Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Toyota Camry vypálila Hyundaii rybník – stala se Korejským autem roku

Největší domácí automobilka byla tak šokována, že se žádný z jejích zástupců nezúčastnil slavnostního vyhlášení.
Zpět na článek
2. 2. 2013 08:07
neregistrovaný "Me_Myself_and_I"
1. 2. 2013 10:54
1. 2. 2013 13:05
1. 2. 2013 17:49
Avatar - 3_diamanty
1. 2. 2013 10:31
co sa korejci tolko seru
ved toyota je lepsia ;-) ale predajne stejne bude H/K u nich doma jasne vpredu.... takisto ako japonske vozy budu doma vpredu v japonsku a nemecke v nemecku a pod..... tituly predsa nemusi vyhrat domaca znacka..... korejci si musia zvykat ... banda jedna na vitazenie by ich bolo ale porazku uznat to nie :yes:
Rozbalit vlákno
4
Avatar - Choochoo
1. 2. 2013 10:36
Re: co sa korejci tolko seru
Toyota jede :yes: >:D
Jinak souhlas ;-)
Avatar - twistedTSD
1. 2. 2013 12:01
Re: co sa korejci tolko seru
Reakce Hyundaie mi připadá celkem směšná.
Avatar - R32
1. 2. 2013 12:11
Re: co sa korejci tolko seru
Muselo ich to teda riadne zaskočiť keď reagovali tak zbrklo... Uznať prehru by mal vedieť každý, navyše pri ich podiele na domácich predajoch by sa nad tým mohli aj pousmiať a zaželať Toyote veľa zdaru. :-)
Avatar - 3_diamanty
1. 2. 2013 14:31
Re: co sa korejci tolko seru
:yes:
Avatar - PeterLuk
1. 2. 2013 10:40
Mňa by zaujímalo...
....čím jazdia v Severnej Kórei. ;-)
Rozbalit vlákno
19
1. 2. 2013 10:45
Re: Mňa by zaujímalo...
Gaz, Vaz, Zil, Zas ? Jako v SSSR >:D ale jen tipuju
Avatar - 3_diamanty
1. 2. 2013 10:50
Re: Mňa by zaujímalo...
bezny cestny ruch na cestach:
[odkaz]
dopravna spicka v pyongyangu:
[odkaz]
ranna spicka na cestach:
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]
typicka ulica v pyongyangu:
[odkaz]
[odkaz]

cesty dobre ale prazdne ;-) [odkaz] ale inak pekne volvo >:D
1. 2. 2013 15:23
Re: Mňa by zaujímalo...
Tak ako u nas za komancov.cez pracovnu dobu boli ludia.v praci.inak ta fizli mohli zastavit a sa pytat..v s.korei am su bud v tovarni na poli.alebo v prac taboroch. Inak info.s s.korei beriem s rezervou.nikto nic nevie tak sa vymyslaju kadejake rozravky.dozvieme sa presne ked to tam cele padne.
neregistrovaný "Me_Myself_and_I"
2. 2. 2013 08:07
Re: Mňa by zaujímalo...
To mas odkial... ako dieta som casto chodil s ocom na sluzobky v osobnom aute bez firemnych nalepiek komunisticka policia nas nestopla ani raz a to mali lepsi dovod - pracovnik a skolopovinne dieta v aute... :-)
1. 2. 2013 10:50
Re: Mňa by zaujímalo...
Pěšky. Honorace kolo. ;-)

