Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Subaru Forester: První živé dojmy

Čtvrtá generace Subaru Forester se už na domácím japonském trhu prodává od loňského listopadu, Evropané si vůz mohou poprvé prohlédnout na vídeňském autosalonu.
Zpět na článek
10. 1. 2013 14:30
10. 1. 2013 18:45
10. 1. 2013 18:51
Avatar - Aladeen
10. 1. 2013 14:30
Starší
model vyzeral lepšie ... ;-\
Rozbalit vlákno
4
10. 1. 2013 18:45
Re: Starší
Mohlo to dopadnout hůř. To mne napadá, když si vzpomenu, jak dopadla Impreza.
Avatar - JDM
10. 1. 2013 18:51
Re: Starší
:yes: chudák :'-(
Avatar - twistedTSD
10. 1. 2013 19:09
Re: Starší
Oproti ní je ještě Forester s tím koukatelným nárazníkem ok.
Avatar - PeterLuk
10. 1. 2013 22:49
Forester ostal Forestrom
Myslím že sa sem GTIho nadpis skvele hodí: narozdiel od Golfu, dizajn Subaru sa zmenil trochu viac. Viac hrán, nové interiéry a čelné masky, menej športových doplnkov(nasávací otvor Imprezy XV) - ale pritom je to stále to staré dobré Subaru - benzínové atmosféry a jediné naftové boxery, pohon všetkých kolies a predovšetkým veľký dôraz na praktickosť - asi mám nového favorita v triede kompaktných SUV. Lesník je pravé SUV, nielen vysoké MPVčko s terénnymi doplnkami, ktoré sa bojí 30cm jamy. Má športovú značku - Subaru, je úžitkové - hranaté tvary, kolmé zadné sklo, a je to vozidlo. Terénne vozidlo.Interiér prešiel veľkou zmenou - a čo som sedel v XVéčku tak sa mi veľmi páčil.

Takže - až raz budem mať 30 000 >:D >:-[]

PS: dizajn je okej, akurát by sa mi páčil viac keby maska nemala tú hornú časť - keby sa Forester usmieval.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - superkutil
10. 1. 2013 23:15
Takový SangYong
To tomu teda dali na frak! Ten předchozí model vypadal mnohem líp!!! Tak nějak Forester ztratil vše co ho dělalo zajímavým. Teď je to takové běžné bachraté kombi. 8-s
Rozbalit vlákno
0