Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Autosalon Ženeva

Autosalon Ženeva

První výstava v Ženevě se konala už v roce 1905. Více než sto let stará tradice ženevského autosalonu řadí tuto výstavu mezi nejvýznamnější v Evropě i na světě.

Výjimečná je i svou neutralitou, protože Švýcarsko nemá žádnou vlastní velkou automobilovou značku.

Ženevský autosalon se koná na výstavišti Palexpo, jednom z největších výstavních středisek na světě. V sedmi propojených halách tu nové modely, facelifty a novinky automobilového průmyslu prezentuje pár stovek vystavujících a dění se nenechá ujít na několik set tisíc lidí.

Pro rok 2020 byl autosalon zrušen kvůli prevenci před dalším šířením koronaviru. Finanční potíže organizátorů a malý zájem vystavovatelů pak neumožní pořádat výstavu ani v roce 2021.

Autosalon Paříž

Autosalon Frankfurt

Další autosalony

Autosalon Ženeva 2020

Autosalon Ženeva 2019

 

Autosalon Ženeva 2018Autosalon Ženeva 2017
Autosalon Ženeva 2016Autosalon Ženeva 2015
Zpět na článek

Alpina B3 Bi-Turbo: 409 koní v oficiální premiéře

7 komentářů

Lukas00
Redaktor by se mel omluvit a oprasit znalosti 😄

B3 uz byla na zaklade BMW E30, jednalo se o motor oobjemu 2.7l avykonu 150kw.
Karel6
[odkaz]
Lukas00
Omyl staveli to uz na 02jkach, ale ja psal o B3, coz byla az E30-ka, na E21kach byla B6, C1,C2.
gil54
Jsem sice BMW pacient, ale k nové trojce, vlastně k trojce obecně, mám některé nepodstatné výhrady. Téhle variantě ale všechno odpouštím, to je kára co má šťávu.

Jen kdyby fotograf, když už jel takovou dálku, před focením zavřel nebo si nechal zavřít dobře kapotu, aby auto nevypadalo jako blbě opravená bouračka. Ještě že si alespoň foťák nezapomněl doma. 8-s [odkaz] [odkaz] [odkaz]
Avatar - Johny.Rico
Johny.Rico
Nááádhera!
Xawier
...radost jen pohledět, co teprve pak ochutnat... :yes:
Avatar - flyboyeda
flyboyeda
Tohle je krásné BMW