Smutné je, že i těm pěším, alespoň dle dostupných zpráv, tak nějak poslední dobou chybí palivo. To už na smajlíka není.
1. 2. 2013 11:06
Re: Mňa by zaujímalo...
Jj, je to tak. Teď už mají oficiálně hladomor.
Hlavně že tam jsou široký silnice a okolo nich kytky:(
1. 2. 2013 13:42
Re: Mňa by zaujímalo...
Kdyby člověk ignoroval všechno okolo, tak je to krásný pohled. Široká silnice, skoro žádný provoz.
Re: Mňa by zaujímalo...
tak to ti můžu říct přesně, byl jsem tam loni 2x:-), většina je Hyundai, následuje Kia, tyhle dvě značky odhaduju tak 80% aut, možná víc, pak následují Samsung, občas Daewoo, Sangyong, americká a japonská auta moc nevidíte, sem tam Lexus, evropská jakbysmet, viděl jsem pár golfů a takových těch evropských spotřebních aut, jinak když už jsme viděl něco z Evropy, tak BMW, Audi, Mercedes, Porsche atd.....Korejci a ostatní asijslké národy, jsou vlastenci, kupují svoje auta a mají vysoká cla na dovoz, proto tak prosperují, preferují korejské, protože je to dobré pro jejich ekonomiku, nikdy by si nekoupili nic nekorejského, u nás se pitomci radují, jak dobře udělalí, že koupili Hyunday, Kia, nebo Toyotu, je to krátkozraké, Korejci si nic cizího nekoupí. Proto na tom budou ekonomicky čím dál líp, narozdíl od Evropy... 8-s
Avatar - PeterLuk
1. 2. 2013 11:29
Re: Mňa by zaujímalo...
Ale to bolo v Južnej nie?
Re: Mňa by zaujímalo...
samozřejmě, v Soulu, v severní jezdí na koních >:D
1. 2. 2013 13:19
Re: Mňa by zaujímalo...
to sotva... vraj je tam hladomor...
1. 2. 2013 13:55
Re: Mňa by zaujímalo...
tam uz vsechny kone snedli
1. 2. 2013 13:47
Re: Mňa by zaujímalo...
To je otázka, koupit radši korejce nebo japonce, který se vyrobí zde, nebo radši bávo, které se vyrobí v Alabamě?
1. 2. 2013 16:01
Re: Mňa by zaujímalo...
si myslíš, že si tam hnídaje vozej z Nošovic?
1. 2. 2013 16:28
Re: Mňa by zaujímalo...
Bylo to myšleno spíš sem na nás.
Avatar - guze
2. 2. 2013 00:41
Re: Mňa by zaujímalo...
No vidíš to je patriotismus, u nás vládne pravý opak....
1. 2. 2013 11:57
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
1. 2. 2013 12:09
Re: Mňa by zaujímalo...
[odkaz] >:D
1. 2. 2013 12:34
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Jaros71
1. 2. 2013 10:54
Toyota
Rozhodně úspěch..
To auto vypadá na Toyotu celkem slušně.. :yes:
V Evropě dáváme přednost jinému designu..tady nic nevyhrají.
Rozbalit vlákno
0
1. 2. 2013 12:14
gratulace korejským žurnalistům
Spíš by bylo třeba pogratulovat korejským automobilovým novinářům za svobodně vyjádřený názor. V posttotalitní zemi se to vždy cenní.
Jsem zvědavý jak u nás letos dopadne Škodovka jako domácí výrobce :-)
Rozbalit vlákno
0
1. 2. 2013 13:05
Toyota
Japonci pekne vytreli zrak korejcom na ich pôde. >:D :yes: Sa necudujem ze korejci od zlosti neprisli ani na preberanie cien.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Dinar
1. 2. 2013 13:33
Jestli je tohle auto roku,
pak je buď korejský trh hodně nenáročný nebo to auto stojí do 15 tis. dolarů a vyhrálo pro nejlepší value for money.
Rozbalit vlákno
0
1. 2. 2013 13:43
Překvapení!
Jsem tedy upřímně překvapený.

Osobně mi připadá Camry jako děsně ošklivá ale proti gustu....
Rozbalit vlákno
3
Avatar - twistedTSD
1. 2. 2013 13:54
Re: Překvapení!
Mně se docela líbí, nejlépe ale vypadá ruská verze.
1. 2. 2013 14:51
Re: Překvapení!
Jsem teď chvíli přemýšlel co se mi na ní tak nelíbí. A už jsem na to přišel. Mě ta přední maska připadá jako by si Camry zapoměla zuby ve skleničce >:D
Avatar - Katikakus
1. 2. 2013 17:45
Re: Překvapení!
Jj, ruska verze je moc povedena. A ze jich v Moskve jezdi - Camry je tam asi nejfrekventovanejsi auto, spolu s Nissanem Teana.

V Moskve ale potkas i skutecne skvosty treba: [odkaz]

Toto sice neni moje fotka, ale presne tohle BMW jsem kousek od Rudeho nam. potkal taky a ridil ho chlap!
1. 2. 2013 17:49
šikmé oči
To že kia nebo hyundai začal produkovat velice líbivá hezká a moderní vozidla, tak už všichni víme, že za tím stojí bývalá německá špička z audi, tak rptoo asi ten design. Kdyby design měli korejci navrhovat sami produkovali by asi ještě šerednější vozidla než je auto roku pro koreu, jinak si neumím vysvětlit jak mohli v koree dát za auto roku takový to paskvil.
Rozbalit vlákno
1
1. 2. 2013 22:33
Re: šikmé oči
No jo, ale ono to není jenom o designu, ale i o ostatních stránkách vozu a TO VÍM o čem mluvím. Kdyby u nás prodávali Camry za cenu jako v USA nebo SAE, tak je to jedno z nejprodávanějších aut na našem trhu vůbec. Takové GT86 je v USA jako Scion prodáváno za 25.000 usd a v SAE za 90.000 dirhamů. A v Evropě se bruselská centrála Toyoty drbe na hlavě proč nemají prodeje jako všude jinde na světě. Camry rulez !
1. 2. 2013 19:57
Něco podobného se tušín odehrálo v ČR v roce 2008
tenkrát to byla pro změnu Kia cee´d
Rozbalit vlákno
0