi unika z hlavy, faradayove zakony by chcelo tiez zopakovat a mechaniku statiku ( pruznost pevnost ) tiez ako aj dynamiku tekutin, a pod....ked je clovek von zo skoly rychlo zabuda a hlavne ked v tejto oblasti nepracuje.... :yes:
3. 1. 2013 15:00
Re: prepadaky roka
Člověk, kterej není schopen bez gramatických chyb, sesmolit ani krátký příspěvek, se pasuje do role vysokoškoláka. Směšné. :-!
Avatar - 3_diamanty
3. 1. 2013 15:04
Re: prepadaky roka
preklepy sa stanu ;-) hlavne ak clovek pise rychlo :yes: v tomto skutocne nehladaj nic zvlastne.... nejeden VS vzdelany clovek pise gramaticky sem tam s chybami... ziadna rarita...

mozem si prefotit index a poslat ti na mail.... ak neveris... mam doma az dva jeden bakalarsky a jeden inziniersky >:D :yes:
3. 1. 2013 15:11
Re: prepadaky roka
Ty určitě. :-!
Avatar - 3_diamanty
3. 1. 2013 15:13
Re: prepadaky roka
no vidis.... ma vyznam sa s tebou rozumne bavit? neda sa.....

keby som ti aj chcel dokazat ze mam VS tak mi nebudes verit takze to nema cenu......

tak skus rypat inde.... ja na teba nie som zvedavy...
3. 1. 2013 15:23
Re: prepadaky roka
Ty si hraješ na rozum? Ale jdi. :-!
Avatar - 3_diamanty
3. 1. 2013 15:25
Re: prepadaky roka
;-)

to bezne tak robis ze ani nevies s kym si pises ale aj napriek tomu dotycnych povazujes za debilov?

zaujimava taktika :yes: sice nie velmi rozumna ale na sebauspokojenie ti isto postaci :yes:
3. 1. 2013 15:38
Re: prepadaky roka
Čím dřív si to uvědomíš, tím lépe pro tebe. Copak je tu dost málo lidí, co tě tu otevřeně stopují? :-!
3. 1. 2013 16:27
Re: prepadaky roka
Jste tady sice OT, ale 2 poznámky:

1. Člověk může mít klidně 10 indexů, aniž by dosáhl na vysokoškolský titul.

2. Vysokoškolský titul sám o sobě nic neznamená. Vysoškolský titul lze totiž získat i s podprůměrným IQ. Důležitý je to, co má člověk v hlavě a jak vystupuje.
Avatar - kari.laz
3. 1. 2013 15:50
Re: prepadaky roka
Koukám, tebe hodně poznamenalo, že jsi nebyl v roce 2012 nejaktivnější diskutér a letos to nechceš nechat náhodě.
3. 1. 2013 14:26
hodnocení
Tak pro mne je dobré to, že propad Fiatu (všech značek s výjimkou Maserati) není tak velký jako ostaních konkurentů. Propad Opelu je o to horší, že v podstatě teď uvedl všechny své zásadní modely nově a při tom trh v itálii byl pro něj podobně zásadní jako pro Fiat..., podobně blbě je na tom PSA... Tady je aspoň vidět, které značky končí.
U AR je zásadní fakt, že prodává skutečně jen dva modely, přičemž jeden už docela starý. S příchodem nových modelů se tato čísla rychle změní, tomu pevně věřím...
čísla H/K vycházejí z toho, že mají novou modelovou řadu a ofenzivu a mají násůsty prakticky z nuly, nicméně se jim daří. Prodeje škodovky odpovídají jejímu reálnému postavení na trhu, ne tomu, jak si stojí škofna u nás. To je realita... VW lowcost ...alias Seat...
Rozbalit vlákno
6
3. 1. 2013 14:35
Re: hodnocení
Podívej se, jak si stojí značky v celý Evropě.
Usuzovat něco z domácího trhu, je hodné akorát tebe. Ale já to chápu, evrospké čísla jsou nefalšovaná bída s nouzí a tady se můžeš aspoň trochu poplácat po zádech. :-!
Avatar - 3_diamanty
3. 1. 2013 14:39
Re: hodnocení
co mas z toho ze kazdeho zosmiesnujes a do kazdeho zabrdas?

skus napisat aj nieco sam... a nie iba nepekne odpovedat inym a tym ktorych mas v zuboch ;-)
3. 1. 2013 14:42
Re: hodnocení
Když se někdo směje jednomu, že neprodává na jednom trhu, ale už ne tomu druhému, který je na tom lautr stejně, tak to ukazuje buď na absolutní blbost, nebo na slušnej mindrák. Celkově je to zcestné a lživé. :-!
3. 1. 2013 15:30
Re: hodnocení
Toppere, zkus prosím Tě omezit produkci tvých komentářů. Pokud Tě někdo zesměšňuje, pak jsi to především ty sám. Tvá nutkavá potřeba všechno komentovat, to je něco urputného.
Avatar - Ham.
3. 1. 2013 14:37
Re: hodnocení
.....podobně blbě je na tom PSA..... Vždyť mají nejmenší propad prodejů z celé první desítky (11,8% a 15%).
Avatar - 3_diamanty
3. 1. 2013 14:43
Re: hodnocení
ano alfa predava len 2 modely a preto je to bieda. S prichodom novych modelov to bude lepsie to urcite presne ako pises len otazka znie kedy pride dalsi model? o rok o d va o tri? Pretoze pokial viem v tomto roku sa ziadna novinka od alfy nechysta a MiTO aj Giulietta uz tiez nie su novinky a tak ich prepad asi bude nadalej pokracovat aj keby trh zacal rast.... alfa to ma velmi zlozite... kedze dva modely ma uz nie najnovsie a dlasie ma v nedohladne a k tomu vsetkemu je konkurencia v malej a nizsej strednej tirede stale vacsia... je tu novy golf, nova A3, ceed .. giulietta to bdue mat cim dalej tym tazsie ... alfa potrebuje modely ako sol a to hned.... nejake dva tri roky cakania znacku uz uplne pochovaju..... 8-s taliani si to nejako s tou alfou divne predstavuju.... skoda tej znacky
3. 1. 2013 15:09
Převládají malá auta
Převládají malá auta. :yes: Asi jiná životní filosofie a priority.
Rozbalit vlákno
7
3. 1. 2013 15:12
Re: Převládají malá auta
To bude spíš daněma. >:D
3. 1. 2013 15:18
Re: Převládají malá auta
Vzhledem k tomu, jak jsou zde lidi nespokojení a nadávají na ekonomickou situaci, že je všechno drahé, tak se dívím, že nejezdí dvoukoláky taženými osly.
Ale oni ty jižní národy fakt tolik nelpí na velkým kusu plechu jako tady. Tady i kdyby na kus žvance nebylo, tak před kučou musí stát alespoň 15 let starý olítaný bávo. Aby ostatní čuměli.
3. 1. 2013 15:24
Re: Převládají malá auta
...se přiznám, že kromě popisoivání podobnejch situací jsem se s někým, kdo nemá na jídlo a jezdí v BMW 98 a mladším nesetkal...asi divnej voddíl
Avatar - DRBNUTY
3. 1. 2013 17:57
Re: Převládají malá auta
Ja som poznal jedneho, co mal pred 10 rokmi najnovsi model Audi S8.Stretol som ho na pumpe a tankoval do nej za poslednych 300 korun a chvalil sa, ze sa ide postavit s autom pred discobar zbalit nejakel zlatokopky. >:D
3. 1. 2013 15:24
Re: Převládají malá auta
To asi mluvíš o Albanii. Tady tahle situace rozhodně nehrozí. ;-)
3. 1. 2013 15:27
Re: Převládají malá auta
Asi nečtete diskuse na iDnes (největší diskuse).
3. 1. 2013 15:36
Re: Převládají malá auta
To teda nečtu. Co to má společného s realitou?
Avatar - Stejsn
3. 1. 2013 15:13
Panda se mi moc líbí
stejně jako 500 a 500L. Potěšující výsledek Fiatu.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - 3_diamanty
3. 1. 2013 15:22
Re: Panda se mi moc líbí
500ka uz dost predajne klesla ale stale sa slusne drzi ale pokles oproti roku 2011 je znacny... 500L ako novinka pojde urcite tento rok hore akurat ze asi na ukor punta... co fiatu v celkovom predaji mozno velmi nepomoze... chce to uz nove punto.... a nove bravo.... inak fiat dlho s pandou 500kou a 500L nevydrzi
3. 1. 2013 15:41
Pro méně inteligentní (topper)
Statistika je přesný součet nepřesných čísel! Je rozdíl mezi tím když někdo jeden rok prodá 10 aut a druhý rok jich prodá 20, to je nárust 100%
Pokud ale někdo prodá jeden rok 50000 aut a druhý rok jich prodá 25000 je to propad 100%
A to je to co se ti marně snažil Jossalito vysvětlit.
Další blbost je tvoje porovnání H/K s BMW. To že se v době krize prodá více hodinek na Vietnamské tržnici než v prodejně Rolexu je tak nějak logický.
Jestli ty máš VŠ tak začínám mít pochybnosti o úrovni Slovenského školství. Za tuhle zásadní neznalost bych ti neotiskl ani rázítko z brambory na toaletní papír.
Tvoje myšlenka je vlastně úžasná! Aplikujme ji v praxi v Africe. Jeden sní dvě kuřata a druhý žádné. To znamená že v průměru měl každý po jednom kuřeti a sláva byl nalezen lék na hladomor!
O tom že v diskusi prakticky jen opíšeš to co je v článku už snad ani psát nemusím. Na nějakou hlubší myšlenku nestačí za opsanou tabulku napsat KIA šlape.

Necítíš se trapně když tě musí poučit člověk který má jen výuční list? (Já)
Rozbalit vlákno
19
3. 1. 2013 15:50
Re: Pro méně inteligentní (topper)
Slováci studují v Čechách. (To jen kvůli zpochybňování úrovně slovenského školství.)
3. 1. 2013 15:51
Re: Pro méně inteligentní (topper)
Dík, tím si jen potvrdil mé pochybnosti o slovenském školství.
3. 1. 2013 15:53
Re: Pro méně inteligentní (topper)
Pokud tady sudoval i topper, dá se zpochybnit i to naše. >:D Si nevybereš...
3. 1. 2013 16:05
Re: Pro méně inteligentní (topper)
>:D >:D :yes:
Avatar - 3_diamanty
3. 1. 2013 16:13
Re: Pro méně inteligentní (topper)
>:D takyto humor mam rad ;-) nemam problem zasmiat sa sam na sebe

ano slovenske skolstvo je na tom biedne :yes: co narobime...
Avatar - woody-alien
3. 1. 2013 16:42
Re: Pro méně inteligentní (topper)
>:D :yes: Nebo vlastně. :-(
Avatar - 3_diamanty
3. 1. 2013 16:11
Re: Pro méně inteligentní (topper)
ja porovnavam pocty aut... nie ceny ani imidz... preto teda nevidim ziadny problem napisat ze kolko sa predalo baworakov a kolko hyundaiov ;-) a porovnat to.... ide o uspech znacky a nazornu ukazku z hladiska poctu predanych aut o nic ine.... nikde predsa netvrdim ze bmw je horsie ako hyundai.... boze chran

uroven skolstva je dnes biedna, to je pravda a studovat tak pred 20-30 rokmi tak by som ziadnu vysku urcite nespravil a nehanbim sa za to... to ake su dnes slabe naroky na skole - tak ja za to nemozem.....

preco by som sa citil trapne? je nejaky rozdiel medzi clovekom s vyucnym listom a inzinierom? dnes takmer ziadny, kolkokrat je clovek bez VS skoly aj sikovnejsi.... a viac vidi do problematiky....

inteligencia nie je o tom aku kto ma skolu......
3. 1. 2013 16:21
Re: Pro méně inteligentní (topper)
Naprosto si ale vynechal moji první část textu!!! Jak řekl Jossalito: ty vidíš jen absolutní čísla které mají vypovídající hodnotu tak na půl. Zaměř se na tyto čísla více do hloubky! Naprosto přehlídni ty procentuální růsty a více se zaměř na čísla prodaných aut.
Ona totiž i ta Astra (s největším procentuálním propadem) se prodávala líp než cokoliv od H/K. Tedy KIA zaznamenala nárůst, ale i tak nedosahuje ani na prodejní čísla zmíněné Astry.

Chápeš?
3. 1. 2013 16:16
Re: Pro méně inteligentní (topper)
"Pokud ale někdo prodá jeden rok 50000 aut a druhý rok jich prodá 25000 je to propad 100%"

To je podle mě propad o 50 %, ale možná se pletu. :-)
3. 1. 2013 16:35
Re: Pro méně inteligentní (topper)
Jistě máš pravdu >:D sypu si popel na hlavu :yes: Doufám, že to nezabilo myšlenku té věty >:D
3. 1. 2013 16:39
Re: Pro méně inteligentní (topper)
Já jsem nad tím přemýšlel snad pět minut kdo vlastně udělal chybu >:D
Co chtěl básník říct je jasný. :-) :yes:
Avatar - woody-alien
3. 1. 2013 16:39
Re: Pro méně inteligentní (topper)
Ale kdepak, je to potvrzuje to o našem školství.... ;-) >:D
Avatar - woody-alien
3. 1. 2013 16:38
Re: Pro méně inteligentní (topper)
No vida, děláš čest našemu školství. >:D :yes:
3. 1. 2013 16:40
Re: Pro méně inteligentní (topper)
Jistej jsem si ale taky nebyl >:D
Avatar - Blue Sun
3. 1. 2013 16:55
Re: Pro méně inteligentní (topper)
Jenže tam, kupodivu, máš logickou chybu i ty. V době současné krize, kdy nejvíce trpí střední třída obyvatelstva, nejvíce trpí taky mainstreamové značky. PSA, Renault, VW, Opel... ti všichni dostávají zabrat, protože jejich tradiční kupci najednou nenakupují tolik, jako dřív. Bohatší, typicky kupci prémie, zase tolik škod neutrpí a stejně tak ne firmy, které rovněž patří mezi zákazníky prémiových značek. Ten prostor pro levnější značky není na úkor BMW, ale ostatních mainstreamů. A zase je pravda, že na to, jak se všichni ohání silou BMW, tady se zrovna jejich síla neprojevila.
Nebo myslíš, že zákazníci Rolexu nějak současnou krizí utrpěli?
3. 1. 2013 17:06
Re: Pro méně inteligentní (topper)
:yes:
3. 1. 2013 17:53
Re: Pro méně inteligentní (topper)
Já s tebou souhlasím, ale to že více prodaných aut (byť procentuálně to tak nevypadá) je víc než méňe prodaných aut byť s ročním procentuálním nárustem se snad dohadovat nebudem.
Je krásný že má KIA nárust třeba 100% ale je jí to prd platný když se nedostane ani do top 15.
Avatar - Blue Sun
3. 1. 2013 20:27
Re: Pro méně inteligentní (topper)
Jeden rok možná, ale stačí udržet podobný růst dva, tři roky a můžeme se divit, kde Kia bude. Já bych je nepodcenil. Umí dělat líbivá auta, mají dobrou techniku a relativně rozumné ceny.
3. 1. 2013 20:11
Re: Pro méně inteligentní (topper)
No,když mám výrobní kapacity na 10 aut a další rok zvýším výrobní kapacitu a prodám 20 aut,tak jsem na tom mnohem lépe,než ten,který má výrobní kapacitu na 50000 aut a nasledující rok prodá pouze 25000 aut.
Absolutní čísla vypadají ve prospěch druhého,ale jsou stálé výdaje,které způsobí,že neprodukuje zisk,ale ztrátu.Takže je možná lepší být tím prvním,ale v růstu.Nemusí pršet,stačí když kape.A to jsou zase ty procenta inženýři.
3. 1. 2013 17:17
Domácí malá auta
Jde vidět , že v Itálii trh vládnou menší auta domácí výroby. Překvapila mě Alfa Romeo , že už i doma nedokáže promluvit do vrchních pozic. To je pro ni špatná zpráva. Jak jsem očekával Škoda je hluboko v poli poražených . V Italii to ale není prohrou ,nýbrž očekávanou realitou.
Rozbalit vlákno
2
3. 1. 2013 21:16
Re: Domácí malá auta
Alfa Romeo Giulietta je v pořadí prodejů modelů na 8-mé příčce s propadem prodejů "jen" -14,5%, takže to není tak, že nedokáže promluvit do vrchních pozic. A to Giulietta nemá rozhodě lidovou cenu.
Nemůže přeci nikdo čekat, že se dvěma modely bude Alfa v celkových prodejích značek na druhé příčce hned za Fiatem. Jen pro ilustraci druhý Volkswagen má v prodeji 14 modelů, Renault 9 modelů,Peugeot 12 modelů ...

Neříkám, že jsou dva modely to pravé, ale na tu bídu ty výsledky rozhodně nejsou špatné a v budoucnost bude sna d už jen lepší. ;-)
4. 1. 2013 06:05
Re: Domácí malá auta
Giulietta je na špici ve svém segmentu.